Top 10 Magnet Autohalterung Handy – Stojánky na mobilní telefony do automobilů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lamicall

#ad

Větrání do auta, 13, 14, Pro Max Magsafe pouzdro na chytrý, držák na mobil pro iPhone 15, Lamicall Držák na mobil do auta MagSafe – 20 × N52 magnet Univerzální magnetický držák na mobil do auta, 12

#ad
Lamicall #ad - Kromě toho je držák prstencově uzavřené magnetické pole, které neruší signál, takže je zajištěna plynulá navigace a hovory a vy můžete bezpečně řídit. Tip: držák nemá funkci nabíjení. Povrch držáku je potažen silikonovou vrstvou, která zabraňuje sklouznutí a poškrábání telefonu.

Malý a lehký design kromě toho snižuje tlak na odvzdušnění a brání proudění vzduchu. Délka háčku 11 mm až 27 mm. Ovládání jednou rukou a otáčení o 360° tento magnetický držák na mobil podporuje otáčení vašeho mobilního telefonu o 360°. Toto je dobré řešení pro častý problém zlomených háčků na trhu. I při plném brzdění nebo jízdě na hrbolatých silnicích telefon nevypadne. Se silnou magnetickou silou udrží stabilní až 10 mobilních telefonů.

Poskytuje dodatečnou ochranu pro váš mobilní telefon. Malý a jemný tento držák na mobil do auta pro magsafe je vyroben z kvalitních materiálů, je velmi silný a má dlouhou životnost. Upozornění: kulaté větrání nesedí. Proto lze tento držák použít pro všechny smartphony. Super magnetismus 2024lamicall pro držák do auta magsafe má zabudovaný 20 x n52 silnějších magnetů. Montáž držáku je velmi snadná.
ZnačkaLamicall #ad
VýrobceLamicall #ad
Výška1.57
Délka5.12
Hmotnost0.24
Šířka3.35
Číslo díluSTCV03-EU-B
ModelkaSTCV03-B

2. Brodit

#ad

Tloušťka: 6, 89 mm, 10 mm, Brodit 511479 Univerzální pasivní držák mobilních telefonů šířka: 75

#ad
Brodit #ad - Vhodné pro zařízení s povrchem i bez něj s následujícími rozměry: Šířka: 75-89 mm, tloušťka: 6-10 mm. Nastavitelný držák.
ZnačkaBrodit #ad
VýrobceBrodit #ad
Výška4.33
Délka0.55
Hmotnost0.2
Šířka3.78
Číslo dílu511479
Modelka511479
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

3. Mob Armor

#ad

360° drehbar – Luftfahrt-Aluminium – Magnetische Handyhalterung für Auto, kompatibel mit iPhone & Android Smartphones, Mob Armor MobNetic Maxx – Magnetische Handyhalterung für das Auto – 90° neigbar

#ad
Mob Armor #ad - Halten sie ihr gerät auch auf den rauesten Straßen montiert. Kompatibilität: montieren sie ihr telefon auf jeder Metalloberfläche mit unserem drehbaren magnetischen MobNetic Maxx Telefonhalterung, der eine Metallplatte enthält.

Langlebig und leicht: die magnetische handyhalterung von MobNetic Maxx besteht aus Flugzeug-Aluminium, das verschleißfest und leichter als andere Metalle ist, für maximale Festigkeit und Zuverlässigkeit. Robust und getestet: unsere mobnetic maxx handyhalterung wurde auf und im Gelände getestet, dass sie praktisch jede Situation bewältigen kann, um sicherzustellen, in der Sie sie durchsetzen. Unschlagbarer komfort: mit der mobnetic maxx magnethalterung können Sie Ihr Telefon an einem bestimmten Ort mit einer 90-Grad-Neigung und 360-Grad-Drehung halten, was Ihnen hilft, ordentlich und organisiert zu bleiben.

Leistungsstarke magnetbasis: unser mobnetic maxx verfügt über die stärksten Magnete der Branche für seine Basis, die sicher an jeder eisenhaltigen Metalloberfläche befestigt werden können, einschließlich Auto- und LKW-Armaturenbretter. Es ist kompatibel mit Apple und jedem Android-Smartphone.
ZnačkaMob Armor #ad
VýrobceMob Armor #ad

4. UGREEN

#ad

UGREEN Držák mobilního telefonu do auta magnet na větrání MagSafe držák do auta otočný o 360° držák mobilního telefonu do auta kompatibilní s iPhone 15/14/13/12 Pro Max Mini a všemi smartphony

#ad
UGREEN #ad - Magnetický držák na smartphone do auta můžete během jízdy jednoduše jednou rukou nastavit do libovolného úhlu. Ve srovnání se starým ocasním klipem vykazuje tento vylepšený ocasní hák vylepšenou odolnost proti poškrábání, odolnost proti skluzu a stabilitu. Dná nabíječka, super silnými magnety, nepodporuje nabíjení.

Kompatibilní se všemi smartphony: tento magnetický držák na mobil do auta se dodává se dvěma magnetickými přísavnými kroužky v balení, takže je tento držák na mobil kompatibilní se všemi smartphony bez MagSafe. Jednoduše nalepte kovový kroužek na zadní stranu telefonu a je připraven k použití. Otočení o 360 stupňů a jednoruční ovládání: držák mobilního telefonu do auta s otočnou hlavou o 360 stupňů lze flexibilně otáčet. A je kompatibilní s originálním pouzdrem iPhone MagSafe nebo magnetickým pouzdrem UGREEN. Kromě toho magnetický kroužek nenarušuje signál vašeho telefonu ani bezdrátové nabíjení. Kromě toho nemá uzavřené magnetické pole žádný vliv na signál vašeho mobilního telefonu a nenarušuje vaši navigaci během jízdy.

Vylepšený zadní háček: držák na mobil pro odvod vzduchu do auta zlepšuje kovový zadní hák pro zajištění vývodu vzduchu a vytvoření stabilní trojúhelníkové struktury. Precizně vytvořený magnetický kroužek uvnitř magnetického držáku mobilu do auta lze jednoduše a pevně připevnit na Váš iPhone 12/13/14/15 Pro/Max/Mini. Super silný magnetický držák mobilního telefonu do auta: tento magnetický držák na mobil do auta je vybaven 12 zvětšenými, které zajistí, že váš telefon udrží stabilní i na nerovných cestách.
ZnačkaUGREEN #ad
VýrobceUgreen Group Limited #ad
Výška2.35
Délka3
Hmotnost0.01
Šířka2.5
Číslo dílu15846
Modelka15846

5. Nite Ize

#ad

Nite Ize STOMS-01-R8 Steelie Orbiter Plus Steckdose + Metallring iPhone 12 / Mini/Pro Max Autohalterung funktioniert mit MagSafe Ladegerät Magnetische Halterung, schwarz

#ad
Nite Ize #ad - Funktioniert mit jeder stahl-halterung: die magnetische fassung und der Metallring lassen sich an jeder Steelie-Halterung befestigen, einen Lüftungsclip oder eine Windschutzscheibenhalterung haben, egal ob Sie einen Steelie-Dashball, sodass Sie Ihr System erweitern können.

Freihändiges ansehen – diese kfz-halterung ermöglicht es Ihnen, damit Ihre Karten und Songs sichtbar sind, Ihr Telefon unterwegs leicht zu betrachten, für einfache Navigation und Song-Auswahl. Für magsafe – die orbiter plus magnetbuchse wurde entwickelt, hüllen und Ladegeräten zu übereinstimmen, um perfekt mit den Magneten in MagSafe iPhones, wodurch eine sofortige Verbindung zu Steelie-Halterungen für freihändige Sicht in Ihrem Auto entsteht. Um 360° drehbar und starker halt – wenn sie mit einer steelie-halterung verbunden sind, können Sie sich darauf verlassen, dass Orbiter Plus stark durch jede Drehung steht und eine reibungslose 360-Grad-Drehung zu Ihrem perfekten Betrachtungswinkel bietet.

Befestigung während des ladevorgangs – der metallring ermöglicht es ihnen, ihr telefon mit einem MagSafe-Ladegerät aufzuladen, während es montiert bleibt – einfach den Ring an der Rückseite Ihres Ladegeräts mit dem mitgelieferten 3M-Kleber, um die Verbindung während des Ladevorgangs zu überbrücken.
ZnačkaNite Ize #ad
VýrobceNite Ize, Inc. #ad
Výška2.26
Délka0.26
Hmotnost0.15
Šířka2.26
Číslo díluSTOMS-01-R8
ModelkaSTOMS-01-R8

6. YOSH

#ad

YOSH Mag-Safe držák na mobil do auta pro iPhone 15/14/13/12 a pouzdra Magsafe a pouzdra Magsafe na mobil, otočný o 360° držák na mobil do auta s aktualizovaným, magnetický držák na mobil do auta

#ad
YOSH #ad - Vyvinuto pro iphone 15/14/13/12 magnetický univerzální stojánek yosh je speciálně pro iphone 15 pro max/ 15 pro/ 15 plus/ 15, pro iphone 12 pro max. 12 propropro/ 12 / 12 mini vyvinut, 13 pro max/ 13 pro/ 13 mini, iphone 14 pro max/ 14 pro/ 14 Plus / 14, kompatibilní také s pouzdry Mag-Ssafe se zabudovanými magnety jsou rovněž kompatibilní.

Vhodné pro výstup vzduchu svorky pro odvod vzduchu yosh jsou tenké a hodí se také do užších vzdáleností lopatek ventilátoru. Inovativní design se širokým hrdlem zvyšuje hloubku upnutí příčných ventilátorů o 100 %. Výkonná magnetická přilnavost výkonné zlepšení 12 × n52 kroužkový magnet, 6 kg, zabudované magnety a běžný magnetický stojan, automatické vyrovnání 0, 8 kg/3, magnetická přitažlivost může dosáhnout síly 18 N/1, 1S adheze, na rozdíl od železného plechu, lepší ochrana pro váš telefon. Exkluzivní přenosný a jednoruční provoz držák yosh má jemný a kompaktní koncept, aniž by blokoval výhled, a díky 360stupňovému kardanu lze přístroj libovolně pohodlně a snadno ovládat, držák můžete snadno ovládat jednou rukou, takže máte bezpečný a pohodlný zážitek z jízdy.

Obsah balení 1× magnetická hlava, 1× klip, 1× návod český jazyk nelze zaručit. Upgrade odvzdušňovací klips s dvojitým zamykáním dvojitý zamykací mechanismus klipu vlevo a vpravo zajišťuje silnou stabilitu, klip je vybaven protiskluzovým silikonem pro ochranu větracích otvorů vašeho auta a držák nemůže během jízdy spadnout. 1 x nálepka na ochranu před prachem. Tento držák do auta se hodí pro většinu větracích otvorů v autě Upozornění: není vhodný pro některé kulaté větrací otvory s nepravidelnými lamelami.
ZnačkaYOSH #ad
VýrobceYOSH #ad
Výška2.91
Délka2.91
Hmotnost0.2
Šířka1.57
Číslo díluCH132
ModelkaCH132

7. YOSH

#ad

YOSH Mag-Safe držák do auta na větrání, nový lehký magnetický držák na telefon do auta, otočný o 360° magnetický držák telefonu do auta pro iPhone 15/14/13/12 série & Mag-Safe pouzdra na mobil

#ad
YOSH #ad - 12 propropro/ 12 / 12 mini vyvinuté. Můžete je snadno ovládat jednou rukou, pohodlně a jednoduše, aniž byste blokovali vidění. Dvojité zamykání ventilačních klipů levý a pravý dvojitý zamykací mechanismus klipu zajišťuje silnou stabilitu, klip je vybaven protiskluzovým silikonem pro ochranu větracích otvorů auta a držák nemůže během jízdy spadnout.

Inovativní design se širokým hrdlem zvyšuje hloubku upínání příčného ventilátoru o 100 %. Tento držák do auta se hodí pro většinu větracích otvorů v autě tipy. Nehodí se pro některé kulaté vývody s nepravidelnými listy a silnějšími listy nad 4 mm. Nejsilnější magnet vylepšený kroužek 20 × n55, magnetická síla upevnění může dosáhnout síly 20 n/2 kg hmotnost 12 iphonů 14. Upozornění: není kompatibilní s normálními obaly na mobilní telefony. Vhodné pro většinu větracích otvorů yosh klipy na vypuštění vzduchu jsou tenké, aby se vešly do menších vzdáleností lopatek ventilátoru.

0, lépe chrání váš telefon, 1s auto vyrovnání upevňovací síla, vestavěný magnet s různými železnými plechy jako běžný magnetický držák, ani neovlivní signál telefonu ani funkci bezdrátového nabíjení telefonu. Lehký nový design držák telefonu do auta yosh má jednoduchý, který minimalizuje hmotnost stojanu pouze 35 g, snižuje zatížení výstupu vzduchu a neblokuje proudění vzduchu. 360stupňová kardanová hlavice umožňuje pohybovat přístrojem podle libosti do požadovaného úhlu, dutý design, takže máte bezpečný a pohodlný zážitek z jízdy.
ZnačkaYOSH #ad
VýrobceYOSH #ad
Číslo díluCH137
ModelkaCH137

8. YOSH

#ad

Pro Max, 12, YOSH Mag-Safe držák do auta, 360° otočný větrání, pouzdra na chytrý, 13, držák na mobilní telefon do auta, univerzální magnetický držák na mobil do auta, Magsafe, pro iPhone 15, 14

#ad
YOSH #ad - Obsah balení 1 magnetická hlava; kardanský vývod s dvojitým zamykacím klipem *1; 1 x návod český jazyk nelze zaručit. Nejsilnější magnet vylepšený kroužek 20 × n55, lépe chrání váš telefon, magnetická síla upevnění může dosáhnout síly 20 n/2 kg hmotnost 12 iphonů 14. Použitelné pro všechny modely stojan lze použít přímo na iphone15/14/13/12 a pouzdra magsafe.

Mezitím nabízíme také magnetizační kroužek pro jiné modely, samsung huawei, prosím, včetně iphone8-11 série, android a ne MagSafe případů, podívejte se na pokyny pro vložení magnetizačního kroužku! Upozornění: Kovový kroužek není vhodný pro upevnění abnormálních pouzder na mobil a nerovných povrchů. Můžete je snadno ovládat jednou rukou, pohodlně a jednoduše, takže máte bezpečný a pohodlný zážitek z jízdy. Stabilní větrací klip dual lock levý a pravý duální zamykací mechanismus spony zajišťuje pevnou stabilitu, klip je vybaven protiskluzovým silikonem, který chrání větrací otvory vašeho auta a klip během jízdy nespadne.

0, 1s auto vyrovnání upevňovací síla, zabudovaný magnet s různými železnými plechy jako běžný magnetický držák, ani neovlivňuje signál telefonu ani funkci bezdrátového nabíjení telefonu. Hodí se na většinu větracích otvorů upozornění: nehodí se pro některé kulaté vývody s nepravidelnými listy a silnějšími listy nad 4 mm. Lehký nový design držák telefonu do auta yosh má jednoduchý, dutý design, aniž byste blokovali vidění. 360stupňová kardanová hlavice umožňuje pohybovat přístrojem podle libosti do požadovaného úhlu, který minimalizuje hmotnost stojanu pouze 35 g, snižuje zatížení výstupu vzduchu a neblokuje proudění vzduchu.
ZnačkaYOSH #ad
VýrobceYOSH #ad
ModelkaCH1371

9. Pewesv

#ad

SSF Magnet Držák na mobilní telefon kompatibilní s Audi A3 8P

#ad
Pewesv #ad - Větší bezpečnost v silničním provozu. Nasazení a odstranění přístroje během několika vteřin. Silná stabilita i při rychlých jízdách. Ušlechtilý a čistý vzhled díky kvalitní ušlechtilé oceli. Dné kývání nebo vibrace.
ZnačkaPewesv #ad
Číslo díluXZCAO-393

10. Cookiss

#ad

Cookiss Magnetický držák na mobilní telefon kompatibilní s Audi A3 8P a Audi S3 8P vhodný pro chytré telefony a GPS s držákem mobilního telefonu do auta nastavitelný výhled do 360 stupňů černý

#ad
Cookiss #ad - Magnet n52 zajišťuje, že váš smartphone nemůže v žádné jízdní situaci vypadnout. A3 8p držák na mobilní telefon vhodný pro 2004-2013 Audi A3 8P/S3 8P/RS3 8P sportback a Cabrio.

Držák mobilního telefonu sedí mezi dvěma větracími otvory klimatizace a perfektně se hodí do designu vozidla, aniž by omezoval výhled. Ip kov je umístěn na zadní straně telefonu nebo na zadní straně ochranného pouzdra. Obdržíte černý magnetický držák na mobil z hliníku a eloxovaný. Magnetický držák používá kovovou kouli nastavitelnou o 360 stupňů pro efektivní snížení úhlu při jízdě. Pouze 2 kroky, větrací otvory mírně vytáhněte – vložte držák telefonu – větrací otvory opět zatlačte dovnitř – dokončete instalaci.
ZnačkaCookiss #ad
VýrobceCookiss #ad
Výška1.3
Délka2.72
Hmotnost0.23
Šířka1.81
Číslo díluCK-AD-A3 8P
ModelkaCK-AD-A3 8P