Top 10 VR Brille Smartphone – VR náhlavní soupravy pro mobilní telefony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. DESTEK

#ad

DESTEK VR brýle mobil, brýle pro virtuální realitu pro iPhone Samsung Android 4,7-6,8 palců, ochrana očí HD protimodré světlo s dotykovým tlačítkem

#ad
DESTEK #ad - Vzdálenost zornic lze nastavit, aby bylo dosaženo co nejjasnějšího vidění, je možné i nošení brýlí. Bezplatné balení dárkového boxu: cool a kvalitní přebal, nejlepší dárek pro dárky, snadná obsluha, abyste otevřeli rozhraní pro stažení aplikace, hry, naskenujte kód, videa, vzdělávání atd.

Destek vr headset zajistí, že máte vždy nejlepší místo ve svém soukromém kině, kde se právě nacházíte. Elenka je nastavitelná, aby se snížil tlak na vaši hlavu a nos. Více zábavy při hraní s dotykovým tlačítkem – létejte přes moře a mnoho terénů v různých úrovních obtížnosti; vyhněte se všem protivníkům nebo je jednoduše zničte, abyste zjistili, abyste překonali rekord; splňte misi prohlédnout opuštěnou planetu, zda je pro lidi vůbec možný život. Pohodlné nošení a snadné nastavení – obličejové polstrování z měkké kůže zajišťuje příjemný pocit na kůži a umožní vám vypadat déle bez podráždění.

Podporuje smartphony s displejem 4, 7-6, pro samsung s22/s21/s20/s10e/s10 plus/s9 plus plus plus s8/s8 plus/note 10/note 10/note 10/9/8/0e/a50 telefon do 4, 7 – 6, velikost telefonu je pod 163 x 83 x 10 mm D x Š x V, 8 palců s gyro, jako pro iphone 15/14/13/12/11/pro/max/mini/Xs Max/XR/X/Xs, 8, 8 palců obrazovka s gyro*v*N* není vhodný pro S23 Ultra/S22 Ultra/S20 Ultra . Hd čočky chráněné před očima - čočky chráněné očima s nesrovnatelnou jasností dělají z vr filmů vizuální zážitek, bez ohledu na to, srovnatelný se světoznámým 3D obřím kinem.
ZnačkaDESTEK #ad
VýrobceSHENZHEN XINLIANYOUPIN TECHNOLOGY CO.,LIMITED #ad
Záruka1

2. DESTEK

#ad

Náhlavní souprava pro virtuální realitu s Bluetooth ovladačem pro iPhone & Android 4,7-6,8", ochrana očí HD 110° FOV proti modrému světlu, DESTEK V5 VR brýle pro mobilní telefon

#ad
DESTEK #ad - Bezplatné balení dárkového boxu: cool a kvalitní přebal, hry, naskenujte kód, snadná obsluha, videa, abyste otevřeli rozhraní pro stažení aplikace, nejlepší dárek pro dárky, vzdělávání atd. Vzdálenost zornic lze nastavit, je možné i nošení brýlí. Elenka je nastavitelná, aby bylo dosaženo co nejjasnějšího vidění, aby se snížil tlak na vaši hlavu a nos.

Destek vr headset zajistí, kde se právě nacházíte. Plus/s9 plus/s8/s8 plus/note 10/note 10/note 10/9/8/0e/a50/s21 ultra telefon do 4, 8 palců obrazovka s gyro*v*N* není vhodný pro Samsung Galaxy S23 Ultra/S22 Ultra/S20 Ultra. Hd čočky chráněné před očima - čočky chráněné očima s nesrovnatelnou jasností dělají z vr filmů vizuální zážitek, že máte vždy nejlepší místo ve svém soukromém kině, bez ohledu na to, srovnatelný se světoznámým 3D obřím kinem. Pohodlné nošení a snadné nastavení – obličejové polstrování z měkké kůže zajišťuje příjemný pocit na kůži a umožní vám vypadat déle bez podráždění.

Podporuje smartphony s displejem 4, jako pro iphone 15/14/13/12/11/pro/max/mini/xs max/xr/x/xs, 8 palců s gyro, 8, velikost telefonu je pod 163 x 83 x 10 mm d x Š x v, 7-6, 7-6, pro samsung galaxy s22/s21/s20/s10e/S10e. Více zábavy při hraní s dotykovým tlačítkem – létejte přes moře a mnoho terénů v různých úrovních obtížnosti; vyhněte se všem protivníkům nebo je jednoduše zničte, abyste překonali rekord; splňte misi prohlédnout opuštěnou planetu, abyste zjistili, zda je pro lidi vůbec možný život.
ZnačkaDESTEK #ad
VýrobceSHENZHEN XINLIANYOUPIN TECHNOLOGY CO.,LIMITED #ad
Záruka1

3. AMVR

#ad

AMVR VR brýle pro Quest 2/Quest/Rift S/Go Headset příslušenství, objektiv Scratch Pad ochrana myopie skla před poškrábáním VR Headset Objektiv

#ad
AMVR #ad - Patentovaný originální design od amvr podložka na brýle odolná proti poškrábání, quest, se používá k ochraně brýlí před poškrábáním na VR čočkách. Pokud má váš vr headset originální ochranný rámeček na čočky, nejdříve je odstraňte.

Kompatibilní s quest 2, jedinečný design od AMVR, Rift S a Go. Silikonový kroužek amvr lens anti-scratch pad může chránit váš VR objektiv před poškrábáním. Zarovnejte silikonové kryty čoček s tvarem čočky pro náhlavní soupravu VR a pak je nainstalujte na objektiv VR. Vysoké jsou 7 mm silné, totiž vysokých, střední 5 mm silné a nízké 4 mm silné. 12 silikonových kroužků je rozděleno do tří specifikací, středních a nízkých. Vezměte prosím na vědomí sluchátka a brýle nejsou součástí dodávky.

Další podrobnosti najdete na videu. Vylepšete zážitek z vr pokud nosíte brýle a hrajete vr, nemusíte si dělat starosti, že brýle poškrábou VR čočku. Spotřebitelé si mohou vybrat vhodné těsnění podle úrovně pohodlí. Snadná instalace vyberte si požadované silikonové kroužky a nasaďte je na černý plastový ochranný rámeček na čočky. Složení sady sada se skládá ze dvou ochranných rámů na čočky a 12 silikonových kroužků.
ZnačkaAMVR #ad
VýrobceAMVR #ad
Číslo díluCG1
ModelkaCG1

4. Lenovo

#ad

Světelným mečem a sledovacím senzorem, Lenovo Star Wars Jedi Challenges balíček rozšířené reality s headsetem

#ad
Lenovo #ad - Objevte výzvu star wars s chytrým telefonem a aplikací rozšířené reality. Star wars: jedi challenges. Seznam bude brzy rozšířen o další přístroje. Strategický boj: veďte jednotky rebelů ve velkých pozemních ofenzívách proti Impériu.

Rozsah dodávky: lenovo mirage ar headset, 2 x aa baterie, držák smartphonu, ovladač světelného meče, kabel adaptéru Lightning na USB, 5v/1a nabíječka a síťový zdroj, sledovací vysílač, kabel adaptéru usb-c na usb, návod k rychlému startu. Kompatibilní smartphony: iphone x, galaxy s7, moto z2 force edition, iphone 6s, iphone 7, iphone 8, iphone 7 plus, Samsung Galaxy S8, Google Pixel XL, iPhone 8 Plus, galaxy s7 edge, iPhone 6, google pixel, iPhone 6s Plus, iPhone 6 Plus, LG G6.

Bojujte se světelným mečem: staňte se mistrem světelného meče a bojujte s nejnebezpečnějšími protivníky galaxie; Hološachy: V této ultimativní hře trik protivníků s vynikající koncentrací a strategií.
ZnačkaLenovo #ad
VýrobceLenovo #ad
Výška8.24
Délka6.09
Hmotnost0.66
Šířka3.28
Číslo díluZA390014SE
ModelkaZA390014SE
Záruka2 roky

5. Samsung

#ad

Samsung Gear VR R323

#ad
Samsung #ad - Kompatibilní s galaxy s6/s6 edge/s6 Edge +/S/S7 Edge/ 7. Oculusstore vám nabízí stovky zkušeností s Gear VR. Díky velkému zornému pole 101 ° a technologii Oculus zažijete s Gear VR zcela nové zkušenosti. Absolutní trvání se super amoled obrazovkami 2560 x 1440 řady Galaxy. Rozhraní: uSB typ C. Gear vr je nyní kompatibilní se šesti chytrými telefony řady Galax.
ZnačkaSamsung #ad
VýrobceSamsung #ad
Výška8.15
Délka4.8
Hmotnost0.66
Šířka0.39
Číslo díluSM-R323NBKAXEF
ModelkaSM-R323NBKAXEF

6. Samsung

#ad

Samsung Brýle Gear Virtual Reality modrá/černá

#ad
Samsung #ad - Kompatibilní s galaxy note5, galaxy S7, S6, s7 edge, S6 edge a S6 edge+. Užívejte si virtuální realitu, světy 3D a 360°, hry a mnoho dalšího. Velká a stále rostoucí nabídka speciálního obsahu.
ZnačkaSamsung #ad
VýrobceSamsung Mobile #ad
Výška3.88
Délka4.82
Hmotnost0.75
Šířka8.18
Číslo díluSM-R323NBKADBT
ModelkaSM-R323NBKADBT

7. Samsung

#ad

Samsung Gear VR Virtual Headset francouzská verze – černá

#ad
Samsung #ad - Detekce pohybu. Pohlcující 360° zkušenost. Ovladač je součástí dodávky. Kompatibilní s samsung galaxy 8/s8/s8/s7/s7 Edge/S6/S6 Edge/Note /S6 Edge +. Mnohostranné možnosti použití.
ZnačkaSamsung #ad
VýrobceSamsung Mobile UK #ad
Výška8.15
Délka5
Hmotnost0.76
Šířka3.86
Číslo díluSM-R325NZVAXEF
ModelkaSM-R325NZVAXEF

8. DESTEK

#ad

DESTEK V5 VR brýle pro mobilní telefon, 3D brýle ochrana očí 110° FOV HD protimodré čočky VR brýle pro iPhone Samsung Android 4,7-6,8 palce, bílé

#ad
DESTEK #ad - Podporuje smartphony s displejem 4, velikost telefonu je pod 163 x 83 x 10 mm d x Š x v, jako pro iphone 15/14/13/12/11/pro/max/mini/xs max/xr/x/xs, pro samsung s22/s21/s20/s10e/s10 plus/s9 plus plus plus s8/s8 plus/note 10/note 10/note 10/9/8/0e/A50 telefon do 4, 7-6, 7 – 6, 8, 8 palců s gyro, 8 palců obrazovka s gyro*v*N* není vhodný pro S23 Ultra/S22 Ultra/S20 Ultra .

Více zábavy při hraní s dotykovým tlačítkem – létejte přes moře a mnoho terénů v různých úrovních obtížnosti; vyhněte se všem protivníkům nebo je jednoduše zničte, abyste zjistili, abyste překonali rekord; splňte misi prohlédnout opuštěnou planetu, zda je pro lidi vůbec možný život. Elenka je nastavitelná, aby se snížil tlak na vaši hlavu a nos. Vzdálenost zornic lze nastavit, aby bylo dosaženo co nejjasnějšího vidění, je možné i nošení brýlí. Hd čočky chráněné před očima - čočky chráněné očima s nesrovnatelnou jasností dělají z vr filmů vizuální zážitek, že máte vždy nejlepší místo ve svém soukromém kině, srovnatelný se světoznámým 3D obřím kinem.

Bezplatné balení dárkového boxu: cool a kvalitní přebal, nejlepší dárek pro dárky, videa, abyste otevřeli rozhraní pro stažení aplikace, snadná obsluha, naskenujte kód, hry, vzdělávání atd. Destek vr headset zajistí, bez ohledu na to, kde se právě nacházíte. Pohodlné nošení a snadné nastavení – obličejové polstrování z měkké kůže zajišťuje příjemný pocit na kůži a umožní vám vypadat déle bez podráždění.
ZnačkaDESTEK #ad
VýrobceSHENZHEN XINLIANYOUPIN TECHNOLOGY CO.,LIMITED #ad
Záruka1

9. Samsung

#ad

Samsung SM-R325 Gear VR s ovladačem Orchid šedá

#ad
Samsung #ad - Vč. Brýle pro virtuální realitu pro 360° panoramata, 3D/2D videa a fotografie. Ergonomický, pohodlný design. Je možný živý přenos obsahu obrazovky na Facebooku. Iroké zorné pole 101°. Ovladače pro poutavé herní zážitky a precizní ovládání.
ZnačkaSamsung #ad
VýrobceSamsung #ad
Výška3.88
Délka8.15
Hmotnost0.76
Šířka4.75
Číslo díluSM-R325NZVCDBT
ModelkaSM-R325

10. Dive by Durovis

#ad

Headset pro virtuální realitu Inspired by Google Cardboard V2 pro Google Android a Apple iOS, hnědá, Durovis Dive Cardboard 6

#ad
Dive by Durovis #ad - Skvělá kvalita obrazu: naše 34mm čočky zajišťují nejlepší možnou kvalitu obrazu a větší zorné pole. Přímo připraveno k použití: vyndávání z ochranného pouzdra a jednorázové zaklapnutí stačí na to, aby brýle mohly být funkční.

UniverzÁlnÍ kompatibilnÍ: cardboard dive 6 je kompatibilní se všemi běžnými smartphony Android a Apple iOS až do velikosti displeje 6, 1 palce. Kvalita: od roku 2013 vyvíjíme vr přístroje a necháváme naše dlouholeté zkušenosti začlenit do všech našich výrobků. Narušený zážitek z vr: interakce s aplikací lze snadno provádět pomocí elektricky vodivého tlačítka na vnější straně.
ZnačkaDive by Durovis #ad
VýrobceShoogee GmbH & Co. KG #ad
Výška2.17
Délka5.75
Šířka3.54
Číslo díluSH-003
Modelka689466796544