Top 10 Queen Size Bed Frame With Storage – Sady postelí a matrací

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Create-A-Bed

#ad

Murphy Queen-Size-Bett-Kit, vertikálně

#ad
Create-A-Bed #ad - Jede frage oder jeder kommentar, illustrierte Anleitungsbroschüren, Schnittblätter, hat diese zu den besten Plänen gemacht. In amerika hergestellter Stahl, möchten Sie, Arbeit und Unterstützung stehen hinter jedem Set. Detaillierte anleitung: jahrzehnte des baus von betten und der unterstützung unserer kunden haben es uns ermöglicht, den wir erhalten haben, die leicht zu befolgen sind.

Zeitgetestet: unsere kits haben den test der zeit seit über 35 jahren bestanden. Vertikale queen-size-maße: 220, 3 cm h x 165, 2 cm B x 49, 5 cm T geschlossen x 221 cm T offen. Das design, die dicke des stahls und die Kolben in handelsüblicher Qualität sollen ein Leben lang halten und dann einige. Hergestellt in den usa – lebenslange garantie: hergestellt in den usa seit über 35 jahren – vertrauen große Hotelketten.

Online-anleitungsvideo, kristallklare Anweisungen und Diagramme zu entwickeln, Stücklisten und Vorlagen sind in jedem Set enthalten. Nicht im lieferumfang enthalten: holz und matratze Innerspring Queen Matratze Größe bis zu 152 cm B x 203 cm L x 15 cm H. Wir sind groß auf qualität, und um es zu sichern, wird jedes Bett mit einer lebenslangen Garantie geliefert. Wenn sie ein hochwertiges Murphybett bauen möchten, dass es ein Leben lang hält.
ZnačkaCreate-A-Bed #ad
VýrobceCreate-A-Bed #ad
Výška87
Délka87.13
Hmotnost11.55
Šířka65.87
Číslo díluQueen/Full UB Deluxe
ModelkaQueen UB Deluxe

2. Best Price Mattress

#ad

Best Price Mattress Metal Platform Beds w/Heavy Duty Steel Slat Mattress Foundation No Box Spring Needed

#ad
Best Price Mattress #ad - Dlouhá životnost a bezhlučná konstrukce s robustními ocelovými nohami s vyřezaným designem střední nohou pro bezpečnost. Nosný rám na postele s systémem podpory Smart Base pro nahrazení tradiční rám a pružiny. Snadná montáž a skládací pro lepší skladování a přepravu. Rozměry výrobku: se liší 5letá záruka výrobce. 43, 2 cm vertikální vzdálenost pro pohodlný úložný prostor pod postelí.
ZnačkaBest Price Mattress #ad
VýrobceBest Price Mattress #ad
Výška18
Délka80
Hmotnost36.46
Šířka60
Číslo díluBPM-SB18-Q
ModelkaQueen Bed Frame -

3. Krok Wood

#ad

Krok Wood Postel z masivního dřeva Julia v dubu 200 x 200 cm

#ad
Krok Wood #ad - Dubová postel julia je stabilní, se kterou vám postel může sloužit po mnoho let;. Postele julia jsou k dispozici v různých velikostech - 90 x 200, 120 x 200, 180 x 200, 100 x 200, 160 x 200, 140 x 200, 200 x 200 cm. Postel z masivního dřeva je ideálním řešením pro vaši ložnici, krásu a praktičnost postele potvrzují tisíce pozitivních hodnocení;.

Postel julia je příjemná na spaní a snadná montáž. Postel z masivního dřeva Julia je tou nejlepší volbou, jakou jste kdy udělali. Přírodní barva, má jednoduchou a současně spolehlivou konstrukci, nevrzává, olejovaná a moderní postel z masivního dřeva se stabilním čelem. Obdržíte stabilní a výhodnou postel od výrobce s doručením zdarma.

Dubová postel je perfektní kombinací moderního, pokoj pro mládež nebo pokoj pro hosty; kvalitu, elegantního designu a královského, silného spánku. Postel julia lze použít jako postel pro mládež nebo manželskou postel. Postel se zasílá ve dvou baleních. Naši manažeři jsou připraveni vám odpovědět na všechny vaše otázky;. Tloušťka dřeva je stabilní – 25 mm. Postel se dodává až k hraně obrubníku.
ZnačkaKrok Wood #ad
VýrobceKrok Wood LTD #ad
Šířka200

4. Zinus

#ad

Metall, Zinus Shawn 35,5 cm SmartBase Platform Bed Frame, 150 x 200 cm, Schwarz

#ad
Zinus #ad - Legen sie die matratze direkt auf die basis; gestellgrößen 90 x 190 cm tragen eine maximale Gewichtskapazität von 340 kg, während andere Größen bis zu 680 kg tragen.

Die einzigartige bettstruktur, die sie benötigen: Diese SmartBase ist so konzipiert, dass sie der Zeit und der Angst standhält. Untere aufbewahrung: der insgesamt 33 cm große Freiraum unter dem Gestell sorgt für einen wertvollen Stauraum als Schneiderschublade. Keine preoccationen: 5 Jahre eingeschränkte Garantie inklusive; Matratze separat erhältlich. Schnelle montage, ohne werkzeug: wird in einer kompakten box geliefert und benötigt kein Werkzeug. Seine solide struktur erfordert nur die Verwendung von gegenüberliegenden Daumen.
ZnačkaZinus #ad
VýrobceZinus #ad
Výška13.98
Délka78.74
Hmotnost34.92
Šířka59.06
Číslo díluEU-SBBK-14P
ModelkaEU-SBBK-14P

5. MOG

#ad

Skládací postel, ze stabilního kovu – všechny velikosti, MOG /i-Flair postel pro hosty 90 × 200 cm

#ad
MOG #ad - Perfektní náhrada za rám postele nebo boxspring postele. Doprava: postel pro hosty je zasílána s poskytovatelem balíkových služeb. Rozměry: plocha lůžka: 90 × 200 cm | výška hrany postele: 35, 5 cm | vzdálenost pod rámem pro cenný úložný prostor: 33 cm | Rozměry v zavřeném stavu: 92 × 101 × 10 cm.

Stabilní postel pro hosty během několika minut. Nosnost: postel má nosnost až 120 kg. Postel pro hosty od i-flair: pohodlná postel pro hosty ze stabilního kovu. Prostorově úsporný díky skládací funkci. Konstrukce: skládací postel lze jednoduše a rychle sestavit. K tomu nepotřebujete žádné nářadí. Praktické pro skladování a přepravu, když postel není potřeba. Obdržíte číslo balíku, které můžete pohodlně sledovat online.
ZnačkaMOG #ad
VýrobceMOG #ad
Výška13.98
Délka78.74
Hmotnost27.56
Šířka35.43

6. Yaheetech

#ad

140 × 200 cm, postel pro hosty s lamelovým roštem do ložnice, Yaheetech Kovová postel, výška 32 cm, černá, pokoj pro hosty, minimalistický rám postele s čelem

#ad
Yaheetech #ad - Hloubka vložení pro stabilní matraci mezi lamelovým roštem a bočními díly kovového rámu existuje přiměřená hloubka vložení. Na ni můžete přímo umístit latexovou, paměťovou pěnu nebo pružinovou matraci a užívat si pohodlný noční klid.

Design zajišťuje, že matrace drží stabilně a neklouže. Ložný prostor pod postelí s světlou výškou 32 cm je pod postelí hodně místa. Vysoká čela a nožní část vysoká část hlavy a nohou je ideální pro matrace s různými tloušťkami, abyste si mohli vybrat optimální komfort. Robustní a stabilní tato konstrukce postele se skládá ze stabilního lamelového roštu, hlavové a nožní části a 10 masivních kovových nohou.

S vysokým čelem můžete za sebe položit polštář pro pohodlné čtení nebo sledování televize. Zde můžete uložit své kufry a úložné boxy pro uložení oblečení, obuvi a jiných věcí. Není nutný boxspring tento rám postele je vybaven 12 latěmi a nevyžaduje další pružinu. S maximální nosností až 340 kg je tato postel vhodná pro každodenní použití.
ZnačkaYaheetech #ad
VýrobceYaheetech #ad
Výška34.84
Délka81.5
Hmotnost39.68
Šířka57.48
Číslo díluYA-00128901

7. Memomad

#ad

Bali

#ad
Memomad #ad - Masivní smrkové dřevo, kožené úchytky. Dřevěná postel bali je vyztužená a má velkou nosnost. Snadná montáž s grafickým návodem český jazyk nelze zaručit. Ložná postel se 2 zásuvkami, 4 policemi, 1 skříňkou s dveřmi a 1 vysunovací policí. Tato postel je jako jeden velký úložný prostor s boxy. Ideální velikost matrace odpovídá rozměrům postele. Dětská postel s praktickým systémem uspořádání obsahu a spoustou úložného prostoru, včetně lamelového roštu.
ZnačkaMemomad #ad
VýrobceMemomad #ad
Výška16.14
Délka80.71
Hmotnost191.8
Šířka73.23
Číslo díluC4021638-136CHILD
ModelkaC4021638-136
Záruka7 monate.

8. Merax

#ad

Tmavě šedá sametová, pro dospělé a mládež, 140 × 200 cm, Merax Čalouněná postel, dvoulůžko s úložným prostorem a lamelovým roštem, geo-polstrovaná konstrukce postele s čelem, tmavě šedá matrace není

#ad
Merax #ad - 2 osoby ho mohou sestavit za půl hodiny, konstrukce postele je stabilní. Komfortní a prostornátato postel s plochou na ležení 140 × 200 cm. 12 lamel z masivního dřeva se instaluje ve vzdálenosti 5 cm, které rovnoměrně rozloží gravitaci a poskytují silnou oporu matrace.

Elegantní designmoderní & elegantní polstrovaná postel s nožkami a čelem. 8 cm tlusté čelo vám poskytne stabilní a komfortní opěradlo při čtení nebo sledování televize. Dobrý materiál a dobrá nosnost lůžka postele jsou vyrobena ze dřeva, unese maximálně 200 kg, uvnitř konstrukce postele je kromě toho uspořádána ocelovým rámem, 4 nohy z plastu a 3 další kovové opěrné nohy zajišťují stabilitu celé postele. Konstrukce postele je v neutrálním barevném odstínu černá/tmavě šedá, vhodná pro dospělé, aby se bez problémů začlenila do každého bytového stylu, ale i pro mládež.

Velký úložný prostor poskytuje volnost cca 17 cm od podlahy, přehozů nebo polštářů, přikrývek, postele nabízí dostatek úložného prostoru pro řádné uložení ložního prádla, sezónního oblečení nebo jiných zbytečných věcí. Snadné sestavení dvoulůžko se dodává v plochém kartonu, podrobný návod k sestavení je součástí dodávky.
ZnačkaMerax #ad
VýrobceMerax #ad
Výška39.76
Délka82.28
Hmotnost70.55
Šířka55.51
Číslo díluWF196944AAE
ModelkaWF196944AAE

9. Yaheetech

#ad

Pokoj pro hosty, postel s kovovým rámem, postel pro mládež s lamelovým roštem do ložnice, 90 ×, postel pro hosty, rám postele, Yaheetech Kovová postel, jednolůžko/dvoulůžko, moderní konstrukce postele

#ad
Yaheetech #ad - Zde můžete uložit své cestovní zavazadlo, kufr, úložné boxy a podobně. Minimalistický design – díky jednoduchému tvaru, minimalistickému designu a čistým barvám se tato kovová postel ideálně hodí k moderním, průmyslovým a rustikálním stylům zařízení.

Dodatečný úložný prostor pod postelí – díky světlé výšce 32 cm nabízí spoustu místa pod postelí pro uložení. Ideální využití prostoru – hledáte postel, která je optimálně vhodná pro malý prostor? Světlá výška 32 cm vytváří dodatečný úložný prostor a zajišťuje pořádek.

Tím si můžete vybrat optimální komfort ležení. Vysoká čela a nožní část – vysoká čelová a nožní část se hodí pro různé tloušťky matrací. Solidní a stabilní – tato kovová postel se skládá ze stabilního lamelového roštu, vysoké čelové a nožní části a 6 masivních kovových nohou. S nosností až 136 kg se tato postel hodí pro každodenní použití.
ZnačkaYaheetech #ad
VýrobceYaheetech #ad
Výška34.84
Délka77.36
Hmotnost26.46
Šířka37.99
Číslo dílu613687
Modelka613687

10. Milliard

#ad

Milliard Skládací postel Deluxe pro hosty pro dospělé, nosnost do 135 kg 80 × 190 cm, skládací cestovní postel s 12,5 silnou matrací z paměťové pěny se stabilním ocelovým rámem/kovovou postelí

#ad
Milliard #ad - Skládací, stabilní a podpůrná: postel je skládací a nabízí stabilní a podpůrnou spací podložku. Rychlá a jednoduchá montáž: postel lze rychle a jednoduše sestavit.

Navíc má certifikaci CertiPUR a Öko-Tex. Pravý zákaznický servis: snažíme se zajistit, abyste byli s vaší objednávkou spokojeni a poskytujeme vám skutečný zákaznický servis, který je vám k dispozici v případě dotazů nebo problémů. Odhadovaná doba montáže činí pouze 15 minut. Luxusní matrace z paměťové pěny: postel je vybavena kvalitní matrací z paměťové pěny, která zajišťuje pohodlný pocit při ležení. Praktický a přenosný: postel je velmi praktická a snadno se přepravuje, ideální na cesty nebo pro přenocování hostů.
ZnačkaMilliard #ad
VýrobceMilliard #ad
Výška16.93
Délka74.8
Hmotnost55.12
Šířka31.1
Číslo díluCFB-SS-GE
ModelkaCFB-SS-JP