Top 10 Zehenwärmer Pads – Turistické ohřívače na chodidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. HotHands

#ad

Sicher, HotHands Fußwärmer für Einlegesohlen, langlebig, luftaktiviert, natürlich, 16 Paar, schwarz, geruchlos, bis zu 9 Stunden Wärme

#ad
HotHands #ad - Inhaltsstoffe schaden der Umwelt nicht. Wenn die hitze nachlässt, setzen Sie den Wärmer der Luft aus und schütteln Sie sie. Mehrzweck-wärmer – luftaktivierte einweg-wärmekissen, wenn die temperatur kalt wird.

Tsa-geprüft. Verwendung: heckklappe bei veranstaltungen, Camping und Wandern, jagd und Angeln, kompakt, Outdoor-Sportveranstaltungen, Joggen oder Spaziergang mit Ihrem Haustier. Nach gebrauch mit normalem Müll entsorgen. Wärmer erwärmt sich in 15-30 Minuten. Hergestellt in den USA aus inländischen und importierten Materialien. Sie sind in verschiedenen stilen erhältlich, die alltägliche Wärme bieten und Ihren Körper warm halten, die für Ihre Hände, Füße und Körper entworfen wurden.

Praktisch, Arbeiten im Hof, tragbar. Sichere, natürliche, einweg-produkt, lang anhaltende wärme – geruchlos, nicht direkt auf die Haut auftragen. Aktivierung – entfernen sie den wärmer aus der äußeren verpackung, schütteln sie ihn zur aktivierung.
ZnačkaHotHands #ad
VýrobceHeatmax #ad
Výška4.7
Délka10.7
Hmotnost1.85
Šířka4.9
Číslo díluHFINSPDQ-AMZ
ModelkaHFINSPDQ

2. Thermopad Hand- & Fußwärmer

#ad

Termopad ohřívač podrážky vložka – originál: 30 párů ohřívacích polštářků pro 8 hodin tepla I polštářky na ohřívání nohou ihned připravené k použití

#ad
Thermopad Hand- & Fußwärmer #ad - Kdykoliv. Originální termopad: ať už se jedná o ohřívač zad, tepelný pás, ohřívač šíje, ohřívač rukou, ohřívač prstů nebo podrážky – WE Keep You Warm . Okamžitě připraveno k použití: není nutné zahřívání! podložka se aktivuje při otevření balení kontaktem se vzduchem a zahřeje se na cca 37 °C.

Nezapomenutelné obsažené látky: hřejivé vložky fungují s čistě přírodními složkami práškový železný granulát, sůl, aktivní uhlí, voda & vermikulit. Trvanlivost v neotevřeném stavu několik let. 8 hodin tepla: už nikdy studené nohy. Vyhřívanou vložku do boty vložte do boty a užívejte si teplé nohy.

Ohřívací balení se postarají o příjemné teplé nohy v každodenním životě, při lyžování, při lovu, při turistice, na karnevalu i při návštěvách stadionu a vánočního trhu. Xl 43 – 46: naše osvědčené ohřívače chodidel zajišťují teplé nohy. Always. Samohřejivý polštář se hodí s 26, 5 cm do každé boty – ideální také pro lyžařské boty a snowboardové boty. 30 párů extra teplých noh vel.
ZnačkaThermopad Hand- & Fußwärmer #ad
VýrobceTHETM|#Thermopad #ad
Výška0.2
Délka9.06
Hmotnost6.61
Šířka2.76
Číslo dílu78370 tp
Modelka78370 tp
ZárukaVýměna

3. THE HEAT COMPANY

#ad

THE HEAT COMPANY Ohřívač podrážky – 5 párů – extra teplá – vyhřívané vložky – ohřívač nohou – 8 hodin teplé nohy – okamžitě připravené k použití – čistě přírodní – velikost MEDIUM: 39–41

#ad
THE HEAT COMPANY #ad - Perfektní doplněk k ohřívačům rukou THE HEAT COMPANY. Ideální při všech aktivitách v přírodě, ať už při sportu, na procházce nebo na stadionu – konečně teplé nohy.

Medium: 39-41 | extra tenké vyhřívané vložky – hodí se do každé boty. 5 párů lze vyjmout jednotlivě | trvanlivost v neotevřeném stavu mnoho měsíců. Jednoduše otevřete obal – ohřívače podrážky se samy zahřívají na vzduchu | jako vložky do bot. 1 – od roku 1994 | 8 hodin teplých nohou | 100% přírodní složky | the heat company – oficiální dodavatel snowboardů v Německu, týmu rakouských lyží a švýcarských lyží.
ZnačkaTHE HEAT COMPANY #ad
VýrobceTHE HEAT COMPANY #ad
Výška0.12
Délka9.06
Hmotnost0.16
Šířka2.76
Číslo díluHU-XI-201
Modelka12206

4. HotHands

#ad

HotHands Ohřívač prstů 40 párů

#ad
HotHands #ad - Trvanlivost: 3 až 4 roky. Nepoužívejte přímo na kůži. Bezpečné, aktivované vzduchem, dlouhotrvající teplo, bez zápachu, testováno tsa, přirozené, jednorázové zboží. Teplo až 8 hodin.
ZnačkaHotHands #ad
VýrobceKobayashi #ad
Výška3.25
Délka9.75
Hmotnost2.2
Šířka8
Číslo dílu2160635
Modelka2160635

5. Thermopad

#ad

Thermopad Unisex – ohřívač podrážky pro dospělé, balení 10 ks, bílá, L 40 – 42

#ad
Thermopad #ad - 8 hodin tepla: už nikdy studené nohy. Samohřejivý polštář se hodí do každé boty s 25 cm – ideální také pro lyžařské boty a snowboardové boty. L 40 – 42: naše osvědčené ohřívače chodidel zajišťují teplé nohy.

Nezapomenutelné obsažené látky: hřejivé vložky fungují s čistě přírodními složkami práškový železný granulát, sůl, aktivní uhlí, voda & vermikulit. Kdykoliv. Trvanlivost v neotevřeném stavu několik let. Originální termopad: ať už se jedná o ohřívač zad, ohřívač rukou, ohřívač šíje, tepelný pás, ohřívač prstů nebo podrážky – WE Keep You Warm . Vyhřívanou vložku do boty vložte do boty a užívejte si teplé nohy.

Always. 10 párů extra teplých noh vel. Okamžitě připraveno k použití: není nutné zahřívání! podložka se aktivuje při otevření balení kontaktem se vzduchem a zahřeje se na cca 37 °C. Ohřívací balení se postarají o příjemné teplé nohy v každodenním životě, při lovu, při turistice, při lyžování, na karnevalu i při návštěvách stadionu a vánočního trhu.
ZnačkaThermopad #ad
VýrobceThermopad #ad
Výška0.2
Délka9.84
Hmotnost0.17
Šířka2.76
Číslo dílu78150
Modelka78050
ZárukaVýměna

6. TerraTherm

#ad

Vložky do bot a vyhřívané vložky do bot, Ohřívací vložky do bot – 5 párů ohřívačů podrážky M, vložky M, pro 8hodinové teplé nohy, ohřívač bot, 100% přírodní teplo

#ad
TerraTherm #ad - Vyhřívané vložky do bot s hladkou stranou dolů a užívejte si teplo. Doba zahřívání: 8 hodin hřejivé vložky s průměrnou teplotou 39 °c. Vyhřívané vložky do bot jsou perfektním produktem pro teplé nohy pro děti, soli, vody, dámy a pány!.

Přírodní obsažené látky: termopodrážky jsou vyrobeny ze železného prášku, aktivního uhlí a vermikulitu. Oblasti použití: vyhřívané podrážky jsou ideální pro outdoorové aktivity, zimní sporty všeho druhu, zimní procházky i pro návštěvy stadionu a na vánočním trhu. Použití: po otevření obalu se vyhřívané podrážky po několika minutách zahřejí díky kontaktu s kyslíkem.

Neotevřené vydrží několik let. Není nutný proud, přivaření nebo dodatečné zahřátí ohřívače nohou. Komfort: ultratenké a pohodlné vložky do tepla jsou sotva citelné a hodí se pro každou botu – ať už jde o boty, zimní boty nebo elegantní dámské boty.
ZnačkaTerraTherm #ad
VýrobceBGT GmbH & Co.KG #ad
Výška0.12
Délka9.84
Hmotnost0.99
Šířka3.35
Číslo díluTT_FW_5M_001
ModelkaTT_FW_5M_001

7. THE HEAT COMPANY

#ad

Vyhřívané vložky na zahřátí chodidel, Vyhřívané nalepovací vložky do bot The Heat company – vyhřívání po dobu 8 hodin, malé: velikost 36 – 40; 5 až 30 párů

#ad
THE HEAT COMPANY #ad - 1 – od roku 1994 | 8 hodin teplých nohou | 100% přírodní složky | the heat company – oficiální dodavatel snowboardů v Německu, týmu rakouských lyží a švýcarských lyží. Ideální pro všechny aktivity v přírodě a zejména také pro lyžařské a snowboardové boty – konečně teplé nohy. 5 párů lze vyjmout jednotlivě | trvanlivost v neotevřeném stavu mnoho měsíců. Jednoduše otevřete balení – ohřívače podrážky se samy zahřejí na vzduchu | nalepte dole na ponožky. Small: 36-40 | extra tenké vyhřívací vložky – hodí se do každé boty.
ZnačkaTHE HEAT COMPANY #ad
VýrobceTHE HEAT COMPANY #ad
Výška0.12
Délka9.06
Hmotnost0.19
Šířka2.76
Číslo dílu12210
Modelka12210

8. Thermopad Hand- & Fußwärmer

#ad

Termopad ohřívač podrážky vložka vel. M 38-39 – originál: 5 párů ohřívacích polštářků pro 8 hodin tepla I polštářky na vyhřívání nohou ihned připravené k použití

#ad
Thermopad Hand- & Fußwärmer #ad - Nezapomenutelné obsažené látky: inovativní ohřívače prstů fungují s čistě přírodními složkami železný práškový granulát, sůl, aktivní uhlí, voda a vermikulit. Ideální pro všechny outdoorové aktivity. 5 párů extra teplých noh vel.

Kdykoliv. Termopad je oficiálním dodavatelem německých lyžařských národních mužností. Vyhřívanou vložku do boty vložte do boty a užívejte si teplé nohy. Ohřívač zad, ohřívač rukou, tepelný opasek, ohřívač šíje, ohřívač prstů nebo podrážky – WE Keep You Warm Always. M 38-39: originální ohřívač chodidel zajistí teplé nohy. 8 hodin tepla | nejznámější německá tepelná značka: už nikdy studené nohy! ohřívače podrážek se vloží do bot jako vložka a poskytují teplé nohy celé hodiny.

Okamžitě připraveno k použití: není nutné zahřívání! podložka se aktivuje při otevření balení kontaktem se vzduchem a zahřeje se na cca 37 °C. Termopad je prvním výrobcem tepelných polštářků v celé Evropě. Trvanlivost v neotevřeném stavu několik let. Samohřejivý polštář se hodí do každé boty s 25 cm – ideální také pro lyžařské boty a snowboardové boty.
ZnačkaThermopad Hand- & Fußwärmer #ad
VýrobceThermopad #ad
Výška1.97
Délka12.6
Hmotnost0.2
Šířka4.72
Číslo dílu78592
Modelka78592
ZárukaVýměna

9. HeatPaxx

#ad

HX123, HeatPaxx Ohřívač nohou Jumbopack 20 párů

#ad
HeatPaxx #ad - Jednoduše vyjměte z obalu a připevněte na ponožky ** spočívá na přirozeném a bezpečném procesu oxidace železného prášku. Heatpaxx ohřívač nohou *** neuvěřitelně dobrý v JumboPack s 20 páry ***. Kdykoliv použitelné ** extrémně lehké ** diskrétní nošení ** sotva citelné při běhání **. Vhodné pro každou velikost bot! Až 6 hodin teplé nohy. Studené nohy? ne s našimi ohřívači prstů HeatPaxx.
ZnačkaHeatPaxx #ad
VýrobceHeatPaxx #ad
Výška1.97
Délka11.81
Hmotnost1.98
Šířka5.91
Číslo díluHX124
ModelkaHX123

10. HeatPaxx

#ad

M, Ohřívač nohou HeatPaxx, konečně znovu teplé nohy, tenoučký ohřívač prstů na cesty, 5 × 2, 15 × 2 nebo 40 × 2 ohřívací podložky v praktickém výhodném balení

#ad
HeatPaxx #ad - Příjemné teplo obratem ruky: jakmile se ohřívač z aktivního uhlí dostane do kontaktu se vzduchem, začíná zcela přirozeným způsobem tepelná reakce a nohy zůstanou teplé až 6 hodin.

Rozsah dodávky: 40, samolepicí, 15 nebo 5 párů ohřívacích polštářků heatpaxx, hřejí minimálně 6 hodin, velikost: 10 × 7 cm – vhodné pro každou velikost obuvi, nejsou znovu použitelné. Maximální komfort nošení: zahřívací polštářky jsou tak tenké, že je při běhání sotva pocítíte – samolepicí polštářky lze připevnit na ponožky a tím rozdělit Vaše teplo v botě.

Díky dlouholetým zkušenostem a německému řízení jakosti s kontrolou na místě při výrobě nabízejí ohřívače HeatPaxx vždy vysokou kvalitu. Blahodárné teplo s sebou: osvědčené ohřívače nohou heatpaxx jsou svým přesvědčivým tepelným výkonem až 42 °C perfektním společníkem při všech venkovních aktivitách.
ZnačkaHeatPaxx #ad
VýrobceHEAUF|#HeatPaxx #ad
Výška0.12
Délka5.51
Hmotnost2.2
Šířka3.54
Číslo díluHX101
ModelkaHX101
Zárukastandardní