Top 10 Neemöl Schädlingsbekämpfung – Regular Stores

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Neudorff

#ad

20 ks, Neudorff Žluté nálepky

#ad
Neudorff #ad - Speciální lepidlo s dlouhou životností, bez zápachu, které ani při vyšších teplotách nevysychá ani nekape. Efektivní boj proti škůdcům speciálně pro kontrolu létajících rostlinných škůdců, molice, jako jsou smutní komáři, okřídlené mšice, třásněnky a minýrky listů.

Luté nálepky bez insekticidů a šetrné k životnímu prostředí, bezpečné pro rostliny a životní prostředí. Jednoduché použití nálepky lze zasunout přímo do zeminy, vodotěsné a s dlouhou životností. Vhodné pro různá místa, ideální pro květinové lavice, zimní zahrady a skleníky.
ZnačkaNeudorff #ad
VýrobceNeudorff #ad
Výška2.36
Délka1.97
Šířka0.79
Číslo dílu1
Modelkafly trasp

2. Neudorff

#ad

Neudorff Raupenfrei Xentari 75 g prostředek proti housenkám a škůdcům zavíječi zimostrázovému Mega balení

#ad
Neudorff #ad - Biologický práškový postřik pro boj se škodícími housenkami. Skládá se ze 3× 25g balení. Neohrožuje včely B4.
ZnačkaNeudorff #ad
VýrobceNeudorff #ad
Hmotnost0.17

3. Martenbrown

#ad

Martenbrown® 1l neemový olej/nimbový olej smíchaný s emulgátorem pro okamžité použití/přírodní produkt proti škůdcům/organický prostředek na ochranu rostlin I 29,99 € / L

#ad
Martenbrown #ad - Použití: nimbesový olej je přírodní produkt a je účinný proti všem škůdcům, broukům, housenkám, jako např. Odstraňovač škůdců před použitím položte do teplé vody / prostředí.

UpozornĚnÍ: zkapalnění od 21 °c. Po použití skladujte v chladu a suchu. Vši, padlí nebo sviluškám. Hotové míchání: organický posilující prostředek pro rostliny se skládá z 80 % oleje z stromu 100% čistý a 20% emulgátoru rimulganu. Péče o rostliny: na jaře lze neemový olej přidat do vody na zálivku, aby se rostliny posílily preventivně proti škůdcům. Dávkování: 5–10 ml na litr vody. Boj proti škůdcům: zředěný vodou se extrakt používá jako organický postřik v boji proti škůdcům.
ZnačkaMartenbrown #ad
Výška7.87
Délka7.87
Hmotnost2.2
Šířka7.87

4. Gloria

#ad

GLORIA tlakový postřikovač skvělý 3 | Zahradní postřikovač | Obsah náplně 3 l Nastavitelná mosazná tryska Kompaktní pro menší zahrady

#ad
Gloria #ad - Model je také vybaven integrovaným bezpečnostním ventilem pro maximální bezpečnost. DobrÉ vÝsledky prostŘedku: s výkonným plastovým čerpadlem lze generovat provozní tlak až 3 bary.

KomfortnÍ aplikace: díky popruhu, který jednoduše připevníte k postřikovači, lze Prima 3 pohodlně přenášet kolem ramene při práci na zahradě. KompaktnÍ tŘÍda: praktický, praktický, levný - 3 litrový tlakový postřikovač prima 3 je ideální pro péči o rostliny a ochranu v malých a středních zahradách. Mosazná tryska s nastavitelnou mosaznou tryskou je robustní a umožňuje vám individuálně upravit rozstřik |.
ZnačkaGloria #ad
VýrobceGloria #ad
Výška17.32
Délka8.27
Hmotnost2.76
Šířka7.09
Číslo dílu000078.0000
Modelka000078.0000

5. Neudorff

#ad

40 x 30 x 30 cm, Neudorff, Prostředek proti housenkám Xentari

#ad
Neudorff #ad - Biologický postřikový prášek pro boj s housenkami škůdců na okrasných rostlinách, ovoci, zelenině a vinné révě. Působí zcela cíleně proti různým housenkám motýlů, jako např. Zavíječe zimostrázového, napínáku mrazu a běločkovitému zelí. Přírodní účinná látka. Ekání: okrasné rostliny: žádné, pěstitelství zeleniny: 9 dní, ovocná rostlina: 5 dní. Neškodný pro včely a prospěšné organismy.
ZnačkaNeudorff #ad
VýrobceNeudorff #ad
Výška11.81
Délka15.75
Hmotnost0.06
Šířka11.81
Číslo dílu587875
Modelka587875

6. Substral

#ad

Substral Celaflor Sprej proti škůdcům Careo proti škůdcům, housenky, 750 ml, červci, mšice, jako jsou mšice

#ad
Substral #ad - Vysoce účinný plně systémový prostředek s rychlým a širokým účinkem – není nebezpečný pro včely. S plně systémovým účinkem: šíření účinné látky proudem šťávy.

Trvalý účinek až 2 týdny. Hmyz se likviduje i tehdy, když není zasažen. Spolehlivě bojuje proti škůdcům, červci, jako jsou mšice, cikády, molice, třásněnky, červci a červci. Sprej proti sajícím a kousavým škůdcům na růžích a okrasných rostlinách v pokoji, v kancelářích, na balkonech, ve skleníku a v otevřeném prostoru. Také spolehlivě bojuje proti larválním stádiím a ovipozicím škůdců. Kromě toho účinný proti štěnicím, natahovačům, listovým broukům, housenkám, nosatcům, minierům, vosám a sviluškám.
ZnačkaSubstral #ad
VýrobceCelaflor #ad
Výška10.35
Délka2.56
Hmotnost1.85
Šířka4.49
Číslo dílu66912
Modelka66912

7. OwnGrown

#ad

Boj se smutnými komáry – past na mouchy proti smutným komárům OwnGrown, Žluté tabule: 50 x lepicí past bez insekticidů pro hubení škůdců se šňůrou a zástrčkami – se žlutými nálepkami

#ad
OwnGrown #ad - Milujeme rostliny a máme velký výběr u own grown: žluté zátky pro rostliny v květináčích, modré nálepky pro boj s třásněnkami, bezrašelinné zeminy, sada bylinek, semena zahradních rostlin atd.

4 zástrček a 4 m jutové šňůry k zavěšení. 25 lepicích desek 50 polovin vč. Lutá barva pasti přitahuje hmyz přirozeným způsobem. Bez infekcí, stáhněte papír, bez zápachu lepidlo se speciální barvou nálepek. Podle potřeby jednoduše ustřihněte, vložte dovnitř do půdy pro květiny nebo zavěste pomocí jutové šňůry. Luté karty jsou skvělými pomocníky v boji proti létajícím škůdcům, jako jsou smutní komáři, ovocné mušky, okřídlené mšice.

Lepidlo bez zápachu zadrží škůdce a pomáhá přitom silně zdecimovat smutné napadení komáry. Prostě bez škůdců! oboustranně vylehlé pro extra velkou lovnou plochu proti malým mouchám v rostlinách. Ideální pro vnitřní prostory, nepoužívat venku k ochraně včel apod. Zalévací voda nemá vliv na účinek.
ZnačkaOwnGrown #ad
VýrobceOwnGrown #ad
Výška0.8
Délka6
Šířka5.5
Číslo díluVK-OWN-00900
ModelkaVK-OWN-00900

8. Naturen

#ad

Naturen kvetinova mucholapka/ 15 kusu

#ad
Naturen #ad - Kovový kolík pro jednoduché zasunutí i do suché půdy. S 5 dekorativními motivy tulipánu. Dělitelné perforování pro menší rostliny. Balení s 15 žlutými lapači hmyzu. Isté použití pomocí dvojstranného ochranného papíru.
ZnačkaNaturen #ad
VýrobceNaturen #ad
Výška7.28
Délka3.54
Hmotnost0.01
Šířka0.47
Číslo dílu76200
Modelka76200

9. Fullsexy

#ad

Boj proti, boj proti smutným komárům, ovocným mouchám pro pokojové rostliny, rozložitelná lepicí past, žlutá tabule, bez smutných komárů, mucholapka, proti mouchám, Žlutá nálepka, 60 × past na mouchy

#ad
Fullsexy #ad - Servisní záruka: v případě dotazů k naší žluté nálepce nás můžete kontaktovat e-mailem. Odpovíme vám do 24 hodin kromě víkendů a svátků a poskytneme vám uspokojivou odpověď. Snadná obsluha: 60 žlutých tabulek. Bílý ochranný papír odtrhněte ven a položte jej kolem rostliny, bojovat proti škůdcům pokojových rostlin, kterou chcete chránit, efektivně bojuje proti smutným komárům.

Vysoce kvalitní materiál: naše žluté nálepky se skládají z biologicky odbouratelného kukuřičného škrobu, lze jej v přírodním prostředí biologicky rozložit mikroorganismy a během procesu nedojde k poškození životního prostředí a rostlin. Lutá tabule rozměry: cca 12 x 7 cm na mucholapku lepicí past, zářivě žlutý a krásný vzor mucholapky nejen zhodnotí hodnotu okrasných pokojových rostlin, ale také bojuje proti smutným komárům, proti malým mouchám v zemině a dělá dobrou práci v neemovém oleji boj proti škůdcům.

Lutá nálepka smutní komáři: mucholapka pro boj proti škůdcům pro pokojové rostliny, hodí se na mouchy, komáry, okřídlené mšice, ovocné mušky, aby chránil zdravý růst pokojových rostlin, hlístice a jiný hmyz, neemový olej proti škůdcům může také používat pasti na ovocné mušky do kuchyně.
ZnačkaFullsexy #ad
VýrobceFullsexy defeds #ad
Výška0.1
Délka0.1
Šířka0.1
Číslo dílu1

10. Substral

#ad

250 ml, zavíječi zimostrázovému, molicím, proti mšicím, Substral Celaflor Koncentrát proti škůdcům Careo na zeleninu

#ad
Substral #ad - Plně systémový prostředek s rychlým a širokým účinkem proti sajícím a kousavým škůdcům – není nebezpečný pro včely. Přípustné číslo: 005686-00 | přípravek na ochranu rostlin používejte opatrně.

S kontaktním a plně systémovým účinkem, tzn. Respektujte prosím upozornění a bezpečnostní pokyny uvedené v návodu k použití. Na zelenině: proti mšicím, molicím na lilku, rajčatech a sladké paprice skleníku, mšicím na salátu otevřeném terénu a brouci bramborovému. Sající škůdci se bojují i tehdy, když nejsou přímo zasaženi.

Na okrasných rostlinách: proti mšicím, cikádám, zavíječům zimostrázovým, molicím, červcům a červcům a chrobákům atd. Inná látka je rostlinou absorbována a distribuována po celé rostlině. Použití pro neprofesionální uživatele. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.
ZnačkaSubstral #ad
VýrobceCelaflor #ad
Hmotnost0.55
Číslo dílu6607
Modelka6607