Top 9 Hydroponic Dünger – Hnojiva na květiny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. GREEN24

#ad

Hydroponické hnojivo hydroponické hnojení tekuté hnojivo HIGHTECH

#ad
GREEN24 #ad - Bez zatěžujícího amonného dusíku. Velmi vydatný a velmi účinný koncentrát hnojiva. Hydroponické hnojivo pro rostliny, které musí být zásobovány postupem hromadění nebo jsou závislé na trvalých živných roztocích.

Rozsah dodávky: etiketovaná láhev, obsah 250 ml Velmi snadné použití, dávkování probíhá přes uzávěr. Pro svěží a zdravé rostliny v hliněných granulátových kulturách. V závislosti na druhu a stavu rostliny stačí 250 ml koncentrátu hnojiva na 60 – 125 litrů hotového tekutého hnojiva! Na každém hnojivu se nachází podrobný návod. Obsah 250 ml. Rychlá dostupnost pro rostliny díky nejefektivnějším komplexním sloučeninám. Nové hnojivo hightech.
ZnačkaGREEN24 #ad
VýrobceGREEN24 GmbH #ad
Číslo díluHydrokultur-xx

2. GREEN24

#ad

Hnojivo pro hydro-výživný roztok NPK kompletní hnojivo pro bylinky a zeleninu Rostliny v hydroponických a hydroponických systémech, hnojivo Home Gardening 250 ml živiny jako koncentrát rostlinná

#ad
GREEN24 #ad - U rostlin se speciálními potřebami hořčíku nebo v případě nedostatku hořčíku doporučujeme navíc použití hnojiva "GREEN24 Purital M10 Supreme hořčíkové hnojivo". Přidává se do vody, takže vzniká vyvážená směs živin pro pěstování.

Viditelnými znaky mohou být zesvětlení listů na starších listech. Pro pěstování mladých rostlin použijte živný roztok "pěstební hydro". Jednoduché dávkování, velmi vydatný koncentrát. Pro rostliny, zeleniny a také ovocné rostliny. Obsah 250 ml koncentrátu, vystačí až na 150 litrů vody.

Obsahuje všechny potřebné hlavní živiny jako dusík, fosfát a draslík, jakož i stopové živiny. Standardní dávkování 5 mililitrů na 3 litry vody, u silně jedoucích rostlin lze dávku zdvojnásobit. Speciální roztok živin jako tekuté nPK kompletní hnojivo pro rostliny v hydroponických systémech, hydroponii a postupu stažení.
ZnačkaGREEN24 #ad
VýrobceGREEN24 #ad
Číslo díluHydro_Ernte250

3. CANNA

#ad

Po 1 l, CANNA Aqua Vega A a B

#ad
CANNA #ad - Neuvěřitelně vysoké výnosy. Snadné použití. Pro recirkulační systémy jako nft nebo ebb-und flot zařízení, jakož i při použití expandované hlíny jako substrátu. Canna aqua vega a+B hnojivo obsahuje stabilizátory pH. Dvousložkové hnojivo speciálně pro fázi růstu vašich rostlin.
ZnačkaCANNA #ad
VýrobceCanna #ad
ModelkaAqua Vega

4. BioBizz

#ad

Biobizz Try

#ad
BioBizz #ad - Biobizz bio-bloom zajišťuje bohaté květy a plody. Pěstujte rostliny jako profesionál, s kvalitním kompletním balíčkem, který byl vytvořen pro snadnou manipulaci a použití a lze jej jednoduše kombinovat s jinými živinami/přísadami. Biobizz top-max zvyšuje velikost a hmotnost květových hroznů, zlepšuje chuť produktu a zvyšuje vstřebávání živin. Poskytuje základní výživu pro 1–4 rostliny. Biobizz bio grow podporuje bohatý růst.
ZnačkaBioBizz #ad
VýrobceBioBizz #ad
Výška2.2
Délka6.8
Hmotnost2.15
Šířka6.3
Číslo dílu05-225-205
ModelkaBBTPINDOOR

5. Masterblend

#ad

Masterblend 4-18-38 Kompletní kombinovaná sada hydroponických hnojiv | Systém hydroponických živin | expedice z EU | 0,75-4,0 kg 1,5

#ad
Masterblend #ad - Obsahuje všechny makro a mikroživiny, které vaše rostliny potřebují. 0, 5 kg až 2 kg je vhodná pro 300 až 1200 litrů živin. Zaslání z eu, obdržíte balíček do 3 pracovních dnů. Vhodné pro trysky a ovocné rostliny. 100% autentická masterblend, importovaná z USA. Nezaplatíte za zaslání vody. Obsahuje: suché masterblend 4-18-38 hnojiva, vápenatrát a síran hořečnatý hořká sůrka v poměru 2/2/1.
ZnačkaMasterblend #ad
VýrobceMasterblend #ad
Hmotnost8.82
Číslo díluKZm-993
Modelka4-18-38

6. Mairol

#ad

Mairol Hydroponické hnojivo Hydropéče Liquid 1 000 ml

#ad
Mairol #ad - Vhodné pro listové hnojení. Kvalitně vybrané suroviny. Mairol turbo aktivní efekt: Vybrané chelátované stopové prvky jsou rostlině ihned k dispozici. Vysoká vydatnost: 1 litr hydroponického hnojiva vystačí na 1000 l vody na zalévání. Pro rostliny v hydroponii.
ZnačkaMairol #ad
VýrobceMairol GmbH #ad
Výška3.94
Délka11.81
Hmotnost2.54
Šířka3.94
Číslo dílu49128
Modelka49128

7. GREEN24

#ad

Hnojivo pro domácí zahrady, Hydro-sklizeň XL 1 litr živného roztoku NPK Plné hnojivo pro bylinky a zeleninu Rostliny v hydroponických a hydroponických systémech, živiny jako koncentrát

#ad
GREEN24 #ad - Standardní dávkování 5 mililitrů na 3 litry vody, u silně jedících rostlin lze dávkování zdvojnásobit. Jednoduché dávkování, velmi vydatný koncentrát. Pro rostlinné a zeleninové a také ovocné rostliny.

Přidává se do vody, takže vzniká vyvážená směs živin pro pěstování. Pro pěstování mladých rostlin použijte prosím živný roztok "Hydro-Grocht". Obsah 1000 ml koncentrátu, dostatečný pro až 600 litrů vody. Viditelné znaky mohou být zesvětlení listů na starších listích. U rostlin se speciálními potřebami hořčíku nebo při nedostatku hořčíku doporučujeme navíc použití "Green24 Purital M07 Supreme hořčíkové hnojivo".

Speciální roztok živin jako tekuté NPK plné hnojivo pro rostliny v hydroponických systémech, hydroponii a usazování. Obsahuje všechny potřebné hlavní živiny jako dusík, fosfát a draslík, jakož i stopové živiny.
ZnačkaGREEN24 #ad
VýrobceGREEN24 #ad
Číslo díluERNTE-HYDRO-1000

8. Xpert Nutrients

#ad

Xpert Nutrients Master Grow A+B – základní hnojivo pro vegetativní fázi rostlin 1L

#ad
Xpert Nutrients #ad - Silné rostliny – dvoudílná živina, která aktivuje růst a ochranné geny a vede tak k silným rostlinám a vysokým výnosům. Lepší kvalita rostlin – 100% ve vodě rozpustná formule, která obsahuje vyváženou směs všech základních rostlinných živin s prvky, které zlepšují kvalitu sklizně.

Zrychluje růst – lepší vývoj zdraví rostlin během vegetačního cyklu, formulováno pro lepší výsledek a růst silných rostlin. El pouŽitÍ – vhodné pro všechny metody pěstování: zemina, hydroponie a kokosový substrát.

Perfektní poměr živin – speciálně vybraná receptura pro zajištění perfektního podílu živin, který je potřebný ve vegetativní fázi rostlin. Pro každé použití použijte master Grow A a Master Grow B ve stejných dávkách. Před použitím dobře protřepejte. Dávkování – 1 – 3 ml / 1 l vody, v závislosti na stadiu růstu rostliny.
ZnačkaXpert Nutrients #ad
VýrobceXPERT NUTRIENTS #ad
Výška6.22
Délka6.22
Šířka5.08
Číslo dílu1
ModelkaXPERT NUTRIENTS

9. Hudhowks

#ad

Hnojivo pro vodu a kultivaci půdy, rostlinná výživa, hydroponické hnojivo, hydroponické zahrady, dvoudílná sada, tekuté hnojivo A+B, Plant Universal živný roztok, tekutá výživná receptura pro růst rostlin

#ad
Hudhowks #ad - Použitelné rostliny: hydroponic garden plant Food je vhodná pro všechny zemědělské a zahradnické stromy, bonsaje a zahradnické rostliny. 100% satisfaction: if you have any questions, you can tell us at any time.

Poskytuje important nutrients: toto nutrient Solution can promote plant nutrient absorption efficiency and root growth, and insect resistance, enhance cold resistance, drought resistance, and poskytuje important nutrients for your plants in the key early growth stages. Improve soil: it can improve soil fertility, improve soil quality, eliminuje endogenní toxiny kaused by pesticides and increase the utilization of other nutrient fertilizers. Improve overall health: available Nutrients adds quality mineral content to plants and turf, increasing planant immune system and improving overal health. Naše 24hodinová online služba je šťastná pro vaše úkoly.
ZnačkaHudhowks #ad
VýrobceHudhowks #ad
Číslo díluQP63R465X28W51I0Q1P2
Modelka1