Top 7 Cricut Joy Stifte – Popisovače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. REALIKE

#ad

REALIKE Sada dvojitých hrotů pro Cricut Joy balení 36 ks s 33 barvami Fine Point Pen Write Drawing Kompatibilní s Circuit Joy 0,4 špičkou a 1,0 špičkou

#ad
REALIKE #ad - Dvě jemné tužky s hrotem 0, 4 a 1, 0 pro barvení, 0 hroty. A je perfektní pro kreslení, bullet deník, kutilství, na cestách, barevné knihy, razítkování, výrobu karet, čmárání. Jedná se o základní příslušenství pro řemeslníky Cricut, kteří často vytvářejí projekt scrapbooking.

Kolíky jsou dodávány s dobře organizovaným plastovým pouzdrem, které je přenosné a dobře se s ním manipuluje. Realike tužky s jemnou špičkou jsou vhodné pro děti a dospělé pro použití ve škole, plánovací kalendář, ilustrace, kaligrafii, doma a v kanceláři. Perfektní psaní a kreslení pro Cricut Joy a kompatibilní s elektronickými kráječi od Cricut Joy. Použijte špičku štětce 1, 4 pro menší detaily, stínování a míchání a jemnou špičku 0, kontury.

Každá tužka byla potištěna příslušnými pouzdry na tužky a značkami jako reference a dobře zabalená je dobrým nápadem jako dárek pro vaše přátele nebo rodinu. Celkem 36 tužek 34 vícebarevných s 2 dalšími černými barvami nebo 48 tužkami 46 vícebarevných s 2 dalšími černými v balení, každá sada obsahuje primární barvy a doplňkové barvy, které lze skvěle kombinovat, aby vašemu uměleckému dílu dodaly dodatečný rozměr.
ZnačkaREALIKE #ad
VýrobceSINATECH #ad
Číslo díluPen-Cricut Joy-36
ModelkaPen-Cricut Joy-36

2. XINART

#ad

Dual Tip sublimační pastelky kompatibilní s Cricut Mug Press/Infusible Pen Heat Press projekty v balení 36 ks 0,4 Tip & 1,0 Tip, XINART Tužky pro Cricut Joy

#ad
XINART #ad - Po přenosu tepla je barva živá a světlá. Neomezená kreativita: vytvořeno sami! tyto tužky se výborně hodí k tomu, den díkůvzdání, den matek, den svatého valentýna, aby umělecká díla dotvářela nebo je od nuly vytvořila. Ivá barva neroztavitelných popisovačů vás překvapí po přenesení na vaše materiály.

36 jedinečných inkoustů prémiové kvality a živých barev: xinart 36 ks v balení dvojitých tužek s bohatými 36 jedinečnými a živými barevnými možnostmi na výběr, trička, pohárky, velká paleta barev může stimulovat vaši uměleckou kreativitu. Perfektní pro zdobení keramických kelímků, podtácky, lahví z ušlechtilé oceli se sublimačním povrchem, tašky atd. Sublimační inkoustové tužky pro stroj joy: sublimační tužky xinart dual tip byly vyvinuty speciálně pro joy, umí perfektně psát a kreslit pomocí kráječe, ale také ručně.

Tyto sublimační tužky vám pomohou vytvářet ručně kreslená umělecká díla a přinášejí nový život sublimačním projektům. Perfektní pro vánoce, party dárek, dárek na Nový rok atd. Barva tužek na papíře bude o něco tmavší a světlejší. Jak se profesionální přenos: jednoduše nakreslete svůj design na sublimační papír a přenos pro heatpressové stroje, které dosáhnou teploty 205 °C, přenos tepla do vašeho designu na sublimační polotovary. Xinart dual tip tužky mají jemnou špičku 0, 0
ZnačkaXINART #ad
VýrobceXINART #ad
Číslo díluXRZYBS-36STK
ModelkaXRZYBS-36STK

3. Cricut

#ad

Cricut Joy Permanent Markers | Black | 3-pack | For use with Joy

#ad
Cricut #ad - Verschönern sie ihre Projekte mit persönlichen Notizen oder Zeichnungen. Für cricut Joy. M d-423 36 de. Für die verwendung mit Vinyl, Papier, Smart Label Materialien und mehr. Lbasis, ungiftig, permanent nach dem Trocknen; entspricht AST. 3 permanentmarker 1, 0 mm in Schwarz.
ZnačkaCricut #ad
Číslo dílu2008804
Modelka2008804

4. Cricut

#ad

Cricut Joy tužky "Permanent Point Pens, Fine"

#ad
Cricut #ad - Tloušťka linky: 0, 4 mm. Mega sada tužek na malování. Obsah: 30 kusů. Ideální pro tvorbu karet. Na bázi vody, bez kyselin, netoxické.
ZnačkaCricut #ad
VýrobceCricut #ad
Výška0.59
Délka5.51
Hmotnost0.02
Šířka1.97
Číslo dílu903564
Modelka2008801
Zárukan.a.

5. Cricut

#ad

Rosa, Orange | Mittelpunkt 1,0 mm | 3 Pack | Zur Verwendung Joy, mehrfarbig, Cricut 2009380 Opaque Gel Pen Set | Weiß

#ad
Cricut #ad - Verschönerte projekte mit persönlichen Notizen oder Zeichnungen mit Hilfe Ihrer Cricut Joy Schneidemaschine. Ideal für papierhandwerk, Karten, Etiketten, Einladungen oder das Hinzufügen einer handgeschriebenen Nachricht. Für die cricut Joy Schneidemaschine. 3 mittlere stiche 1, 0 mm opake Stifte in rosa, weiß und orange. Sehr blickdichte Tinte präsentiert sich gut auf hellen und dunklen Materialien.
ZnačkaCricut #ad
VýrobceCricut #ad
Výška5.51
Délka0.71
Hmotnost0.08
Šířka1.81
Číslo dílu2009380
Modelka2009380

6. Cricut

#ad

Cricut 2007084, 3 kusy, pro, černá/červená/zelená infusible inkoust 0,4

#ad
Cricut #ad - Vykreslete si svůj individuální design a texty na trička, podložky, dětské body a další. Vytváří živé, kvalitní přenosy, které vydrží celý život. Přebytečné barvy nevyblednou, nevyblednou, neblednou a nezmačkají. 3 tužky s jemnou špičkou 0, 4 v černé, červené, zelené. Kompatibilní infusible ink-rohling k dostání samostatně a Cricut EasyPress Nutný.
ZnačkaCricut #ad
VýrobceCricut #ad
Výška5.59
Délka0.67
Hmotnost0.04
Šířka1.79
Číslo dílu2007084
Modelka2007084
Záruka1 year warranty.

7. Cricut

#ad

5 Stück, Cricut 2008406, Metallic Stiftesatz mit mittlerer Spitze, One Size

#ad
Cricut #ad - Verleihe deinen Schreib- oder Zeichenprojekten einen ganz besonderen Touch. 5 stifte mit mittlerer spitze 1, Kupfer, Silber, 0 in Gold, Blau, Violett. Für alle cricut explore- und cricut Maker-Maschinen Cricut Explore One ist der Zubehöradapter erforderlich, separat erhältlich. Wunderschön für einladungen, geburtstagsdeko oder für jede handschriftliche Botschaft, die du einem Projekt hinzufügen möchtest.
ZnačkaCricut #ad
VýrobceCricut #ad
Výška8
Délka0.5
Hmotnost0.13
Šířka4.02
Číslo dílu2008406
Modelka2008406
Záruka1 year warranty.