Top 10 Staubsauger Für Teppiche Waschen – Vysavače pro mokré a suché sání

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Kärcher

#ad

Se zásuvkou, nádoba z ušlechtilé oceli: 30 l, funkce foukání, vč. trysky do auta, výkon: 1300 W, Kärcher Mokrý/suchý vysavač WD 6 P S V-30/6/22/T, sací hadice: 2,2 m

#ad
Kärcher #ad - Mokrý/suchý vysavač: wd 6 p s v-30/6/22/t nasává beze zbytku suché, vlhké, jemné a hrubé nečistoty. Kromě toho disponuje funkcí foukání, aby se z ploch lehce vyfukovaly nečistoty.

Praktické vybavení: mokrý/suchý vysavač má 30l nádobu z ušlechtilé oceli, 2, 2 m dlouhou sací hadici, uložení kabelů a příslušenství a zásuvku pro elektrické nářadí. S funkcí čištění filtru lze sací výkon rychle obnovit. Plochý skládací filtr: díky plochému filtru lze mokré a suché nečistoty nasát jedním tahem. Univerzální použití: ať už v garáži, domě, na terase, v autě nebo při renovaci – mokrý/suchý vysavač je spolehlivým čisticím přístrojem pro mnoho oblastí použití.

Rozsah dodávky: mokrý/suchý vysavač wd 6 p s v-30/6/22/t se dodává s plochým skládaným filtrem a vliesovým filtračním sáčkem, hubicí dna a štěrbin, hadicí na nářadí a adaptérem, sací hadicí, 2 trubkami z ušlechtilé oceli, tryskou do auta.
ZnačkaKärcher #ad

2. Kärcher

#ad

Extra mycí tryska pro čištění čalounění, tlak stříkání 1 bar, Kärcher SE 4002 mycí vysavač integrovaná rozprašovací hadice 2 v 1, množství postřiku 1 l / min, pracovní šířka 230 mm

#ad
Kärcher #ad - Použití: zejména pro alergiky - hloubka vlákna a hygienická čistota na textilních površích, matrace, koberce, například: čalounění, autosedačky. Technologie trysek kärcher zajišťuje, že po vyčištěných površích lze rychleji procházet o 50 procent.

Rozsah dodávky: extra mycí tryska pro čištění čalounění, štěrbinová tryska, pěnový filtr, tryska pro mokré / suché čištění klipy, tryska pro čalounění, 1 papírový filtrační vak, upevnění tvrdé podlahy mycí trysky, čistič koberců RM 519 100 ml. Voda se stříká hluboko do textilních povrchů tlakem a odsává se spolu s uvolněnými nečistotami. Odsávací zařízení se 4002 s komfortním systémem 2 v 1 s integrovanou sací hadicí a přídavnou mycí tryskou je zvláště vhodné pro čištění čalounění.
ZnačkaKärcher #ad
VýrobceKärcher #ad
Výška18.9
Délka17.36
Hmotnost17.64
Šířka15.2
Číslo díluSE 4002
Modelka1.081-140.0
Záruka2 roky výrobce.

3. Vacmaster

#ad

Koberce, zahradních listů, kuchyně, funkce foukání, auta, Vacmaster WM1518R 1500 W 18l mokrý a suchý vysavač do domácnosti

#ad
Vacmaster #ad - Silný sací výkon zajišťuje hloubku vláken a hygienickou čistotu na textilních površích, matracích, např. Komfortní vybavení: nástěnný vysavač má 18 l sběrnou nádobu z plastu, délku hadice 7 metrů a možnosti uložení příslušenství, kabelu a hadice.

Silný sací výkon: mokrý suchý vysavač se hodí pro čištění podlahy v domě, zahradě nebo dílně. Mokrý a suchý vysavač: wm1518r vacmaster s výkonem 1500 w vysává mokrý/suchý vysavač bez problémů jemné částice a hrubé nečistoty. Spolehlivým pomocníkem je také při čištění interiéru auta nebo renovaci. Vysavač ovládejte od konce 7m systému sacích hadic pomocí snadno ovladatelného dálkového ovládání.

1500w 2stupňový motor se dodává s difuzérem vzduchu a hluku pro ještě klidnější provoz. Vysavač listí – s integrovaným portem ventilátoru udělejte snadnou práci při odstraňování listí ze zahrady. Díky funkci foukání lze listy nebo štěpky jednoduše odfouknout. Polstrování, kobercích, sedadlech v autě. Zajistěte, aby byl nainstalován správný filtr pro mokré nebo suché vysávání a že uzávěry nádoby jsou správně zajištěny.
ZnačkaVacmaster #ad
VýrobceCleva #ad
Výška21.65
Délka19.29
Hmotnost22.05
Šířka16.14
Číslo díluVWM1518R-03
ModelkaVWM1518R-03

4. uwant

#ad

čalounění, Uwant B100 Vysavač 450 W, čistič čalounění na mokré vysávání, přístroj na čištění čalounění| na pohovku, mytí vody,, předložku, do auta | mokrý a suchý vysavač, silná sací síla

#ad
uwant #ad - Kapacita nádržky na čerstvou vodu činí 1800 ml a kapacita odpadní nádrže 1600 ml, kterou lze při jednorázovém naplnění vodou použít vícekrát. Snadné uložení a velká nádrž na vodu jednoduše stiskněte spínač pro uložení síťového kabelu. Ve svém domě můžete používat všechny látky pohovky, kartáč zůstává po celou dobu čistý Jednoduše stiskněte tlačítko, závěsy.

Poškozené zboží se nevztahuje záruka, 1 × lehký hrnek, 1× držák hadice, 1× 1× 1× 1× 1× 1 nádobka na čerstvou vodu, 1 × 1, oprava nebo výměna. Samočistící, koberce, abyste automaticky vyčistili hlavu kartáče a část domácího mazlíčka. Snadná manipulace se skvrnami pro domácí zvířata psi nebo kočky se dostanou domů zvenku a špinavé stopy lze také snadno vysát vodou.

S praktickou funkcí mytí v ruce jej můžete používat bez vysoušení. Istič látek může absorbovat vlasy a prach a odstranit zvířecí chlupy z pohovek a koberců. Přístroj na čištění látek uwant b100 je v normálním režimu pouze 70 db, takže lze vysávat i měkké a kluzké potraviny, tichý a dítě může během spánku rychle vyčistit špinavou místnost. Záruční doba 12 měsíců 1× těleso vysavače, 1× úložná taška. Pro správné uložení dlouhých hadic připevněte dodávaný držák.
Značkauwant #ad
Výrobceuwant #ad
ModelkaB100

5. Tineco

#ad

Lehký a kompaktní akumulátorový sací mop samočištění tvrdých podlah, zvířecích chlupů, lepivých nečistot, Tineco ifloor 2 mokrý a suchý vysavač bez kabelu

#ad
Tineco #ad - Rychlé schnutí bez šmouh: s mírou obnovy vody až 90 % nechá vytírání ifloor 2 vaše podlahy během několika minut zcela uschnout bez šmouh. Samočištění, snadná údržba: už nikdy se nedotýkejte špinavého válečku.

Zkraťte dobu čištění na polovinu: vysávání a praní v jednom chodu. Funkce samočištění bez použití rukou automaticky propláchne vnitřní hadici a kartáčový válec a zajišťuje tak rychlou a nekomplikovanou údržbu. Samopohonný systém pro snadné použití: s designem s vlastním pohonem a super nízkou hmotností vám Tineco iFLOOR 2 pomůže volně se pohybovat, chodit všude a odstranit všechny nečistoty.

Vždy čistěte čerstvou vodou: systém dvou nádrží mokrého suchého vysavače odděluje čistou a špinavou vodu, takže vždy čistíte čerstvou vodou a čisticími prostředky. Bezdrátový čistič podlah je velmi vhodný pro čištění mokrých a suchých nečistot na několika zapečetěných tvrdých podlahách, jako je tvrdé dřevo, laminát, vinyl, dlaždice, mramor a linoleum.
ZnačkaTineco #ad
VýrobceTineco #ad
Výška43.7
Délka10.63
Hmotnost7.28
Šířka9.84
Číslo díluiFloor2
ModelkaTineco iFLOOR 2
Záruka2 roky záruka.

6. Evolution

#ad

Evolution Power Tools R15VAC mokrý/suchý vysavač bezdrátový s výkonnou funkcí duálního vzduchu, 2 roky záruka, automatické vyjmutí nástroje, funkce sání a foukání, včetně trysek, filtru

#ad
Evolution #ad - Přenosný a lehký design s nízkou hlučností 80 dB. Vysavač pojme až 15 l, s kapacitou 8 l suchý a 9 l mokrý. S působivým proudem vzduchu 42, 5 l tento výkonný mokrý a suchý vysavač bez námahy odstraňuje nečistoty, kapaliny, bláto a další. Zásuvka a funkce foukání automaticky spustí vysavač, když používáte připojené elektrické nářadí. Mokrý a suchý vysavač má integrovanou přihrádku na příslušenství s velkým vypínačem pro snadné ovládání.
ZnačkaEvolution #ad
VýrobceEvolution Power Tools #ad
Výška12.99
Délka19.49
Hmotnost7.05
Šířka13.98
Číslo díluR15VAC (EU)
ModelkaR15VAC (EU)
ZárukaN/a.

7. Atvel

#ad

Dlaždice a dřevěné podlahy | samočisticí LED displej | výkonný, Atvel F16 bezdrátový mokrý a suchý vysavač mop s designem duální nádrže na koberce, šedý, lehký a tichý

#ad
Atvel #ad - Vysoce kvalitní bezdrátová kombinace vysavačů za mokra a mopu: zažijte úklid podlah díky bezkabelové svobodě obratem ruky. Ovládání led displeje je intuitivní ovládání. Speciální kartáč, laminátové, který je součástí sady na koberce a koberce a velmi dobře absorbuje srst a vlasy.

Jděte s ním jednoduše po schodech nahoru a vyběhněte se. Výsledkem efektivního čištění je čistá, 5 kpa, bezkartáčový a savý motor produkuje sací výkon až 5, suchá podlaha bez louží. Hepa filtr lze v případě potřeby vyprat, aby bylo zajištěno nejlepší čištění vzduchu. Led displej: inteligentní software vysavače spolupracuje s uživatelem přes led displej, aby poskytl informace o stavu vysavače. Lithium-iontový akumulátor: plné nabití trvá v závislosti na režimu čištění 28–31 minut, což stačí pro kombinované čištění doma. Ruční vysavač se snadno pohybuje po podlaze, nasává nečistoty, setře podlahu a sbírá vodu.

4, 3 kilos: atvel f16 má super lehký design a je perfektní pro čištění ploch i nad podlahou. Může způsobit lepivé nečistoty a zvířecí chlupy, rozbitá vejce, müsli a také lepkavé nečistoty a zvířecí chlupy nebo kečup, čokoládu, mléko, pomerančovou šťávu, jakož i pevně usazené nečistoty. Umístěte vysavač na nabíjecí stanici a stisknutím tlačítka spustí samočištění a válec a trysky se nechají vyčistit čerstvou vodou a roztokem, díky tomu je přístroj čistý a opět samostatně připravený k použití.
ZnačkaAtvel #ad
VýrobceAtvel #ad
Výška47.24
Délka12.6
Hmotnost9.48
Šířka4.33
Číslo díluAtvel Upright F16
ModelkaAtvel Upright F16
Záruka2 roky záruka výrobce.

8. Vacmaster

#ad

30 l, ušlechtilá ocel 1500 W, otvor pro vypouštění vody, Vacmaster VQ1530SFDC 3 v 1 mokrý a suchý vysavač podlahový vysavač, silný sací výkon

#ad
Vacmaster #ad - Duální režim podlahové hlavice – jednoduché přepínání mezi režimem koberce a tvrdé podlahy. Funkce foukání – zasunutím sací hadice do výstupní přípojky se vakuum změní na výkonný ventilátor.

Těžká konstrukce – nádoba a sací trubky z ušlechtilé oceli, rukojeť pro řízení proudu vzduchu a vypouštěcí zátka pro bezpečnou likvidaci kapalin. Integrovaná zásuvka – eu zásuvka 240 v pro připojení elektrického nářadí a k odsávání prachu při broušení nebo vrtání. Mokré a suché vysávání – 1500 w 30l jednorázový patronový filtr pro zachycení suchých nečistot přímo do nádrže nebo do volitelného sáčku na prach pro hygienickou likvidaci a speciální pěnové filtry pro mokré vysávání.
ZnačkaVacmaster #ad
VýrobceCleva #ad
Výška24.8
Délka15.55
Hmotnost13.23
Šířka15.55
Číslo díluVQ1530SFDC-03
ModelkaVQ1530SFDC-03
ZárukaDva roky.

9. Scheppach

#ad

Scheppach 3v1 Mokrý a suchý vysavač NTS30v2 sada s kartáčem na čištění čalounění | 9dílná příslušenství | vysávání za mokra – vysávání – vysávání – foukání | nádoba 30 l | sací výkon 1200 W – 20 kPa |

#ad
Scheppach #ad - Nádoba z nerezové oceli 30 l. 2m sací hadice s teleskopickou kovovou trubkou, Ø 32 mm. 4 kolečka pro pohodlnou přepravu. Vyfukovací přípojka pro vyfukování těžko přístupných míst. Velký pracovní rádius 5 m. Integrovaný držák kabelů a příslušenství. Výkonný motor 1200 w se sacím výkonem 20 kPa.
ZnačkaScheppach #ad
VýrobceScheppach #ad
ModelkaNTS30v2 mit Polsterreinigungsbürste

10. EUREKA

#ad

Eureka NEW300 Mokrý a suchý vysavač, výkonný vysavač pro domácí zvířata, 7,5m kabel, rodinu, mop do vysavače All-in-One s dvojitou nádržkou a samočisticím designem

#ad
EUREKA #ad - Systém duální nádrže 880 ml nádržka na čerstvou vodu a 420 ml nádržky na špinavou vodu udržují čistou a špinavou vodu odděleně pro lepší čištění. Vychutnejte si současné vysávání a stírání s Eureka NEW300 . Ištění od hrany k hraně kartáčový válec eureka new 300 těsně klouže po soklových lištách a čistí těžko přístupné rohy.

Kabel lze po použití pohodlně uložit na kabelovém háčku na zadní straně. Ištění vše v jednom vysavač a mop eureka new300 mají dvojitý motor 550 w a silnou sací sílu. Nástavec na rozprašování vody umožňuje snadné odstranění nečistot. Ideální pro majitele zvířat. Jedním kliknutím na samočisticí funkci se vnitřní hadice a kartáčový váleček rychle a čistě vyčistí. Pro důkladné čištění podlahy přidejte čisticí nebo dezinfekční prostředek do čisté vody.

Sítko na vlasy v nádrži na špinavou vodu umožňuje snadné odstranění zvířecích chlupů. Dlouhý napájecí kabel mokrý/suchý vysavač eureka new300 má 7, 5 m dlouhý napájecí kabel, ideální pro čištění větších oblastí bez přerušení. Pohodlná dokovací stanice pro uložení a nabíjení. Samočištění a snadné skladováníuž se nikdy nedotýkejte špinavého skútru. Rychle schne podlahy a nezanechává šmouhy.
ZnačkaEUREKA #ad
VýrobceEUREKA #ad
Výška45.67
Délka11.42
Hmotnost12.13
Šířka10.24
Číslo dílu810040947407
ModelkaNEW300
Záruka2 roky záruka výrobce.