Top 10 Readaeer Liegestützgriffe Push Up Stand Bars Liegestütze – Úchopy na kliky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. woodpower

#ad

Kalistenika a jóga Classic, protiskluzové ingoty na stojan, kliky šetrné ke kloubům, woodpower® PowerBars dřevěné paralety, vnitřní a venkovní použití

#ad
woodpower #ad - Kromě toho pro každý prodaný produkt pěstujeme jeden strom. 100% přírodní bukové dřevo: věříme, že dobré dřevo má od přírody skvělou sílu a kvalitu! Všechny produkty WoodPower jsou jen lehce naolejovány, aby byla zajištěna kompletně přirozená povrchová úprava pro maximální přilnavost a komfort.

Udržitelný af: woodpower používá – pokud možno – pouze dřevo z udržitelného lesního hospodářství a recyklované materiály. Perfektní pro cvičení v těle a balancování: ideální pro cvičení s tělesnou hmotností a držení rukou, straddle press, zastrčené sedy, plachty, push-up, vrána, L-sits, dipy a mnoho dalšího!.
Značkawoodpower #ad
Výrobcewoodpower #ad
Výška3.94
Délka9.06
Hmotnost2.87
Šířka5.51
Číslo dílu10501
Záruka1 rok

2. Müller & Blum

#ad

Kliky nebo rukojeti na stojku/Push Up Bar pro vnitřní i venkovní použití / minibary, Müller & Blum Prémiové dřevěné kliky / trvale udržitelné a protiskluzové kalisthenics paralletes/jóga

#ad
Müller & Blum #ad - Calisthenics training – fitness kliky se perfektně hodí pro trénink s vlastní tělesnou hmotností. Naše regionální bukové dřevo je biologicky odbouratelné a navíc klimaticky neutrální.

Mnohostranné cvičení – kliky calisthenics pomáhají provádět různá cvičení, jako například stojka, push-up, dipy, L-fit a kliky. Udržitelnost – naše kliková držadla jsou udržitelná a mají dlouhou životnost. Kryty nohou klikové rukojeti zajišťují neklouzavé stání. Vysoce kvalitní materiál – ergonomické kliky calisthenics jsou vyrobeny z německého bukového dřeva. Dřevěné rukojeti pushup bars nabízejí velmi dobrou přilnavost mezi rukama a rukojetí. Díky robustnímu materiálu jsou kliky zatížitelné až 300 kg – perfektní pomůcka při klikách! Protiskluzová a šetrná k kloubům – kliky jsou šetrné ke kloubům.
ZnačkaMüller & Blum #ad
VýrobceMüller & Blum #ad
Výška4.33
Délka11.81
Šířka4.72
Číslo dílu3
Modelka3

3. PULLUP & DIP

#ad

PULLUP & DIP Klikové rukojeti s ergonomickou dřevěnou rukojetí a vysoce zatížitelnou ocelí – protiskluzové push-up bary stojky pro silový trénink a kalisteniku

#ad
PULLUP & DIP #ad - Pevné stání a moderní design: speciální protiskluzové polštářky chrání podlahu a poskytují bezpečné stání pro váš trénink, jak doma, ve studiu, tak i venku. U našich klikových rukojetí záměrně sázíme na vysokou kvalitu ze dřeva a oceli, místo na levný plast. Vysokozatížitelné nohy z oceli vám nabízejí extrémní stabilitu a bezpečné stání bez kývání.

Posílení horního těla a další tréninkový efekt: s push-up bary cíleně trénujete trup a efektivně budujete svaly hrudníku, ramen a tricepsu. Ergonomická dřevěná rukojeť šetřící řídítka: už žádné bolesti zápěstí díky nepřirozenému zalomení zápěstí. Díky vysoce kvalitnímu protiskluzovému držadlu z bukového dřeva bez páchnutí z pěnových rukojetí s plným potem. Prodlužují vaši amplitudu pohybu a díky zvětšenému pohybu dolů vám nabízí dodatečný tréninkový efekt. Dný levný plast nebo pěna: trénujte 100% bezpečně.

Včetně bezplatného průvodce pro cvičení jako e-kniha. Všestranné cvičení a průvodce cvičením: kliky umožňují mnohostranný trénink tělesné hmotnosti a hodí se pro cvičení jako kliky v mnoha variantách, jednoruční push-ups, dipy v sedě nebo jako ruční tyče. Kompletně smontovaný, takže můžete začít přímo s tréninkem. Speciálně vyrobená ergonomická dřevěná rukojeť z bukového dřeva je perfektně přizpůsobena vaší ruce, chrání vaše zápěstí a nabízí ve srovnání s tenkými ocelovými nebo plastovými trubkami perfektní úchop i při potítních rukou.
ZnačkaPULLUP & DIP #ad
VýrobcePULLUP & DIP #ad
Výška4.92
Délka8.66
Hmotnost4.6
Šířka5.12
Číslo dílu01000
Modelka01000

4. BRITOR

#ad

Liegestutzgriff holz Parallettes Gravity Fitness, Aerobic, Gymnastik, BRITOR Liegestützgriffe, 1 Paar, Bodybuilding, Liegestütze, Calisthenics Mini-Handpumpen, rutschfest und langlebig, für Fitness

#ad
BRITOR #ad - Tatsächliche verwendung: geeignet für fitnessstudios, Häuser usw. Die pumpe ist der einfachste und effektivste Weg, Schlafsäle, um Muskeln aufzubauen.

Größe25cm push up griffe Modell kann ein Gewicht von etwa 150kg tragen. Einfach zu installieren: die liegestütz-stangen müssen keine Werkzeuge verwenden, um die Montage und Demontage in Sekunden abzuschließen. Material: kiefer massiv das strapazierfähige Kiefernmaterial kann Schweiß absorbieren und einen rutschfesten und dämpfenden Effekt erzeugen. Stabile struktur: "h" förmige struktur, ergonomisch und stark, kann Sie während des Trainings vor Verletzungen schützen. Es nimmt wenig Platz ein und ist leicht zu tragen.
ZnačkaBRITOR #ad
VýrobceBRITOR #ad
Výška3.94
Délka9.84
Hmotnost2.91
Šířka5.71
Číslo díluBR-008-1

5. woodpower

#ad

Kalisteniku, trénink tělesné hmotnosti a jógu 2 kusy XL, ruční tyče a minibary, protiskluzové pro vnitřní i venkovní použití, WOODPOWER® Dřevěné paralety PowerBars, kliky šetrné ke kloubům

#ad
woodpower #ad - Rozměry výrobku: 38 × 21 × 20 cm, 2, 3 kg. Powerbars mají nosnost 250 kg, která bez problémů vydrží nejintenzivnější cvičení. International products have separate terms, and language of product, are sold from abroad and may differ from local products, including fit, age ratings, labeling or instructions.

Tyto paralety jsou perfektní pro všechny, sílu a mobilitu jako nikdy předtím. Blast through bezpočet push-ups, dips, L-sits, gymnastiku a trénink CrossFit. Navrženo s minimálním materiálem pro maximální trvanlivost, na svých PowerBars se budete cítit vždy jako doma.

Přirozený výkon. Energizujte svou fitness praxi organickou silou silných lesů naší planety. Prozkoumejte rovnováhu, planches, kalisteniku, kteří mají tělesnou hmotnost, floating tucks, jump-Through a Straddle Sits. Mnohostranné a dynamické. Bez ohledu na to, kde se rozhodnete pro procvičování. Snadno přenosný.
Značkawoodpower #ad
Výrobcewoodpower #ad
Výška7.87
Délka14.96
Hmotnost3.53
Šířka8.27
Číslo dílu10502
Modelka10502

6. SELEWARE

#ad

Délka 25,5 cm, SELEWARE Klikové rukojeti s ergonomickou dřevěnou rukojetí a vysoce zatížitelnou ocelí – protiskluzové push-up bary stojky pro silový trénink a kalisteniku

#ad
SELEWARE #ad - Kliky s paralelním držadlem, l sedlo, kliky s rovnou tyčí, kliky s obrácenou rukojetí, loketní páka na kolébání atd. Zažijte plnou volnost pohybu a lepší trénink pro vaše břišní, latissimus a biceps s našimi klikovými tyčemi, které umožňují více úhlů a možností pro trénování více svalů.

Trojúhelníkový design podpěry je vhodný pro všechny druhy kliků, široké kliky, stojan, kliky Archer, např. Držák z legované oceli s protiskluzovou podložkou zajišťuje, že váš trénink zůstane v bezpečí, vynikající kvalita po celou dobu životnosti. Uděláme vždy maximum pro to, včetně 2 západek.

Pokud jste z nějakého důvodu nespokojeni, abychom zajistili, 5 * 4 palce, že budete se svou zákaznickou zkušeností spokojeni s SELEWARE. Velikost západky: 10 * 6, zašlete objednávku do 30 dnů zpět a obdržíte plnou náhradu. Silné dřevěné rukojeti poskytují pohodlné držení, snadno se čistí a zabraňují zápachu potu a nečistotám jako pěnová rukojeť po opakovaném použití.
ZnačkaSELEWARE #ad
Výrobce‎SELEWARE' #ad
Číslo díluSWPB-004-2P

7. Aries Athletics

#ad

Aries Athletics Rukojeti na kliky ze dřeva – udržitelné push up rukojeti vyrobené v Německu – ručně vyrobené kliky a rukojeti na stojan, parallettes pro fitness cvičení – Classic

#ad
Aries Athletics #ad - K upevnění push up Handles je k dispozici suchý zip zdarma. Push up bars zajišťují díky šířce stojanu 15 cm pevné a vyrovnané postavení. SnadnÝ pŘeprava – polokulovité zářezy v blocích umožňují prostorově úsporné uložení ve sportovní tašce.

To vede k držení těla šetrnému ke kloubům a ke zlepšení průběhu pohybu. Ať už uvnitř nebo venku, stabilní stání je vždy zaručeno. Absolutně protiskluzové – speciální protiskluzové polštářky vám nabízejí bezpečné stání a chrání podlahu před poškrábáním.

Každá sada je před prodejem testována na funkčnost. Německá ruční práce – kliky aries jsou ručně vyráběné a trvale se vyrábějí v Německu. Drží klouby – ergonomické rukojeti našich paralet uvolňují šlachy, vazy a zápěstí. Extrémně stabilní – kliky aries jsou ručně vyrobeny z tvarově stabilního bukového dřeva.
ZnačkaAries Athletics #ad
VýrobceAries Athletics #ad
Výška4.33
Délka9.84
Hmotnost4.21
Šířka5.91
Číslo díluA2020-Classic

8. Aries Athletics

#ad

Aries Athletics Kliky Midletts ze dřeva s extra dlouhými rukojeťmi pro kalistheniku/jógu/silový trénink – ručně vyrobeno v Německu – udržitelné push up kliky – klasické

#ad
Aries Athletics #ad - Německá ruční práce – kliky aries jsou ručně vyráběné a trvale se vyrábějí v Německu. K upevnění push up Handles je k dispozici suchý zip zdarma. Každá sada je před prodejem otestována z hlediska funkčnosti.

Ať už uvnitř nebo venku, stabilní stání je vždy zaručeno. Extra dlouhé rukojeti – kliky aries jsou ručně vyrobeny z tvarově stabilního bukového dřeva. SnadnÝ pŘeprava – polokulovité zářezy v blocích umožňují prostorově úsporné uložení ve sportovní tašce. Push up bars zajišťují díky šířce stojanu 15 cm pevné stání s velkou volností pohybu.

To vede k držení těla šetrnému ke kloubům a ke zlepšení průběhu pohybu. Absolutně protiskluzové – speciální protiskluzové polštářky vám nabízejí bezpečné stání a chrání podlahu před poškrábáním. Drží klouby – ergonomické rukojeti našich paralet uvolňují šlachy, vazy a zápěstí.
ZnačkaAries Athletics #ad
VýrobceAries Athletics #ad
Výška4.33
Délka20.47
Hmotnost5.29
Šířka5.91
Číslo dílu123

9. woodpower

#ad

Kliky šetrné ke kloubům, ruční přídržné tyče a minibary, WOODPOWER® Dřevěné paralety PowerBars, trénink tělesné hmotnosti a jógu XS + XL, protiskluzové pro vnitřní i venkovní použití, pro kalisteniku

#ad
woodpower #ad - Uvolňuje vaše řídítka: protiskluzové, ergonomické rukojeti z bukového dřeva zajišťují optimální ochranu kloubů a maximální stabilitu i při náročném tréninku. Snadná a snadná přeprava | woodpower powerbars se hodí do každého batohu a mají extrémně dlouhou životnost.

Kdekoli trénuješ! perfektní pro trénink a rovnováhy: ideální pro cvičení tělesné hmotnosti a držení rukou, push-ups, tuck-Sit, strostrohý tisk, vrána, planche, L-sits, dipy a mnoho dalšího!. Vytvořeno pro věčnost | powerbars bez problémů zvládne i ty nejintenzivnější cvičení a jsou vaším perfektním společníkem pro trénink tělesné hmotnosti – celý život.

Udržitelně vyrobeno | woodpower používá – pokud možno – pouze dřevo z udržitelného lesního hospodářství a recyklovaných materiálů. Kromě toho pro každý prodaný produkt zasadíme strom. Tak se na svých powerbars budete vždy okamžitě cítit dobře.
Značkawoodpower #ad
Výrobcewoodpower #ad
Výška7.87
Délka14.96
Hmotnost8.44
Šířka8.27
Číslo dílu10503
Modelka10503

10. Perfect Fitness

#ad

Black, 2 Pieces, Fitness Equipment for Home, Perfect Fitness Push Up Handles

#ad
Perfect Fitness #ad - Polstrované rukojeti pro maximální pohodlí. Velmi odolná konstrukce, nosnost 181 kg. Protiskluzová podložka. Hladké otáčení, o 30% více kuliček v ložisku kola v kombinaci se zesílenou konstrukcí.
ZnačkaPerfect Fitness #ad
VýrobcePerfect Fitness #ad
Výška4.5
Délka8
Hmotnost2
Šířka8
Číslo dílu31015EU_Black
Modelka31015