Top 10 Lederhülle Samsung S23 – Jednoduchá pouzdra na mobilní telefony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Samsung

#ad

Samsung Leather Smartphone Case EF-VS911 für Galaxy S23, Handy-Hülle, Echtleder, Green, Schlankes Design

#ad
Samsung #ad - So fühlt sich premium an: das leather Case ist aus echtem Leder gefertigt und verleiht deinem Galaxy S23 einen besonders stilvollen Schutz. Maßgeschneidertes zubehör: original samsung Cover sind passgenau auf Samsung Smartphones und ihre Einsatzzwecke abgestimmt und können so Schutz, Komfort und Design auf ideale Weise vereinen. Das extra schlanke design sorgt für eine angenehme Haptik und die robusten Stoßkanten sowie das weiche Innenfutter bieten eine Extraportion Schutz.
ZnačkaSamsung #ad
VýrobceSamsung #ad
Výška0.43
Délka6.61
Hmotnost0.05
Šířka3.19
Číslo díluEF-VS911LGEGWW
ModelkaEF-VS911LGEGWW
Záruka24 Monate

2. KZB

#ad

KZB Pouzdro na mobil pro Samsung Galaxy S23 5G pouzdro Premium kožené pouzdro skládací Flip Case Taška Magnet Přihrádka na karty Funkce stojánku Ochranné pouzdro pro Samsung Galaxy S23 5G 6,1'' -

#ad
KZB #ad - Vysoce kvalitní pu kůžepouzdro na mobil samsung galaxy s23 je vyrobeno ze super odolné umělé kůže a vnitřní skořepina je z TPU. Peněženka skládací pouzdro na samsung galaxy s23 má 2 přihrádky na karty a 1 peněženku pro pohodlné uložení průkazů, kreditních karet a bankovek.

Modelpouzdro je pouze pro samsung galaxy s23 5g 6, 1''. Pouzdro má nejen klasicky kvalitní kožený vzhled, ale také retro vzhled a design. 4 rohy mohou efektivně absorbovat nárazy nebo údery a chrání váš telefon při náhodném pádu a poškrábání.

Funkce stojánku samsung galaxy s23 flip case s nastavitelným stojanem, můžete kdykoli a kdekoli sledovat videa nebo filmy a chatovat s přáteli. Není určeno pro s23+/ s23 plus/S23 ULTRA. 360° ochrana zabudovaný magnetický uzávěr zajišťuje, že váš mobilní telefon a karty budou bezpečně uloženy. Zvýšené okraje zabraňují poškrábání kamery.
ZnačkaKZB #ad
VýrobceKZB #ad

3. Samsung

#ad

Black, Echtleder, Schlankes Design, Handy-Hülle, Samsung Leather Smartphone Case EF-VS911 für Galaxy S23

#ad
Samsung #ad - So fühlt sich premium an: das leather Case ist aus echtem Leder gefertigt und verleiht deinem Galaxy S23 einen besonders stilvollen Schutz. Das extra schlanke design sorgt für eine angenehme Haptik und die robusten Stoßkanten sowie das weiche Innenfutter bieten eine Extraportion Schutz. Maßgeschneidertes zubehör: original samsung Cover sind passgenau auf Samsung Smartphones und ihre Einsatzzwecke abgestimmt und können so Schutz, Komfort und Design auf ideale Weise vereinen.
ZnačkaSamsung #ad
VýrobceSamsung #ad
Výška0.43
Délka6.61
Hmotnost0.05
Šířka3.19
Číslo díluEF-VS911LBEGWW
ModelkaEF-VS911LBEGWW
Záruka24 Monate

4. Ailicici

#ad

2023 upgradované pouzdro na mobil pro Samsung Galaxy S23 pouzdro kůže s ochrannou fólií S23 pro Samsung Galaxy S23 5G pouzdro skládací kůže Flip Wallet Nárazuvzdorné Case Ochranné pouzdro Skládací

#ad
Ailicici #ad - Vysoce kvalitní pu kůže– toto pouzdro pro samsung galaxy s23 je vyrobeno ručně ze super odolné umělé kůže a vnitřní skořepina je vyrobena z TPU silikonu. Funkce magnetického zavírání– pouzdro pro samsung galaxy s23 je vybaveno magnetickým uzávěrem. Můžete kdykoli a kdekoli sledovat videa nebo filmy a chatovat s přáteli.

Pokud máte obavy, kontaktujte nás prosím přímo prostřednictvím služby Amazon Messaging, rádi vám pomůžeme. Pro samsung s23 pouzdro je nárazuvzdorné a nabízí maximální ochranu před nečistotami, nárazy a poškrábáním. Stojan na mobilní telefon– toto zaklapávací pouzdro pro samsung galaxy s23 lze změnit na horizontální stojan na telefon s funkcí postavení. Pouzdro pro samsung s23 jednoduché a rychlé použití a velmi praktické. Toto pouzdro na mobil pro samsung s23 kožené pouzdro lze snadno otevřít a zavřít magnetickým uzávěrem, aby bylo zajištěno bezpečné uložení telefonu a karet.

Kožené pouzdro pro samsung galaxy s23 je kompatibilní pouze se Samsung Galaxy S23 5G. Bezplatná 1 x ochranná fólie Samsung Galaxy S23 5G. Styl peněženky a přihrádky na karty – tento kožený skládací obal pro samsung galaxy s23 5G disponuje dvěma přihrádkami na bankovní karty, karty, platební karty, vizitky a boční kapsu na hotovost, kreditní karty, pouzdro na Samsung S23 5G a účtenky.
ZnačkaAilicici #ad
VýrobceAilicici #ad
Výška0.2
Délka3.15
Hmotnost0.09
Šířka3.15
Číslo dílu55DE-MCNMO
Modelkafür Samsung S23 5G

5. OCASE

#ad

OCASE Retro pouzdro pro Samsung Galaxy S23 pouzdro na mobil PU kůže Flip Cover náprsní taška Etui RFID ochranné pouzdro kožené pouzdro zaklapávací pouzdro kompatibilní s Galaxy S23 hnědá 6,1 palce

#ad
OCASE #ad - Self-způsobené škody a opětovná náhrada již nahrazených produktů nejsou součástí záruky/záruky. Kvalitní materiály našich pouzder na mobilní telefony zajišťují absolutní trvanlivost, praktičnost a bezpečnost. Kompatibilita: pouzdro ocase je kompatibilní pouze se samsung galaxy S23 5G.

Váš názor je pro nás nejdůležitější. Stabilní a odolné proti rozbití – zde u koženkového pouzdra ocase samsung s23 5g profitujete z našich zkušeností, pokud jde o luxus a trvanlivost. Rychlý výběr karet – pouzdro na samsung s23 5g je skládací a vybavené následujícími funkcemi: magnetický uzávěr, bankovka na peníze, 3 přihrádky na karty s RFID blokátorem, funkce stojánku. Vždy se snažíme nabízet prvotřídní zákaznický servis. Pokud máte obavy, kontaktujte nás přímo prostřednictvím služby zasílání zpráv Amazon.

Rfid ochrana – cestujete také rádi? pak se vám tento doplněk perfektně hodí! pouzdro na mobil Samsung S23 5G je vybaveno technologií stínění RFID, která chrání informace o vašich kartách inovativním blokovacím materiálem před krádeží identity. Naše náprsní taška z kvalitní pu měkké kůže nabízí dodatečnou trvanlivost a vynikající ochranu, protože je odolná proti otiskům prstů a poškrábání. 100% příslib spokojenosti – nabízíme vám doživotní záruku na naše výrobky.
ZnačkaOCASE #ad
VýrobceOCASE #ad
Číslo díluSamsung Galaxy S23 Case

6. SUANPOT

#ad

SUANPOT RFID ochrana pro Samsung Galaxy S23 5G pouzdro PU kůže pouzdro na mobil kožené pouzdro zaklapávací pouzdro přihrádka na karty Flip Cover pro Samsung S23 mobilní telefon pouzdro Leather Wallet

#ad
SUANPOT #ad - Vizitku, identifikační kartu, některé poznámky atd. Většina kreditních karet, takže je pro čtenáře rfid snadné číst informace o kartách do 3 metrů karet, debetních karet a ID karet je v čipech RFID, nakupovat s důvěrou.

Velká kapacita -- praktický a cool. Můžete vložit do tašky na poznámky a tři přihrádky na karty. Pouzdro na mobil speciálně navrženo pro samsung galaxy s23 5g -pokud potřebujete jiný model kožené peněženky, klikněte prosím na peněženku vedle titulu navštivte SUANPOT Store. Funkce ochrany proti krádeži a počtu kreditních karet - toto kožené pouzdro je vhodné pro samsung galaxy s23 5g, který byl vyvinut pro ochranu informací o vaší kartě před krádeží díky technologii stínění RFID.

Deset barev na výběr a live shootings-všechny obrázky v krabičce na peněženku samsung galaxy s23 5g jsou fyzicky realistické, proto neváhejte koupit informace! Vybraná pu kůže-pouzdro samsung galaxy s23 5g peněženka vyrobená z vybrané PU kůže s vysokou kvalitou, odolností proti nárazu, pevností a trvanlivostí.
ZnačkaSUANPOT #ad
VýrobceSUANPOT #ad
ModelkaSUEU-SGS23-FW

7. KZB

#ad

KZB Pouzdro na mobil pro Samsung Galaxy S23 pouzdro Premium kožené pouzdro skládací Flip Case Kapsa Magnet Přihrádka na karty Funkce stojánku Skládací pouzdro Ochranné pouzdro pro Samsung Galaxy S23

#ad
KZB #ad - Modelpouzdro je pouze pro samsung galaxy s23 5g 6, 1''. Zvýšené okraje zabraňují poškrábání kamery. Není určeno pro s23+/ s23 plus/S23 ULTRA. Vysoce kvalitní pu kůžepouzdro na mobil samsung galaxy s23 je vyrobeno ze super odolné umělé kůže a vnitřní skořepina je z TPU.

360° ochrana zabudovaný magnetický uzávěr zajišťuje, že váš mobilní telefon a karty budou bezpečně uloženy. Funkce stojánku samsung galaxy s23 flip case s nastavitelným stojanem, můžete kdykoli a kdekoli sledovat videa nebo filmy a chatovat s přáteli.

4 rohy mohou efektivně absorbovat nárazy nebo údery a chrání váš telefon při náhodném pádu a poškrábání. Pouzdro má nejen klasicky kvalitní kožený vzhled, ale také retro vzhled a design. Peněženka skládací pouzdro na samsung galaxy s23 má 2 přihrádky na karty a 1 peněženku pro pohodlné uložení průkazů, kreditních karet a bankovek.
ZnačkaKZB #ad
VýrobceKZB #ad

8. TORRO

#ad

TORRO Pouzdro kompatibilní se Samsung Galaxy S23 5G – prémiové kožené pouzdro s funkcí stojánku a přihrádkami na karty černé

#ad
TORRO #ad - Bezdrátové nabíjení – každá vrstva materiálu byla zohledněna pro ultimativní vyváženost stylu a funkčnosti, díky čemuž je kryt kompatibilní s bezdrátovým nabíjením Qi – nabíjení Qi vyžaduje konektor s výstupním výkonem minimálně 20 W. Dodatečná ochrana – peněženka s23 má jedinečnou zvýšenou hranu kolem obvodu kamery, aby se maximalizovala ochrana před poškozením nebo poškrábáním objektivu fotoaparátu.

Prémiová kůže - torro je britská společnost, která se specializuje na ručně vyráběné luxusní kožené zboží z kvalitní hovězí kůže. Pouzdro má kromě toho 3 přihrádky na kreditní karty a větší přihrádku na bankovky. Boční magnetický uzávěr zajišťuje bezpečné uzavření a současně zachovává celkově štíhlý profil. Přihrádky na karty a funkce stojánku – pouzdro torro galaxy s23 má integrovanou funkci stojánku, která usnadňuje horizontální zobrazení obrazovky.

Kompatibilita – kožené pouzdro torro samsung galaxy s23 s funkcí stojánku a držákem na karty bylo navrženo a vyrobeno exkluzivně pro S23. Precizní tvar zajišťuje neomezený přístup k obrazovce, kameře, tlačítkům a nabíjecí přípojce. Použitá kůže top grain pochází z nejlepších koželužen v usa a je ošetřována minimálně, aby se zachovaly přirozené vlastnosti a vzhled luxusní kůže TORRO.
ZnačkaTORRO #ad
VýrobceB.A.M Worldwide ltd #ad
Výška0.79
Délka5.91
Šířka2.99
Číslo dílu5060530239467
Modelka5060530239467

9. elephones

#ad

Braun, elephones Handyhülle für Samsung Galaxy S23 Hülle Klappbar mit RFID-Schutz Schutzhülle Wallet Case Klapphülle PU Leder Kompatibel mit Samsung S23 5G

#ad
elephones #ad - Erprobte qualität aus lokalem unternehmen - als eine marke aus deutschland stehen wir seit 2013 für hochwertiges Mobilfunkzubehör. Erhöhung der Kameraaussparung. Das macht einen Kameraschutz unbedingt erforderlich. Bei samsung galaxy s23 stehen die Kameras deutlich über dem Gehäuse.

In der stoßfesten Soft-Schale wird das Smartphone sicher fixiert. Kompatibilität - diese klapphülle ist kompatibel NUR mit Samsung Galaxy S23 bzw. Die elastische soft-schale umschließt Ihr Smartphone wie eine zweite Haut und bietet einen zuverlässigen Schutz für alle Ecken und Seiten Ihres Smartphones. 360° schutz / kameraschutz - ein magnetverschluss hält die s23 hülle immer verlässlich verschlossen. Unsere samsung s23 hülle bietet einen optimalen Schutz durch 2 mm. Mit unserer erfahrung und unserem Engagement für Qualität garantieren wir, dass dieses Produkt den höchsten Ansprüchen gerecht wird.

Die integrierte rfid-schutz verhindert das unbefugte Auslesen Ihrer Karten und sichert Ihre persönlichen Daten. Multifunktional / mit rfid-schutz gegen datenklau - die samsung galaxy s23 hülle ist ausgestattet mit 2 Kartenfächer mit RFID-Schutz, einem Geldscheinfach und Standfunktion. Hochwertiges pu-leder / stoßfeste soft-schale - die handyhülle Samsung S23 ist handgefertigt aus super haltbarem Kunstleder. S23 5g 6. 1".
Značkaelephones #ad
Výrobceelephones #ad
Výška0.79
Délka3.15
Šířka6.3
Číslo díluS23_WAVE_BRAUN
ModelkaS23_WAVE_BRAUN

10. KZB

#ad

KZB Pouzdro na mobil pro Samsung Galaxy S23 5G pouzdro Premium kožené pouzdro skládací Flip Case Taška Magnet Přihrádka na karty Funkce stojánku Ochranné pouzdro pro Samsung Galaxy S23 5G 6,1'', hnědé

#ad
KZB #ad - Modelpouzdro je pouze pro samsung galaxy s23 5g 6, 1". 360° ochrana vestavěný magnetický uzávěr zajišťuje, že váš mobilní telefon a karty jsou bezpečně uloženy. Vysoce kvalitní pu kůžepouzdro na mobil samsung galaxy s23 je ze super odolné umělé kůže a vnitřní pouzdro je vyrobeno z TPU.

4 rohy efektivně absorbují nárazy nebo údery a chrání váš telefon při náhodném pádu a poškrábání. Nevhodné pro s23+/ s23 plus/S23 ULTRA. Kryt má nejen klasickou kvalitní koženou vzhled, ale také retro vzhled a design.

Zvýšené okraje zabraňují poškrábání kamery. Funkce stojánkuflip case samsung galaxy S23 s nastavitelným stojanem, můžete sledovat videa nebo filmy kdykoli a chatovat s přáteli. Peněženka skládací pouzdro na samsung galaxy s23 má 2 přihrádky na karty a 1 peněženku pro pohodlné uložení průkazu, kreditní karty a bankovek.
ZnačkaKZB #ad
VýrobceKZB #ad