Top 10 Xiaomi – roborock – Náhradní díly pro vysavače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. roborock

#ad

S6 Pure, S7 Maxv Ultra, Originální Roborock příslušenství, silikonové boční kartáče pro vysavače řady S4, balení 2 ks černé, S6, S6 MaxV,S7, S5, Q7 Max, S7 Pro Ultra a E, S5Max

#ad
roborock #ad - Není kompatibilní s Roborock S8. Silikonová konstrukce důkladně čistí, aniž by zanechala stopy na nábytku nebo stěnách, a je odolnější než nylonové štětiny.

Boční kartáč zametá přes rohy místnosti a víří prach do cesty sacího systému. Odstraní od okraje se rychlost zpomaluje na 130 ot/min, aby se zabránilo šíření nečistot. Kompatibilní s roborock s7, s7 pro ultra, s5max, q7 Max, s6 pure, s5, s6, s7 maxv ultra, s4, S6 MaxV a E. Ištění optimalizované na hrany zrychluje při čištění hran na 330 ot/min. Design anti-tangle redukuje zavěšení zamotaných vlasů.
Značkaroborock #ad
Výrobceroborock #ad
Výška1.97
Délka5.91
Šířka5.91
Číslo dílu1
ModelkaRoborock Original Accessories

2. LDS Sensor

#ad

Originální Lidar převodovka Laser Distance senzor LDS motor kompatibilní s Xiaomi Roborock S50 S55 S5 Max & S6

#ad
LDS Sensor #ad - Originální lidar transmission laserový senzor vzdálenosti LDS motor kompatibilní s Xiaomi Roborock S50 S55 S5 MaxS6. Značka: ldS Sensor.
ZnačkaLDS Sensor #ad
VýrobceLDS Motor #ad

3. LesinaVac

#ad

1 Rollenbürste, 4 Hepa-Filter, 4 Wischtücher, LesinaVac Zubehör-Set für Xiaomi Roborock Q7 / Q7+ / Q7 Max+ Saugroboter, 4 Seitenbürsten

#ad
LesinaVac #ad - Dieses set funktioniert so großartig wie die Originalstaubsauger, präzise Passform und einfache Installation. Um ihren haushalts-kehrroboter mit Spitzenleistung zu halten, empfehlen Sie, die Kits alle 3–6 Monate zu ersetzen.

Wenn sie irgendwelche qualität oder andere Probleme nach dem Kauf treffen, werden wir es in 24 Stunden lieben. Dieses zubehör ist aus umweltfreundlichen Materialien hergestellt, um auf Teppichen und versiegelten Hartböden wie Hartholz, Fliesen, Marmor, Laminat und Linoleumboden zu arbeiten. Je nach häufigkeit der Verwendung kann er durch eine kürzere oder längere Zeit ersetzt werden. Lieferumfang: 1 x rollbürste, 4 x seitenbürsten, 4 x Filter, 4 x wischtücher, 1 x Reinigungswerkzeug. Dieses ersatzteil-set ist kompatibel mit xiaomi mi mijia roborock Q7 / Q7+ / Q7 Max+ Roboter-Staubsauger. Das ersatzteil ist einfach ohne werkzeug zu ersetzen.
ZnačkaLesinaVac #ad
VýrobceLesinaVac #ad
Výška10.79
Délka6.8
Šířka2.2
Číslo díluQ7 / Q7+ / Q7 Max+
ModelkaQ7 / Q7+ / Q7 Max+

4. ZINNZ SELECTED

#ad

černá, Náhradní díly pro robotickou sukni S50 S55 S6 S5Max náhradní díly Úsporné balení Náhradní díly pro opravy příslušenství ZINNZ Selected Roborock náhradní balení S6 5dílná

#ad
ZINNZ SELECTED #ad - Originální xiaomi roborock Sparpack 5dílný od modelu S6 černý. Kompatibilní s: roborock s50/55/6/5 Max Xiaomi robotický vysavač. 1 x hlavní kartáč oddělitelný + 1 x boční kartáč ze silikonu v černé barvě sada 2 ks, 1 x pratelný HEPA filtr sada 2 ks. Originální robotický vysavač xiaomi roborock náhradní díly sada opotřebovaných dílů úsporné balení. Přesnost: 100 % protože originální příslušenství.
ZnačkaZINNZ SELECTED #ad
VýrobceOriginal Roborock #ad

5. Xiaomi - Roborock

#ad

Roborock Originální dělitelné hlavní části kartáče, S55 S5Max & S6 S5 Max & S6 hlavním kartáčem, kompatibilní s Xiaomi MI Robot Roborock S50, S51, Xiaomi

#ad
Xiaomi - Roborock #ad - Značka: Xiaomi Roborock. Velikost: s5 max s6 hlavní kartáč. Originální oddělitelný hlavní kartáč náhradní díly kompatibilní s hlavním kartáčem Xiaomi MI Robot Roborock S50, S51, S55 S5Max S6 S5 Max S6. Druh produktu: appliance_ACCESSORY.
ZnačkaXiaomi - Roborock #ad
VýrobceXiaomi - Roborock #ad
Číslo díluSDZS03RR
ModelkaSDZS03RR

6. roborock

#ad

S7+, Q7 Max+, Q7 Max, S7 MaxV Plus, S7 MaxV, Q7+, Q Revo, roborock Originální hlavní kartáč pro S7, S7 MaxV Ultra, S7 Pro Ultra, Q7, S7 Max Ultra

#ad
roborock #ad - Roborock originální hlavní kartáč pro s7, s7 maxv ultra, s7 maxv plus, s7 Max Ultra, s7+, q7, q7 max, q7 max+, S7 MaxV, S7 Pro Ultra, Q7+, Q Revo.
Značkaroborock #ad
VýrobceRoborock #ad
Výška1.61
Délka10.67
Šířka1.61

7. KEEPOW

#ad

Nový materiál, opakovaně použitelný a pratelný, KEEPOW 10 utěrek vhodných pro vysavače Xiaomi Roborock S5 S50 S51 S55 S6 S6 MAXV S5 MAX

#ad
KEEPOW #ad - Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů z mikrovlákna pro efektivní čištění vydrží více než 100 cyklů praní. V případě dotazů se na nás obraťte. Kompatibilní s xiaomi roborock s5 s50 s51 S55 S6 S6 MAXV S5 MAX. Vyvinuto pro všechny zapečetěné tvrdé podlahy, keramické dlaždice, jako jsou dřevěné podlahy, laminátové podlahy a mramorové podlahy. 30 dní vrácení peněz. Vlna z mikrovlákna o 40 % patří k jiné stírací ploše. Silná absorpce vody, patří k čisté a znovu použitelné.
ZnačkaKEEPOW #ad
VýrobceKEEPOW #ad

8. Alloytool

#ad

Utěrka z mikrovlákna náhradní díly sada příslušenství 2 oblasti vibrací, 10 kusů ubrousků VibraRise 2.0 pro Roborock S8 Pro Ultra robotický vysavač

#ad
Alloytool #ad - Světle šedá stírací podložka je standardním příslušenstvím kompatibilním s vysavači Roborock S8 Pro Ultra. Použití náhradní utěrka se vztahuje pouze na robotický vysavač Roborock S8 Pro Ultra, zkontrolujte prosím před objednáním typ vašeho stroje.

Oem produktnaše výrobky nejsou oficiální náhradní mopy, ale 100% jsou originální utěrky z továrny OEM. Pravidelně perte a vyměňujte polštářky, abyste udrželi robotický vysavač při optimálním výkonu. Utěrky na ionty stříbra k mopu vibrarise se přidávají ionty stříbra, 99 %, bakteriím lze zabránit při více než 99, zápachu lze zabránit také špinavé vodě.

Co obdržíte 10 dodávaných čisticích polštářků lze dodat po dobu 18–24 měsíců. Mop vibrarise 2. 0 ve srovnání s mopem na mop 1. 0 vylepšený mop vibrarise zlepšuje vibrační modul z 1 oblasti na 2 oblasti, přičemž nečistota poskytuje širší zónu stírání, odstraňuje nečistoty a barví hluboko a efektivněji. Stírací blok může zachovat účinek iontů stříbra i po 50násobném praní.
ZnačkaAlloytool #ad
VýrobceAlloytool #ad

9. roborock

#ad

Roborock Originální příslušenství, VibraRise utěrky příslušenství pro S8/S8 +/S8 Pro Ultra/S7/S7 Maxv/S7 Maxv Ultra/S7 Max Ultra/S7 Pro Ultra robotický vysavač Pack of 2 Grey

#ad
roborock #ad - Podporuje ruční praní nebo praní v pračce preferovaná teplota vody je pod 90 °C. Vyměňujte čisticí hadřík každých 3 – 6 měsíců, aby vysavač pracoval s vysokým výkonem.

Jednoduchá instalace. Hadřík na mop je vyroben z polyesteru a nylonu a odstraňuje ultra jemný prach, který by jinak při normálním vysávání zůstával. Roborock originální utěrky jsou kompatibilní s roborock s8/S8 +/S8 Pro ultra/S7/S7 Maxv/S7 Maxv Ultra/S7 Max Ultra/S7 Pro Ultra vysavačem. Bez zvedání nebo otáčení robota, pouze přes montážní štěrbinu. Hadřík na mop vibrarise v kombinaci s technologií zvukové vibrace Roborock S7 odstraňuje část suchých nečistot, které může robot zanechat, od kávy až po blátivé stopy. Utěrky na mop jsou omyvatelné a opakovaně použitelné typy.
Značkaroborock #ad
Výrobceroborock #ad
Výška1.18
Délka5.91
Hmotnost0.13
Šířka5.91

10. roborock

#ad

E4, 2 kusy, roborock Boční kartáčky od S6 MaxV, E35 a E2 robotický vysavač, S4, bílá, S5 Max, S5, S6, S6 Pure

#ad
roborock #ad - Design bez zmatku snižuje přetížení způsobené zmatenými vlasy. Roborock boční kartáč byl vyvinut tak, aby zametal hrany prostor a odhodil prach hran do cesty hlavního kartáče a sacího systému. Obsah dodávky: 2 boční kartáče Roborock. Skládá se z termoplastických elastomerů s nylonovými svazky odolnými proti opotřebení a důkladně čistí bez označení nábytku nebo stěn. Tento boční kartáč je kompatibilní s roborock s6 maxv, s6 Pure, S5, S5 Max, S4, E4, S6, E35 a E2.
Značkaroborock #ad
Výrobceroborock #ad