Top 10 Tolino Epos 2 Hülle – Pouzdra a obaly na čtečky e-knih

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Zcooooool

#ad

Zcooooool Obal pro 7" zbrusu nový Kindle Oasis 10. generace, 2017 Release Cover zesílené rohy Kindle Oasis pouzdro, 2019 Release & 9. generace

#ad
Zcooooool #ad - Z křišťálově čirého, měkkého tpu. Generace, 2019 release & 9. Chrání před každodenním nárazy. Obal exkluzivně navržen pro zbrusu nový 7palcový amazon kindle Oasis 10 Poskytuje lepší ochranu displeje a fotoaparátu. Generace, 2017 release není vhodný pro jiné modely tabletů. Přesné výřezy umožňují plný přístup k reproduktorům, přípojkám a fotoaparátu. Polštář air bumper na 4 rohech. Snadné nasazení a odstranění ochranného obalu z vašeho tabletu. Snadno stisknuté kryty tlačítek drží mimo dosah prachu.
ZnačkaZcooooool #ad
VýrobceZcooooool #ad
Číslo díluzC-Oasis23-TPU-5S-Tou
ModelkazC-Oasis23-TPU-5S-Tou

2. Fintie

#ad

Knihovna, Fintie Pouzdro pro Tolino Vision 6 2021 / Kobo Libra 2 2021 – ochranné pouzdro s přihrádkou na karty poutko na ruku a funkcí automatického usnutí/probuzení

#ad
Fintie #ad - Magnetický uzávěr zajišťuje bezpečné držení bez nepříjemného smyčky kolem pouzdra. Probouzejte automaticky svůj přístroj nebo jej přesuňte do klidového režimu tím, že pouzdro otevřete nebo zaklapnete.

Pomocí zabudované přihrádky na karty lze prakticky uložit peníze a karty. Praktické poutko na ruku zabraňuje tomu, aby eReader vypadl z ruky a zajišťuje dodatečnou stabilitu při čtení. Toto ochranné pouzdro je speciálně navrženo pro novou čtečku tolino vision 6 2021 7" ereader a kobo libra 2 ereader 2021.

Nehodí se k tolino shine 3 / tolino page / shine 2 hd / shine / tolino vision 5 / Vision 4 HD / Kobo Libra H2O / Vision 3 HD / Kobo Clara HD. Skládací stojan uvolní vaše ruce při čtení. Prémiová umělá kůže s měkkou vnitřní podšívkou z mikrovlákna odolných proti poškrábání chrání váš tablet před otisky prstů, nečistotami a poškrábáním.
ZnačkaFintie #ad
VýrobceFINTIE #ad
Hmotnost0.35
Číslo díluHU-XI-4
ModelkaHU-XI-4
Záruka2 roky Limited Warranty

3. FOREFRONT CASES

#ad

FC Hülle für Tolino Page 2 – Leichte Tolino Page 2 Hülle – Dünne Schutzhülle für den Tolino Page 2 E-Book Reader mit Auto Sleep Wake-Funktion, Tasche im Muschel-Design, Marineblau

#ad
FOREFRONT CASES #ad - Diese hülle ist nichT passend für andere Tolino eReader. Smart auto schlaf wach funktion tolino page 2 tasche - Durch Schließen der Frontklappe versetzen Sie Ihr ereader in den Standby-Modus und verlängern die Akkulaufzeit.

Tolino page 2 2019 hülle aus premium-materialien - Gefertigt aus hochwertigsten Materialien, Anti-Rutsch & Anti-Staub Mikrofaser innen, harte Hülle aus Polykarbonat. Tolino page 2 hülle - entwickelt nur fÜr tolino page 2. Dünn & leicht tolino page 2 hülle - wiegt nur 90g trotz harter Polykarbonat-Schale, die den Tolino Page 2 bei Sturz oder Fallenlassen schützt. Magnetisches front-cover - magneten in der frontabdeckung der Tolino Page 2 2019 Hülle halten die Hülle in Position beim Halten in der hand.
ZnačkaFOREFRONT CASES #ad
VýrobceForefront Cases #ad
Výška0.51
Délka6.5
Hmotnost0.18
Šířka4.65
Číslo díluFC_TOLINO_PAGE_2_SHL
ModelkaFC_TOLINO_PAGE_2_SHL

4. kwmobile

#ad

Polární světlo jelen tyrkysová modrá černá, kwmobile Skládací pouzdro kompatibilní s Tolino Page 2 pouzdro, eReader Case

#ad
kwmobile #ad - Ochranné pouzdro s ušlechtilým vzhledem kůže: flipcase je zvenku z robustní umělé kůže a chrání vaši čtečku elektronických knih komplexně před poškrábáním, nečistotami a opotřebením.

Pouzdro s magnetickým zapínáním: díky uzávěru lze rozevírací kryt bezpečně zavřít a otevřít a zároveň nabízí ochranu a pohodlí pro vaši čtečku elektronických knih. Kompatibilní s: Tolino Page 2. Velmi chytré: smartcase poskytuje nejen ochranu, ale podporuje také automatické spaní a automatické probuzení. Individuální: tento design podporuje individuální vzhled – pro více šarmu a osobnosti! Tak se vaše zařízení aktivuje při otevření a při zavírání deaktivuje pro zařízení kompatibilní s chytrým obalem.
Značkakwmobile #ad
VýrobceKW-Commerce #ad
Výška0.55
Délka6.38
Hmotnost0.25
Šířka4.57
Číslo dílu50912.08
Modelka50912.08_m001496

5. kwmobile

#ad

EReader Case, kwmobile Skládací pouzdro kompatibilní s Tolino Page 2 Pouzdro, Magnolien Taupe Bílá Modrošedá

#ad
kwmobile #ad - Velmi chytré: smartcase poskytuje nejen ochranu, ale podporuje také automatické spaní a automatické probuzení. Tak se vaše zařízení aktivuje při otevření a při zavírání deaktivuje pro zařízení kompatibilní s chytrým obalem.

Kompatibilní s: Tolino Page 2. Individuální: tento design podporuje individuální vzhled – pro více šarmu a osobnosti! Ochranné pouzdro s ušlechtilým vzhledem kůže: flipcase je zvenku z robustní umělé kůže a chrání vaši čtečku elektronických knih komplexně před poškrábáním, nečistotami a opotřebením. Pouzdro s magnetickým zapínáním: díky uzávěru lze rozevírací kryt bezpečně zavřít a otevřít a zároveň nabízí ochranu a pohodlí pro vaši čtečku elektronických knih.
Značkakwmobile #ad
VýrobceKW-Commerce #ad
Výška0.55
Délka6.38
Hmotnost0.25
Šířka4.57
Číslo dílu50912.03
Modelka50912.03_m001496

6. Fintie

#ad

černé, Fintie Pouzdro kompatibilní s Tolino Vision 5 2019 / Kobo Libra H2O, Kickstand ochranné pouzdro s přihrádkou na karty poutko na ruku a funkcí automatického usnutí/probuzení

#ad
Fintie #ad - Design skládacího stojanu uvolní vaše ruce při čtení. Praktické poutko na ruku zabraňuje vypadnutí čtečky eReader z ruky a zajišťuje dodatečnou stabilitu při čtení.

Prémiová umělá kůže s měkkou vnitřní podšívkou z mikrovlákna odolných proti poškrábání chrání váš tablet před otisky prstů, nečistotami a poškrábáním. Pomocí zabudované přihrádky na karty lze prakticky uložit peníze a karty. Automaticky probuďte svůj přístroj nebo jej uvedete do klidového režimu tím, že pouzdro otevřete nebo zaklapnete. Toto ochranné pouzdro je speciálně navrženo pro novou elektronickou čtečku tolino vision 5 2019 7" a Kobo Libra H2O eReader. Magnetický uzávěr zajišťuje bezpečné držení bez nepříjemného poutka kolem pouzdra. Nehodí se pro tolino shine 3 / tolino vision 3 hd / Shine / Shine 2 HD / Vision 4 HD / Tolino Page.
ZnačkaFintie #ad
VýrobceFintie #ad
Výška0.79
Délka6.69
Hmotnost0.37
Šířka6.3
Číslo díluEZCX001EU
ModelkaEZCX001EU

7. kwmobile

#ad

Pouzdro eReader, kwmobile Skládací pouzdro kompatibilní s Kobo Libra H2O, Galaxie strom louka růžová tmavě modrá černá

#ad
kwmobile #ad - Kompatibilní s: Kobo Libra H2O. Individuální: tento design podporuje individuální vzhled – pro větší šarm a osobnost! Tak se tvůj přístroj při otevření aktivuje a při zavření deaktivuje zařízení kompatibilní se Smartcover.

Ochranné pouzdro s ušlechtilým vzhledem: flipcase je vnější z robustní umělé kůže a chrání tvůj čtečku eBook před poškrábáním, nečistotami a opotřebením. Pouzdro s magnetickým uzávěrem: díky uzávěru lze flip cover bezpečně uzavřít a otevřít a současně poskytuje ochranu a komfort pro Vaši čtečku e-knih. Postupně chytré: smartcase nejen poskytuje ochranu, ale podporuje také automatické leep a Auto-Wakeup.
Značkakwmobile #ad
VýrobceKW-Commerce #ad
Výška0.51
Délka6.34
Hmotnost0.26
Šířka5.83
Číslo dílu50300.09
Modelka50300.09_m001475

8. Fintie

#ad

Fintie Pouzdro pro Tolino Vision 4 HD/Vision 3 HD/Vision 2 / Vision 1 / Shine 2 HD eReader, ultratenké ochranné pouzdro s klidovým režimem a magnetickým uzávěrem, černé

#ad
Fintie #ad - Nehodí se k Previous Gen Tolino Shine. Probouzejte automaticky svůj přístroj nebo jej přesuňte do klidového režimu tím, že pouzdro otevřete nebo zaklapnete.

Magnetický uzávěr zajišťuje, že je kryt bezpečně uzavřen bez dalších ramínek. Vyrobeno z odolné umělé kůže s měkkou vnitřní podšívkou pro ochranu před poškrábáním. Chraňte svůj přístroj bez zbytečné hmotnosti. Speciálně navrženo pro tolino shine 2 hd / tolino vision 3 hd / tolino Vision 4 HD / Tolino Vision 2 a Tolino Vision eReader. Ultratenká a ultra lehká verze. K dostání v různých barevných barvách.
ZnačkaFintie #ad
VýrobceFintie #ad
Hmotnost0.26
Číslo díluDEA0001DE-1
ModelkaDEA0001DE-1

9. HGWALP

#ad

Premium lehký potah z PU kůže s Auto Sleep/Wake pro Kobo Clara 2E 6 Zoll-Purple, HGWALP Slimshell pouzdro pro 6" Kobo Clara 2E eReader 2022 & Tolino Shine 4 2022 Released

#ad
HGWALP #ad - Profesionální design – velmi tenká a ultralehká edice. Vysoce kvalitní materiál – vyrobeno z vysoce kvalitní tvrdé pc skořepiny s měkkou vnitřní stranou z mikrovlákna, která výrazně sníží poškození vašeho přístroje v důsledku pádu, prasknutí a může váš přístroj zcela ochránit před poškrábáním a oděrem.

Magnetický uzávěr zajišťuje, že je kryt bezpečně uzavřen, zabezpečuje váš přístroj. Před nákupem si prosím zkontrolujte přesný model vašeho přístroje! ! . Přístup ke všem funkcím a ovládacím prvkům. Funkce automatického spánku/probuzení – magnetický uzávěr drží těsný a umožňuje vám automaticky probudit e-čtečku nebo usnout tím, že jednoduše otevřete nebo zavřete kryt, což se pro vás snadno ovládá.

K dostání v mnoha světlých a veselých barvách. O o libra 2 / shine / vision 4 HD / Kobo Clara HD. Perfektní kompatibilita-slimshell case, kompatibilní pouze s tolino shine 4 2022 / tolino vision 6 / shine 2 hd / vision 5 / Vision 3 HD / Kobo Libra H2O / Tolino Page / kobo clara 2e 2022 6 palců ereader nehodí se na jiné čtečky 6 palců, například Tolino Shine 3 / Kobo. Chraňte svůj přístroj, aniž byste přidali zbytečný objem nebo hmotnost.
ZnačkaHGWALP #ad
VýrobceAO Sheng #ad
Výška4.53
Délka0.39
Hmotnost0.22
Šířka6.3
Číslo díluKB-2E

10. kwmobile

#ad

Tmavě červená černá, kwmobile Pouzdro kompatibilní s Kobo Libra 2, Canvas eReader ochranné pouzdro Cover Case

#ad
kwmobile #ad - Magnetický uzávěr: díky magnetickému uzávěru lze ochranné pouzdro bezpečně uzavřít a otevírat a současně poskytuje ochranu a komfort pro tvé čtečky.

Chrání, ale je stylové: ochranné pouzdro e-Book Reader přesvědčí také svým elegantním, moderním vzhledem. Kompatibilní s: Kobo Libra 2. Kožený vzhled: elegantní látkový skládací obal v tmavě červené černé z nylonové látky s plátěným vzhledem je částečně opatřen potahem z umělé kůže a chrání tvůj eBook Reader ideálně před nečistotami a poškrábáním. Tak se tvůj přístroj při otevření aktivuje a při zavření deaktivuje zařízení kompatibilní se Smartcover. Postupně chytré: smartcase nejen poskytuje ochranu, ale podporuje také automatické leep a Auto-Wakeup.
Značkakwmobile #ad
VýrobceKW-Commerce #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.35
Šířka0
Číslo dílu57170.20
Modelka57170.20_m001842