Top 10 LED Balken 12v Mit Blitzlicht Gelb – Osvětlení interiéru aut

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. antom

#ad

Antom 120 cm LED osvětlení po celém obvodu 80 W žluté světlo pro přívěs do auta, SUV, 14 blikajících režimů stroboskopu.., karavan

#ad
antom #ad - Tato technologie zajišťuje mnohem vyšší výkon lampy, který je viditelný i při denním světle a je vhodný i pro externí aplikace pro montáž v interiéru. Vlastnosti: cob led jsou několik led čipů v jednom modulu. S funkcí memory recall můžete použít aktuální režim svícení jedním kliknutím na spínač.

Jednoduché zapnutí a vypnutí, včetně režimu směrového osvětlení. Pro všechna vozidla s 12voltovým zapalovačem. Snadná manipulace a instalace s držáky a upevňovacími šrouby. Vzdálenost mezi vnějšími pouzdry je zcela utěsněna, takže dovnitř nemůže proniknout žádná voda. Výborně se hodí pro výstražná světla grilu, osvětlení nárazníku, osvětlení přístrojů, zadní stropní svítidla a další, jak pro přední, tak i vzadu. Světelná lišta funguje také kompletně pod vodou a je velmi účinná při dešti a silné mlze.

Vlevo, na střed, druhý spínač pro přepínání mezi 14 různými režimy, vpravo, ven a tak dále. Ideální pro zásahová vozidla, bezpečnostní varování atd. Vodotěsnost ip67: Šroub není pro upevnění vnějšího krytu nutný. Technické údaje: 120 cm délka x 6 cm výška x 4 cm hloubka; napájecí kabel: 3 metry kvalitní, stavební vozidla, neroztažitelný rovný, poštu, nejnovější rovný kabel s 3 metry bez problémů.
Značkaantom #ad
Výrobceantom #ad
Výška2.5
Délka47.24
Šířka1.5
Číslo díluantom
Modelkaantom

2. ROUTEKING

#ad

Blesk pro osobní automobily žlutá, 12 LED, 4 přísavky, ROUTEKING LED nouzové výstražné světlo 14 palců, 9 režimů blikání, vysoce intenzivní blikající lampa na čelní sklo, mini hledí

#ad
ROUTEKING #ad - 4 vysávání – 4 přísavky, a dokonce i na zakřiveném skle, žádné otvory, takže blesk může dobře stát na skle, adsorpce je jednoduchá a stabilní, snadno se obsluhuje.9 režimů blesku – stroboskop blesku má devět režimů blikání s paměťovou funkcí, automatické připomenutí preferovaného režimu, blesk, spínač jedním dotykem, jednoduchá změna režimu, 9 režimů blikání nabízí různé signály pro impulsy, přepínání.

Chrání vás jasným bleskem, který je dostatečně jasný, abyste předešli možnému nebezpečí. Dc 12 v – kompatibilní s 12v dc napájením, čelní sklo, které lze jednoduše připojit do zdířky zapalovače; obvykle instalované na přední přístrojové desce, zadní okna nebo paluby.1

12 led světel – výstražné led světlo, obdržíte velmi intenzivní blesk, aby bylo vidět ve vzdálenosti 1/4 míle. Hliníkové pouzdro – přední blikač pro lepší zakrytí tepla používá kryt hliník, aby se prodloužila životnost lampy. Lampa má životnost až 38 000 hodin. Odolnost proti špatnému počasí. Vodotěsnost ip 65, mlha, odolnost proti prachu a korozi.
ZnačkaROUTEKING #ad
VýrobceROUTEKING #ad
Hmotnost1.34
Číslo dílu3
Modelka3

3. Dinfu

#ad

UTV, traktor, akumulátor, Dinfu LED osvětlení po celém obvodu LED výstražné světlo, 12 V-24 V žluté výstražné světlo s magnetickým a 9 režimy pro vysokozdvižné vozíky motorové vozidlo, golfový vozík

#ad
Dinfu #ad - Skvělé pro mlhavé, deštivé a zasněžené dny, sněhové pluhy, golfové vozíky, zásahová vozidla, traktory, ideální pro nouzové případy. Pevná magnetická spodní strana – led bleskové světlo je vhodné pro všechna vozidla! každé žluté výstražné světlo je vybaveno vysoce výkonným magnetem na spodní straně, dodávkového vozu nebo zásahového vozidla, nákladního vozu, který během sekundy upevní střechu vašeho auta, aniž by to ovlivnilo vzhled vašeho vozidla.

S 9 různými režimy, dvojitého blesku, trojitého blesku, jako např. Kromě toho může být také perfektní blikající světla pro vozidla a vysokozdvižné vozíky, zasněžených ročních obdobích, vysokozdvižný vozík stroboskopické bezpečnostní světlo, deštivých, magnetický držák a těžké vybavení LED pracovní světla. Režim blikání, rychle otáčejte proti směru hodinových ručiček, včetně samostatného blesku, pomalu otáčejte ve směru hodinových ručiček, pomalu otáčejte proti směru hodinových ručiček, rychle otáčejte ve směru hodinových ručiček atd.

Mnohostranné použití v případě nouze – žlutá led nouzová lampa se hodí pro všechna vozidla se zásuvkami 12–24 v, stavební vozidla, nákladní automobily, vozidla UTV a autobusy. Toto nouzové světlo s vysokou intenzitou prořízne špatným počasím a tmou s 360stupňovým pokrytím plně osvětleným ze všech úhlů, aby se maximalizoval světelný výkon a zajistilo účinnější varování pro jiná vozidla. Perfektní v mlhavých, výstražné světlo, ideální pro nouzové situace. Výdrž až 8 hodin na jedno nabití.
ZnačkaDinfu #ad
VýrobceDinfu #ad
Výška2
Délka4
Hmotnost0.79
Šířka4
Číslo dílu1
ModelkaDF00094

4. ROUTEKING

#ad

IP66 vodotěsné světlo kolem dokola auto lampa pro nákladní traktor speciální nebezpečí žlutá/bílá, světlo blesku, Výstražné světlo 32 LED – výstražné světlo 13 blikajících režimů stroboskopu

#ad
ROUTEKING #ad - Vodotěsné – nouzová lampa odolná vůči povětrnostním vlivům, silná propustnost mlhy, vodotěsnost ip65, ochrana proti prachu a korozi. Je jasnější a efektivnější než standardní led blesk, které je viditelné i ve dne a nabízí životnost až 50 000 hodin.

Velký sací povrch lze pevně přizpůsobit hladkému čelnímu sklu auta, je bezpečný a stabilní, snadno se demontuje a čistí. Dvě možnosti instalace– tento bleskový lustr má prodlužovací kabel o velikosti 4 m. Tento nouzový blesk je vhodný pro všechna vozidla s napájením 12 V. Světlý a efektivní – 35, 5palcový flash pásek s 32 vysoce intenzivními led a průhlednými optickými čočkami tir s křišťálovým řezáním. 13 snadno ovladatelných režimů – 13 různých režimů blikání pouhým jedním stisknutím tlačítka, vpravo, včetně směrových režimů blikání.

K dispozici je funkce paměti vzoru. Upgrade – kontrolka výstrahy před nebezpečím byla aktualizována třemi přizpůsobitelnými držáky kotoučů. Lze jej trvale namontovat pomocí držáku ve tvaru l a šroubu, nebo dočasně pomocí přísavky, která je namontována na přední nebo zadní čelní sklo. Vlevo, vystředěné atd. Lze jej použít za všech podmínek.
ZnačkaROUTEKING #ad
Hmotnost3.92
Číslo díluROUTEKING
Modelka22D8WY

5. EYPINS

#ad

Blikající světlo, oranžový, IP65, LED blesk, EYPINS 4 × 13 cm COB LED přední blesk, stroboskop, nákladní, nákladní automobil, 40 W, výstražné světlo, 18 režimů pro nákladní automobil, 12/24 V

#ad
EYPINS #ad - Každé světlo je 10 W, celkem 40 W. Vysoká kvalita ochrana proti nárazu, vodotěsnost IP65, prachu a stříkající vodě, nárazuvzdorná a odolná proti korozi. Předzapojené jedno až čtyři blikající světla, např. Iroké spektrum použití vhodné pro všechny 12v / 24v auta, nouzové vozíky, džípy, nákladní automobily, SUV, pickupy, ATV, nákladní vozy, traktory, automobily atd.

Kromě toho je vybavena přípojkou zapalovače cigaret a 2M elektrickou přípojkou. Jednoduché ovládání přednastaveno 18 režimů blikání, předinstalovaný spínač a tlačítko přepínače režimu. Super jas k dispozici jsou 4 × 13 cm cob led. Střešní nosič, světla jsou předem propojená a snadno se instalují lze namontovat kdekoliv, přední ochranný držák, střešní nosič atd.

Vylepšená technologie led cob žárovky mohou rozptýlit odvod tepla čipu a zlepšit světelnou účinnost. Nízká spotřeba energie, ale vyšší jas. Označení e e-značka e57, přední blikač eypins je schválen pro silniční provoz, odpovídá platným předpisům ECE. Rovnoměrnější svítící povrch, který zlepšuje oslnění LED světel.
ZnačkaEYPINS #ad
VýrobceEYPINS #ad
Číslo díluEPSMY284emDEL

6. ROUTEKING

#ad

12/24 V, silné světlo po celém obvodu, amber výstražná svítilna pro případ nouze výstražné světlo 4 m síťový kabel, ROUTEKING 32 LED výstražných světel – 23 režimů, bleskové světlo 2 x 42,6 cm

#ad
ROUTEKING #ad - 32 vysoce intenzivních světelných diod – blesky pro nouzové frekvence 2 v 1 zajišťují super jasný světelný výkon. Snadná instalace – na výběr jsou dva způsoby instalace. Odolnost proti špatnému počasí.

Máte 23 režimů, že najdete něco, které zajistí, co vyhovuje vašim přáním a potřebám; funkce posledního vyvolání vzoru/připomenutí. Vodotěsnost iP66, odolnost proti prachu a korozi. Rovky mají životnost až 50 000 hodin. Hliníkový kryt – pro lepší zakrytí tepla používá kryt hliník, mlha, aby se prodloužila životnost lampy. Je jasnější a efektivnější než standardní -Led-Flash-žárovka a také ve dne svítí.

23 režimů blesku– dvojité nastavení spínacího tlačítka pro jednoduché ovládání. Lze je trvale namontovat pomocí držáků a šroubů ve tvaru L nebo dočasně pomocí přísavek na přední nebo zadní čelní sklo. Použití– všechna vozidla s napájením 12 v, kabel o délce 13 stop se světly cigaret, dokonce z konzoly k zadnímu oknu.
ZnačkaROUTEKING #ad
VýrobceROUTEKING #ad
Číslo dílu52068WY

7. ROUTEKING

#ad

ROUTEKING LED Notfall-Warnleuchte 14 Zoll 12 LED 9 Blinkmodi 4 Saugnäpfe Hohe Intensität Blinkende Windschutzscheibe Lampe Mini Visier Stroboskopstange für Auto LKW Amber

#ad
ROUTEKING #ad - Aluminiumgehäuse – um die wärme besser abzuleiten, starke Nebeldurchdringung, verwendet das gehäuse aluminiummaterial, um die Lebensdauer des Lichts zu verlängern. Dc 12 v - nur kompatibel mit 12 volt dc-stromquelle, der windschutzscheibe, einfach zu betreiben, indem Sie in den Zigarettenanzünder stecken.

Witterungsbeständig. 9 blinkmuster - 9 blinkmodi mit speicher-rückruf-funktion, erinnert sich automatisch an Ihren bevorzugten Modus, wechselt mit Erinnerungen, Stroboskop-Lichtleiste mit einem Knopfdruck für einfache Modi, 9 Blinkmuster geben verschiedene Signale für pulsierende und abwechselnd. Schützt sie mit klarem Stroboskoplicht, um mögliche Gefahr so weit wie möglich zu vermeiden. Die lebensdauer der Lichtleiste beträgt bis zu 38.

000 stunden. In der regel am vorderen Armaturenbrett, dem hinteren Fenster oder dem Deck befestigen. 12 leds im inneren – bietet ein hochintensives stroboskoplicht für Sie, hell genug, um bis zu 1/4 Meile in der Entfernung gesehen zu werden. Ip65 wasserdicht, staubdicht und korrosionsbeständig. Saugnäpfe – befestigung mit 4 saugnäpfen, und kommt mit einem Zigarettenanzünder, kein Schneiden, einfach an Ihrer Windschutzscheibe zu montieren, kein Bohren, einfach einstecken und sicher sein.
ZnačkaROUTEKING #ad
VýrobceROUTEKING #ad
Hmotnost1.39
Číslo díluROUTEKING

8. Dinfu

#ad

Dinfu 14 blikajících LED výstražných světel oranžové světlo bleskové světlo po celém obvodu auto pro střešní nákladní vozidla nahoře žluté výstražné světlo

#ad
Dinfu #ad - Je dokonce vidět přes den, že lze režim blesku volně zapínat. Jednoduché zapnutí a vypnutí2. Vodotěsnost ip67Šroub není nutný k upevnění vnějšího krytu. Obsahuje směrové bleskové vzory. Snadná obsluha a instalace s držáky a upevňovacími šrouby.

Tento produkt je ideální pro zásahová vozidla, 8 cm hloubka; napájecí kabel: vysoce kvalitní rovný kabel o délce 304 cm, stavební vozidla a bezpečnostní varování atd. Porovnejte velikost lišty s místem instalace. Specifikace58 cm délka x 6, poštovní služby, 3 cm výška x 3, nevytahovatelný vpravo. Tím je vzdálenost mezi vnějšími kryty zcela utěsněna a voda nemá žádnou šanci se dovnitř dostat. St světelného nosníku je odolná proti povětrnostním vlivům a lze ji použít za všech podmínek. Funguje ještě normálně i ve vodě.

Kompatibilita tento produkt je ideální pro výstražná světla při grilování, nárazníku, světla na palubní desce, stropní světla a další a proto se ideálně hodí pro použití v předních nebo zadních vozidlech. Zvláštnost led světelné pole 4 světelné pole je koncipováno tak, které jsou spojeny do jednoho modulu. Spínač pro přepínání mezi 14 různými vzory. Cob led jsou více led čipů, což je vhodné pro montáž venku v interiéru. Vlevo, vpravo, uprostřed ven atd.
ZnačkaDinfu #ad
VýrobceDinfu #ad
Výška2.52
Délka23.03
Hmotnost1.63
Šířka1.5
Číslo díluDinfu

9. SanBouSi

#ad

96 LED obvodových svítidel DC 12/24 V, nouzová směrová lampa, ovládací spínač, světelná lišta pro nákladní automobily, šroub, výstražné světlo, amber, žluté výstražné světlo, blesk, střecha, nahoře

#ad
SanBouSi #ad - Ovládání pomocí "spínače". Světelná lišta odolná proti nárazům, prachu a stříkající vodě, lze použít v deštivém počasí. Osvětlení po celém obvodu vhodné pro poštovní služby, sněhové pluhy, stavební vozidla, bezpečnostní služby, nouzová vozidla atd. 15 režimů blikání + 1 trvalý režim. Nízká spotřeba energie, okamžitá doba náběhu. Několik funkcí: stroboskopické světlo/světelný zapalovač/výstražné světlo/světelný paprsek. Každá světelná lišta obsahuje 96 silných leD diod.
ZnačkaSanBouSi #ad
VýrobceSanBouSi #ad
Číslo díluAC-YYQLX-3910-96
Záruka1

10. ROUTEKING

#ad

Flash LED Amber, Stroboskopické světlo, směrové varování, nouzové varování, bar, konzultant cirkulace

#ad
ROUTEKING #ad - Blikající výstražné led světlo lze trvale namontovat pomocí držáků a šroubů ve tvaru L, nebo dočasně pomocí přísavek na předním nebo zadním čelním skle. Ivotnost bezpečnostního světla až 50 000 hodin. Nouzová světelná lišta stroboskopu s 13 režimy blesku nabízí potřebnou flexibilitu pro splnění vašich specifických požadavků na osvětlení.

Dva způsoby instalace na výběr. Vylepšené upevnění přísavky: vylepšené přísavky zaručují vynikající stabilitu, přilnavost, žádné vrtání, nastavitelný design a blokování tlaku, žádný problém, drží lehce a rovnoměrně. Svítí ve dne s vysokou intenzitou. Snadná instalace: stroboskopové světlo na čelní sklo obsahuje praktický 4 metry dlouhý kabel s konektorem do zapalovače cigaret. 13 možností osvětlení: nastavení dvojitého spínače, snadné ovládání.

Spolehlivost odolná proti povětrnostním vlivům: s třídou ochrany ip66 je led stroboskopické světlo připraveno odolat drsným povětrnostním podmínkám a různým scénářům, hasičských vozidel, poštovních vozidel, včetně nouzových vozidel, stavebních vozidel a bezpečnostních výstražných situací.24 led s vysokou intenzitou: 27palcová světelná lišta led stroboskopu obsahuje 24 vysoce intenzivních LED světel pro výjimečný jas a viditelnost.
ZnačkaROUTEKING #ad
VýrobceROUTEKING #ad
Číslo díluROUTEKING
ModelkaROUTEKING