Top 10 Schiffe Versenken Spiel – Deskové hry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. DENKRIESEN

#ad

Hotovo, DENKRIESEN, RekLOTZEN, "Na špalíčky, jít!" | od 2 hráčů | Rodinná hra | Hra ze dřeva | Nápad na dárek edice 4 hráčů

#ad
DENKRIESEN #ad - Denkriesen original – vysoce kvalitní značková hra v cool designu ze severoněmeckého kultovního nakladatelství her. 80 herních karet až 80 hracích karet.

Speciálně pro rodinu a přátele – skvělý barevný design pro děti a rodiny. KlÖtze 30 kváčků pro až 6 hráčských kol. Stejně jako u všech myšlenkových produktů je zde kvalita psána ve velkém měřítku. Denkriesen je synonymem pro dlouho známou herní klasiku v novém oděvu a skutečné bestsellerové hry s kultovním faktorem. Nápad na dárek vysoce kvalitní zpracování, skvělý design vykouzlí obdarovanému zaručeně úsměv na tváři. Navrženo v německu vysoce kvalitní krabice s výklopným víkem v cool designu made by DENKRIESEN.
ZnačkaDENKRIESEN #ad
VýrobceDenkriesen UG #ad
Výška7.64
Délka4.37
Šířka4.37
Číslo díluRK1000
ModelkaRK1000
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

2. DENKRIESEN

#ad

DENKRIESEN, JUNIOR Edition, pro děti a mládež, Město Land VOLLPFOSTEN®

#ad
DENKRIESEN #ad - Stejně jako u všech myšlenkových produktů je zde kvalita psána ve velkém měřítku. Denkriesen original – vysoce kvalitní značková hra v cool designu ze severoněmeckého kultovního nakladatelství her. Oficiální rozšíření hry "město země" "junior edition – každý bod se počítá" – Junior verze XXL – kultovní město-venkovské řeky s mnoha vtipnými kategoriemi.

23 různých kategorií, 50 listů pro extra dlouhý herní zážitek. Speciálně pro děti a mládež – skvělý, barevný design pro děti a rodiny. Po vybalení můžete začít hned hrát a zábava může začít! speciální pole a nová abc lišta – stejně jako u všech bloků města land vollpfosten existují speciální pole s dvojitým skóre a inovativní ABC lišta pro identifikaci písmen, takže už neexistuje žádná šance pro podvodníky.

Kultovní nápad na dárek – tento vesnický blok se jistě postará o úsměv při darování a je ideálním vtipným nápadem na dárek k narozeninám, velikonocům nebo k Vánocům. Eka města-země-zná koneckonců každý a kdo by si myslel, že tuto starou známou klasiku hry můžete tak pěkně "zabalit". Denkriesen je synonymem pro dlouho známou herní klasiku v novém oděvu a skutečné bestsellerové hry s kultovním faktorem.
ZnačkaDENKRIESEN #ad
VýrobceDenkriesen UG #ad
Výška11.69
Délka8.39
Šířka0.35
Číslo díluDEN09010
ModelkaDEN09010
ZárukaBez záruky

3. KLASK

#ad

Preisgekröntes Geschicklichkeitsspiel für 2 Spieler, Magnetspiel aus Holz ab 8 Jahren, Erwachsene und Kinder, Familienspiel in Spiel des Jahres Empfehlungsliste, KLASK, Brettspiel für Familie

#ad
KLASK #ad - Rasant und spannend familienspiele : greife schnell unter den tisch! strebe nach punkten, um deine Seite zu schützen, um zu punkten. Richte ein turnier ein, Kratzer bei Spielern aller Altersgruppen zu reduzieren. Klask ist für 2 spieler ausgelegt, um herauszufinden, die dazu dienen, wer sich als wahrer Champion erweist.

Sthetisch ansprechend knifflige spiele : mit sorgfalt entworfen und speziell für den Tischeinsatz in den exquisitesten Gegenden Dänemarks optimiert, präsentiert Klask ein ansprechendes Holzfinish, das dem Spiel eine besondere Note verleiht und es herausstechen lässt. Spielen sie Überall mit dem smarte spiele : klask ist wie ein tragbares Tischfußballspiel, bereits vollständig montiert und kann auf jeder ebenen Fläche gespielt werden. Achte darauf, aber sei vorsichtig mit dem loch! nutze deinen magnetischen Griff und den Schläger, meide die Kekse Magneten und befördere den Ball ins Tor deines Gegners, deinen Schläger nicht in dein eigenes Tor zu bewegen!.

Top party-spiel : klask wurde 2015 in schweden und norwegen als das beste party-spiel ausgezeichnet! Gesellschaftsspiele kinder und Erwachsene perfekt für gesellige Runden, sei es auf großen oder kleinen Feiern, für Familien oder einfach nur für Paare, die einen Spieleabend verbringen möchten. Dadurch wird es zum perfekten Tischspiel für die Kneipe, ideal für spontane Unterhaltung und gesellige Runden. Klask sorgt für Spaß für alle! Neue ausgabe 2019 bestseller spiele : diese version beinhaltet verbesserte weiße magneten kekse 2. 0 mit abgerundeten ecken und PTFE-Aufklebern, wobei jede Partie etwa 10 Minuten dauert.
ZnačkaKLASK #ad
VýrobceOy Marektoy Ltd. #ad
Výška19.5
Délka14.5
Hmotnost3.9
Šířka6.2
Číslo díluKLASK2
ModelkaKLASK2
Zárukagesetzliche Gewährleistung

4. Ravensburger

#ad

Desková hra pro děti a dospělé, Ravensburger Společenská hra 26601 – Scotland Yard – rodinná hra, od 8 let, Hra roku, pro 2–6 hráčů

#ad
Ravensburger #ad - Známá hra na schovávanou kolem mister x a detektivů v londýně hra a zábava zaručena! Pro 2 6 hráčů od 8 let, doba hraní: 45 minut. Využívá jízdenky na taxi, eng, 29 startovacích karet, autobus a underground pro lov přes londýn! ale pouze pokud dobře spolupracujete, 5 tabulek na jízdenky, i, můžete pana X chytit! Obsah: 1 herní plán, 6 hracích figurek, f, 1 průhledový štít, 133 vstupenek, návod D, 1 tabule na jízdenku, NL. Scotland yard chce chytit mistra x, než bude příliš pozdě, zatímco pan X dá vše pro to, aby utekl.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger Spielverlag #ad
Výška2.25
Délka14.75
Hmotnost0.42
Šířka10.75
Číslo díluVR-824
Modelka26601
ZárukaZáruka 2 roky

5. Ravensburger

#ad

Nejlepší rodinné hry, od 6 let, hra roku, 2–6 hráčů, Ravensburger 26424 – Sagaland – společenská hra pro děti a dospělé

#ad
Ravensburger #ad - V roce 1982 byla oceněna jako Hra roku. Kouzelná pamatovací a vyhledávací hra pro chlapce, dívky a dospělé: desková hra od 6 let zajišťuje velkou zábavu a nesmí chybět v žádné herní sbírce – jednoduchá pravidla hry a napínavá herní kola zajišťují dlouhotrvající radost ze hry.

Každý hráč se tajně vydá hledat před soupeři a s trochou štěstí v zavazadle: Vždy s cílem, spěchat rychle na zámek, aby správně odpověděl na otázky krále o úkrytu. Tajemství lesa s nejoblíbenějšími pohádkami okouzlí každého hráče a dělají ze Sagaland ideální dárek k narozeninám, vánoční nebo velikonoční dárek pro chlapce a dívky.

Naše nejlepší rodinné hry – tyto oblíbené rodinné klasiky přinášejí spoustu zábavy pro velké i malé! S počtem hráčů 2 – 6 hráčů a dobou hraní 30–45 minut je Sagaland hračkou ve dvojím stylu. Společenská hra patří k nejlepším rodinným hrám od ravensburger a nadchne svými komponenty s dlouhou životností a vysoce kvalitním zpracováním po celá desetiletí herní fanoušky.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger Spielverlag #ad
Výška14.69
Délka10.75
Hmotnost0.88
Šířka2.13
Číslo dílu26424 7
Modelka26424 7
ZárukaZáruka 2 roky

6. LOGOPLAY

#ad

LOGOPLAY Hus, Kalaha, Bao, Hra s drahokamy ze dřeva Samena vč. drahokamů, Mancala, Hra s kamínky

#ad
LOGOPLAY #ad - Vzrušující strategická hra pro 2 hráče. Používáme výhradně dřevo z ekologického plantážového pěstování. Od 6 let - pozor! z důvodu spolknutí malých dílů NENÍ vhodné pro děti do 3 let! Drahokamů 10-20 mm. Masivní dřevěné provedení z tmavého dřeva semeny vč. Rozměry: hrací pole 25 x 44 x 2 cm, 6 cm, hloubka prohlubně 1, 7 cm, průměr prohlubně 4, hmotnost: 1310 g.
ZnačkaLOGOPLAY #ad
VýrobceLogoplay Holzspiele #ad
Výška1.57
Délka4.92
Hmotnost2.89
Šířka17.32
Číslo díluLR834231-3
ModelkaLR8340-3

7. LOGOPLAY

#ad

Bao, LOGOPLAY 85 Hus, Hra s drahokamy ze dřeva Samena vč. drahokamů a látkového sáčku, Hra s mušlemi, Hra na fazole, Kalaha

#ad
LOGOPLAY #ad - Rozměry: hrací pole 25 x 44 x 2 cm, hloubka prohlubně 1, průměr prohlubně 4, 6 cm, 7 cm, hmotnost: 1310 g. Drahokamů 10-20 mm a látkového sáčku. Používáme výhradně dřevo z ekologického plantážového pěstování. Masivní dřevěné provedení z tmavého dřeva se semeny vč. Vzrušující strategická hra pro 2 hráče. Od 6 let - pozor! z důvodu spolknutí malých dílů NENÍ vhodné pro děti do 3 let! .
ZnačkaLOGOPLAY #ad
VýrobceLogoplay Holzspiele #ad
Výška1.57
Délka4.92
Hmotnost2.89
Šířka17.32
Číslo díluHus – Bao – Kalaha
ModelkaHus – Bao – Kalaha

8. Asmodee

#ad

Next Move Games | UNBOX NOW | Azul | Základní hra | Rodinná hra | Hra roku 2018 | 2–4 hráči | od 8+ let | 30-45 minut | německy

#ad
Asmodee #ad - Portugalský král Manuel I. Azulejos, ozdobné dlaždice, byly dovezeny maury. Dejte pozor, dlaždice se mohou rozbít. Vyberte si barvu a vezměte všechny dlaždice této barvy.

Byl ohromen krásou dlaždic a nechal jimi ozdobit stěny svého paláce. Aby obraz na stěnu ukázal svou plnou krásu, existuje mnoho bodů pro sousedící dlaždice. 2 – 4 hráči | od 8 let | 30–45 minut hraní na hru | Autor: Michael Kiesling | Hra v němčině. Plachta strategicky, abyste ve správný čas dostali ty nejlepší dlaždice z manufaktury. Pouze kompletní řady dávají body. Položte své sebrané dlaždice do řady vzorů. Portugalský král tě pověří, abys ozdobil stěny svého paláce azulejosem. V konkurenční hře na pokládky azul, hra roku 2018, jsi obkladač.
ZnačkaAsmodee #ad
VýrobceNext Move Games #ad
Výška10.31
Délka10.31
Šířka2.95
Číslo díluNMGD0003
ModelkaNMGD0003
ZárukaFALSE

9. ROMBOL

#ad

ROMBOL HUS BAO, oblíbená hra s kamínky pro 2 hráče

#ad
ROMBOL #ad - Kvalita: hra je vyrobena z ušlechtilého dřeva samena. Pro mládež a dospělé však hra otevírá spoustu taktických jemností, složitých matematických výpočtů, mazaných pastí, překvapivých zvratů a zajímavých příležitostí.

Rozměry v otevřeném stavu: 44 cm x 26 cm x 2, zavřený: 44 cm x 13 cm x 5 cm, velikost hracích kamenů cca 12 až 18 mm, hloubka prohlubně cca 20 mm, průměr prohlubně: 50 mm, 5 cm, hmotnost cca 1 600 gramů. Princip hry: kameny rozložené v prohlubních na začátku hry se podle pravidel sbírají ve vlastních řadách. Okouzluje jednoduchým pravidlovým souborem, ale nejen pro. Ušlechtilá hra s kameny: hus bao je oblíbená hra do školky a zábavná, nejlépe se hodí pro děti, zábavná rodinná hra s velkým zábavným faktorem.

Naše drahokamy jsou přírodní kameny, žádné barvené kameny nebo skleněné koule. Sametově třpytivý hnědý lesk je vyvolán voskem a následným leštěním. Kdo nakonec nemůže sázet kameny, ztratil herní kolo. Zábavná hra pro 2 osoby: perfektní dárek k narozeninám, Velikonocům, Vánocům nebo jen tak.
ZnačkaROMBOL #ad
VýrobceROMBOL #ad
Výška1.81
Délka5.12
Hmotnost0
Šířka17.32
Číslo díluB001RX5LGC
Modelka6306

10. Pegasus Spiele

#ad

Captain Sonar, Pegasus Spiele 57010G

#ad
Pegasus Spiele #ad - Od 10 let. Počet hráčů: 4osm. Doba hraní: 20-45. Hry pro dospělé, společenské hry, společenské hry, strategická hra. Barva: pestrá.
ZnačkaPegasus Spiele #ad
VýrobcePegasus Spiele #ad
Výška11.69
Délka11.69
Hmotnost4.89
Šířka2.99
Číslo dílu57010G
Modelka57010G
ZárukaZáruka výrobce 2 roky