Top 10 Lampe Bureau LED – Lampy na stolech

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. EYOCEAN

#ad

Lampa pro pracovníky v kanceláři, architekty, 24 W 80 cm svorkovatelná stmívatelná lampa na monitor, čtenáře, LED lampa na psací stůl s ovládáním gesty a dálkovým ovládáním, řezačky

#ad
EYOCEAN #ad - Má také funkci ovládání gestem, kreslení atd. Tato funkce musí být aktivována. Asymetrický optický design naše led stolní lampa má asymetrický optický design, žádné oslnění a měkký světelný zdroj chrání vaše oči před únavou. Kromě toho má čtyři přednastavené režimy, aby vyhovovaly vašim různým požadavkům na osvětlení.

Prostorově úsporný a nastavitelný husí krk silná kovová svorka podporuje desku stolu až 6, 8 cm a šetří cenné místo na vašem psacím stole. Co obdržíte: 1 x stolní lampa materiál: hliníková slitina v letecké kvalitě, matná černá povrchová úprava; 1x dálkové ovládání; 1x adaptér GS délka: 71 palců / 180 cm; 1x uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit. Naše trubková stěna je vyrobena z vysoce kvalitní hliníkové slitiny s dobrou schopností odvádět teplo, dlouhou životnost a nevyžaduje častou výměnu. Dálkové ovládání a ovládání gesty tato led lampa je vybavena bezdrátovým dálkovým ovládáním, kterou lze aktivovat jednoduchým máváním ruky pro zapnutí a vypnutí lampy.

Paměťová funkce si pamatuje vaše poslední nastavení, snižuje odrazy obrazovky, žádné modré světlo, reset není nutný. Neváhejte nás kontaktovat, pokud máte jakékoliv dotazy. To se perfektně hodí pro velké monitory nebo dvojité monitory a architektonické tabulky atd. Vysoký a robustní držák z hliníkové slitiny ve spojení s flexibilním husím krkem vám nabízí flexibilní nastavení výšky a více úhlů osvětlení.
ZnačkaEYOCEAN #ad
VýrobceEYOCEAN #ad
Výška31.5
Délka2.17
Hmotnost3.35
Šířka32.28
Číslo dílu3907
Modelka3907

2. EYOCEAN

#ad

EYOCEAN Stolní lampa LED s automatickým stmíváním, 80 cm stolní lampa upínací s nastavitelnou teplotou barev, lampa s funkcí časovače, ochrana očí

#ad
EYOCEAN #ad - Funkce paměti si zapamatuje vaše poslední nastavení, není nutné resetovat. 180denní záruka vrácení peněz a 24měsíční příslib EYOCEAN bezstarostný po nákupu. 80 cm super široká led světelná lišta nabízí stejný jas jako 80w žárovka, ultra široký zdroj světla: naše stolní lampa používá nejnovější LED technologii, žádné modré světlo a žádné oslnění, přírodní a směrový zdroj světla může pokrýt celý pracovní stůl.

AsymmetrickÝ optickÝ design: zabudovaných 160 led čipů šetrných k očím 80 studená bílá, asymetrický optický design pro profesionály s více obrazovkami, 80 teplých světla, eliminuje odrazy obrazovky, které produkují většinu běžných stolních lamp a osvětluje pouze pracovní prostor. Co dostanete a zaručujete: 1x stolní lampa materiál: hliníková slitina v letecké kvalitě, matná černá povrchová úprava; 1x držák z hliníkové slitiny s kovovou svorkou; 1x adaptér GS délka: 71 in / 180 cm; 1x uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit.

Vysoký a robustní držák z hliníkové slitiny ve spojení s flexibilním husím krkem vám nabízí flexibilní nastavení výšky a více úhlů osvětlení. Teplé světlo může lidi uvolnit a zpříjemnit, díky chladnému světlu se lidé soustředí a efektivněji pracují. Prostorově úsporný a nastavitelný husí krk: silná kovová svorka podporuje stolní desku až 8, 6 cm a šetří cenné místo na vašem psacím stole. Jas a teplotu barvy můžete také ručně nastavit pomocí dotykového ovládání podle potřeby.
ZnačkaEYOCEAN #ad
VýrobceEYOCEAN #ad
Výška37.01
Délka2.36
Hmotnost4.01
Šířka32.28
Číslo dílu004
Modelka004

3. LASTAR

#ad

Paměťová funkce, stmívatelná 12W LED lampa na noční stolek s USB nabíjecí přípojkou, stolní lampa síťový zdroj, 5 barevných režimů, Lampa na psací stůl Lastar, 5 stupňů jasu, 1 časovač, noční světlo

#ad
LASTAR #ad - Ochrana očí led: led světelný zdroj bez stroboskopického světla vysoké kvality, jasný a rovnoměrný, bez blikání nebo oslnění. Tato led stolní lampa má 5 barevných režimů a 5 stupňů jasu, učení, které lze ovládat jednoduchým dotykovým ovládacím panelem.

Více režimů osvětlení: více možností osvětlení pro různé potřeby osvětlení. Nastavte časovač a noční světlo se automaticky vypne, když usnete. Víceúhlové nastavení: pro přizpůsobení světelného úhlu vašim potřebám je k dispozici objímka lampy otočná o 90 stupňů a stožár nastavitelný o 180 stupňů. Stolní lampa lastar led je perfektní do ložnice, obývacího pokoje a domácí kanceláře. Tak můžete najít ideální světlo pro čtení, relaxaci a spaní.

Noční světlo a časovač automatického vypnutí: noční světlo může stimulovat produkci melatoninu a usnadnit tak usínání. Usb nabíjecí přípojka: má zabudované usb nabíjecí přípojky, které usnadňují nabíjení malých zařízení. Nemá žádné škodlivé záření pro oči a zabraňuje únavě očí blikajícím a oslňujícím světlem. Moderní, minimalistický design a sklopné rameno a hlava zajišťují, že toto svítidlo nezabere příliš mnoho místa.
ZnačkaLASTAR #ad
VýrobceLASTAR #ad
Výška11.93
Délka4.72
Hmotnost1.68
Šířka11.34
Číslo díluMA-XI-93
ModelkaLS-DL023
ZárukaPůl roku záruční doba.

4. EYOCEAN

#ad

Pracovní světlo, ochrana očí, dotykové ovládání kancelářská stolní lampa, Eyocean LED lampa na psací stůl, otočné rameno architektonické světlo, 10W, nastavitelné teploty barev, plynulé stmívání

#ad
EYOCEAN #ad - Co dostanete – 1 × upínací světlo na psací stůl materiál: prémiová hliníková slitina v letecké kvalitě s tenkou, 8 metru, 1× CE adaptér délka síťového kabelu 1, kartáčovanou povrchovou úpravou, 1× návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Světlo se po nastaveném čase automaticky vypne. 10 minut nebo 40 minut zpoždění osvětlení.

Péče o oči, hraní, nemihotají a oslňují. Funkce časování, když chcete spát. Flexibilní lampa na psací stůl s dlouhým otočným ramenem – tříosý design a volně nastavitelný úhel, otočná světelná hlava, se kterou můžete přizpůsobit směr světla podle vašich osobních potřeb. Světlo lze jednoduše připevnit na váš psací stůl nebo kancelářský stůl, což šetří místo na psacím stole. Extra široké kovové klipy, energeticky úsporné – extra široké kovové klipy, silná svorka podporuje až 5, 1 cm stolní desku. Vysoce účinných 98 led diod spotřebuje o 80 % méně energie než běžné žárovky a vydrží 50 000 hodin.

Přístup jedním kliknutím do režimu čtení 4000 k a 100% jas, režim čtení – Nastavte funkci časovače, abyste si mohli klidně užívat příjemné čtení. To znamená mnohem nižší účet za elektřinu a méně CO2 nohy otisk. Plynulé stmívání, rovnoměrná světelná účinnost, nastavitelné teploty barev – 40 cm hlava lampy, která pokryje celý váš psací stůl, hobby, plynulé stmívání, práce, kreslení, nastavitelné teploty barev od 3000 K do 5500 K s paměťovou funkcí, ideální pro každou příležitost: čtení, tvoření atd.
ZnačkaEYOCEAN #ad
VýrobceEYOCEAN #ad
Výška47.24
Délka2.17
Hmotnost2.18
Šířka1.57
Číslo díluZY-EJ-0821-35
ModelkaCLED-026C
Záruka180denní záruka vrácení peněz a 24měsíční záruka na oči.

5. EYOCEAN

#ad

Eyocean LED lampa na ochranu očí, nastavitelné stmívání a teploty barev, kancelářská stolní lampa, 12 W,, upínací lampa s paměťovou funkcí a funkcí časovače, lampa na psací stůl, lampa s husím krkem

#ad
EYOCEAN #ad - Extra široké kovové klipy, kompatibilní s nástěnnými spínači a inteligentními zástrčkami – extra široké kovové klipy, silná svorka podporuje až 5, 3 cm stolní desku. Světlo se okamžitě zapne a vypne, pokud světlo ovládáte pomocí nástěnného spínače nebo inteligentního reproduktoru.

Světlo lze jednoduše připevnit na váš psací stůl nebo kancelářský stůl, což šetří místo na psacím stole. 1 x upínací světlo na psací stůl, 8 metru, nikdy neztrácejte elektřinu tím, zabudovaná automatická vypínání 10/40 minut, co dostanete – Vysoce účinné 84 LED diod spotřebuje o 80 % méně energie než běžné žárovky, 1 x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Světelný zdroj pokrývá celý váš psací stůl. Plynulé stmívání, hraní, práce, kreslení, plynulé stmívání, hobby, nastavitelné teploty barev – 34 cm hlava lampy, ideální pro každou příležitost: čtení, nastavitelné teploty barev od 3000 K do 5500 K s paměťovou funkcí, tvoření atd.

Energeticky úsporné, 1 x napájecí zdroj ce délka síťového kabelu 1, že zapomenete vypnout světlo. Tyřtlačítkové dotykové ovládání, snadné ovládání. Péče o oči, rovnoměrná světelná účinnost. Přístup jedním kliknutím do režimu čtení 4000 k a 100% jas, abyste si mohli klidně užívat příjemné čtení. Funkce paměti, režim čtení – naše architektonická lampa má paměťovou funkci, když lampu zapnete, vrátí se do posledního režimu osvětlení.
ZnačkaEYOCEAN #ad
VýrobceCep #ad
Výška8.58
Délka13.4
Hmotnost2.38
Šířka13.39
Číslo dílu196B
ModelkaCLED-0196C
Záruka180-denní záruka vrácení peněz a záruka 24 měsíců eyocean bezstarostná po prodeji.

6. AmazLit

#ad

12 W, pracovní lampa, ovládání gestem, kancelářská lampa s paměťovou funkcí, bez oslnění obrazovky, lampa pro péči o oči, AmazLit LED lampa na psací stůl, nastavitelný jas a teploty barev

#ad
AmazLit #ad - 180denní záruka vrácení peněz a 24měsíční bezstarostný zákaznický servis AmazLit. Co obdržíte a garantu 1 x stolní lampa se svorkou materiál: hliníková slitina, kov, silikon; 1 x adaptér gs délka: 71" / 180 cm; 1 x uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit. Prostorově úsporný a nastavitelný husí krk silná kovová svorka podporuje desku stolu až 5, 3 cm / 2, 1 palce a šetří tak cenné místo na vašem psacím stole.

Paměťová funkce si zapamatuje vaše poslední nastavení, není nutné žádné resetování. Ochrana očí, žádné modré světlo a žádné oslnění, měkký světelný zdroj chrání vaše oči před únavou. Jas a teplotu barev můžete v případě potřeby také ručně nastavit pomocí dotykového ovládání. Teplé světlo může přispět k tomu, chladné světlo umožňuje lidem pracovat koncentrovaněji a efektivněji. Snímání gest a nastavitelný světelný režim pohybujte rukou a lampu na psací stůl zapínejte a vypínejte, že se lidé uvolní a cítí se dobře, aniž byste se jí dotýkali. Vysoký a robustní držák z hliníkové slitiny ve spojení s flexibilním husím krkem vám nabízí flexibilní nastavení výšky a více úhlů osvětlení.

Asymetrický optický design asymetrický optický design pro práci v domácí kanceláři nebo profesionálové na více obrazovkách, které vytvářejí většinu běžných stolních lamp, světelný zdroj vyzařovaný 45° po stranách je skrytý v hlavě lampy, eliminuje odrazy obrazovky, a osvětluje pouze pracovní prostor. Tato led světelná lišta nabízí nejen vynikající světelný zdroj pro vaše pracoviště, vynikající světelný zdroj Naše stolní lampa používá nejnovější LED technologii, ale lze ji také jednoduše použít k osvětlení vašeho obličeje při videokonferencích.
ZnačkaAmazLit #ad
VýrobceAmazLit #ad
Výška31.5
Délka1.57
Hmotnost2.36
Šířka16.14

7. KableRika

#ad

Lampa s husím krkem se 4 barevnými režimy a jasem, KableRika Stolní lampa s dvojitou hlavou, moderní kancelářská, LED stmívatelná, světlá stolní lampa, svorkovatelná pro domácí kancelář, ochrana očí

#ad
KableRika #ad - Super energeticky úsporné a pohodlné osvětlení stolní lampa s ochranou očí se svorkou poskytuje rovnoměrně měkké, rozptýlené světlo bez oslnění nebo blikání, CRI>90 a chrání vaše oči před únavou. Prostorově úsporná samostatná svorka a vysoce flexibilní husí krk s oddělenou c svorkou lze vysokou stolní lampu namontovat v libovolném směru.

16 kombinovaných režimů osvětlení a funkce časovače na 30 minut led stolní lampa nabízí jemné přepínání 4 barevných teplot 3000 k – 6000 k a 4 stupně jasu 25 % – 100 %, aby se aktivovala 30minutová funkce automatického vypnutí přerušení dlouhým stiskem, abyste si mohli přizpůsobit požadované kombinované režimy. V případě dotazů nebo obav neváhejte kontaktovat zákaznický servis. Pokud složíte tyče lampy jako boční lampu, můžete se více soustředit na příslušnou oblast práce/práce. Dlouze stiskněte tlačítko zapnutí, dokud kontrolka jednou nezačne blikat, dokud lampa dvakrát neblikne.

Dné nepořádné kabely a snadno se dotýkají předních tlačítek stolní lampa kablerika s dvojitou hlavou led má minimalistický, který je stylovým doplňkem pro pracovní prostor. Díky citlivému ovládacímu panelu na předním dotyku jsou tlačítka viditelná a snadno ovladatelná, kompletně černý design se skrytými kabely, když sedíte na monitoru, perfektní pro práci, čtení, studium atd. Vybaveno kvalitními žárovkovými kuličkami, spotřebuje o 85 % méně energie než běžné žárovky. Kovová svorka zabírá málo místa a podporuje maximální šířku psacího stolu 4, 5 cm, 5 cm.
ZnačkaKableRika #ad
VýrobceKableRika #ad
Výška24.8
Délka1.97
Hmotnost1.98
Šířka26.77
Číslo díluEP-24V-670
ModelkaEP-24V-670

8. LASTAR

#ad

Ochrana očí, architektonická lampa s dotykovým ovládáním a časovačem do práce,, s husím krkem, 82 cm, 24 W, stmívatelná, LASTAR LED lampa na psací stůl s dálkovým ovládáním, lampa na psací stůl

#ad
LASTAR #ad - Teplota barvy se pohybuje od 3000 k – 3800 k-4500 k-5500 k a jas lze nastavit od 5 % do 25 %–50 % – 75 % – 100 %, takže si můžete osvětlení přizpůsobit vašim potřebám. Flexibilní design husího krku umožňuje nastavení úhlu a zajišťuje ideální polohu osvětlení. Poloha lampy se řídí podle vašich potřeb a kovová svorka nastavitelná o 360° usnadňuje upevnění na jakýkoli povrch.

Zajišťuje rovnoměrné a dalekosáhlé osvětlení bez oslnění a je tak perfektní pro ochranu očí a snižuje únavu očí. Duální ovládací systémy: stolní lampa lastar disponuje dotykovým a dálkovým duálním ovládáním. Pro větší pohodlí podporuje lampa také Smart Plugs. Silná ochrana očí: stolní lampa lastar se svorkou je vyrobena z hliníkové slitiny a materiálu abs. Led lampa na psací stůl kromě toho disponuje nočním světlem a praktickými funkcemi časovače a zajišťuje tak uklidňující spací prostředí.

Různé režimy osvětlení: led lampa na psací stůl lastar s klipem, má 5 režimů osvětlení a 5 stupňů jasu. Tato stolní lampa pro domácí kancelář se velmi dobře hodí pro kancelářské práce, design, učení a umělecké tvoření. Nosník lampy je nastavitelný mezi 0 a 180°, malování, architektonické kreslení, šití, takže si můžete osvětlení přizpůsobit vašim potřebám. S dálkovým ovládáním led lampy nemusíte ani opustit své sedadlo, abyste nastavili jas nebo teplotu barev.
ZnačkaLASTAR #ad
VýrobceLastar #ad
Výška12.95
Délka0.98
Šířka11.42
Číslo díluDL024
ModelkaDL024

9. Asstikoo

#ad

Kancelářská lampa s automatickým stmíváním, 5 barevných teplot a stupňů jasu, 24 W, svorkovná, stmívatelná, stolní lampa, LED lampa na psací stůl, skládací stolní lampa, domácí kancelář, černá

#ad
Asstikoo #ad - Hlavní a přídavná světla kancelářské lampy psacího stolu se musí samostatně zapnout nebo vypnout, ale jas a teploty barev se řídí společně. Neunavíte se ani při delším používání. Zabudovaný světelný senzor automaticky upraví jas na příjemnou úroveň v závislosti na okolním světle. Monitor lampa ochrana očí – hlavní světlo led lampy na psací stůl má 45° úhlové led diody a boční osvětlení, neblikající a neoslňující světlo, v blízkosti přirozeného světla a s menším nebezpečím modrého světla.

Cri>90 vytváří měkké, abyste odstranili stíny. 7 otočných kloubů – lampa na psací stůl se svorkou má 7 silně tlumených kloubů se 3 ultra jasnými světelnými paprsky, velký psací stůl, kreslení, počítač, ruční práce, čtení, které jsou volně vertikálně a horizontálně nastavitelné. Ultra široká, nosníky lampy lze roztáhnout až na 71 cm a může rovnoměrně zakrýt psací stůl o šířce 200 cm a poskytnout dostatečné a pohodlné osvětlení. Lampa na psací stůl je vhodná pro pracoviště s více monitory, architekt, hry, pracovnu, domácí kancelář, malování, šití, klavír atd.

Stolní lampa robustní upínací design podporuje maximální tloušťku plochy 6, ultra jasná a žádná instalace – stolní lampa je vybavena 3 hlavami lamp, 3 cm. Paměťová funkce lampy obnoví vaše poslední nastavení. Kliknutím na dotykový panel můžete postupně nastavovat 5 stupňů jasu a teploty barev, nebo můžete panel dlouze stisknout pro plynulé stmívání 20 % – 100 % a plynule temperovat 3000 K – 6500 K. Můžete také otočit levé pomocné světlo směrem dolů, které osvětluje pouze váš psací stůl a klávesnici a ne obrazovky a oči.
ZnačkaAsstikoo #ad
VýrobceAsstikoo #ad
Výška3.94
Délka15.75
Hmotnost0.01
Šířka5.12
Číslo díluFDDL03

10. LIBORA

#ad

Stmívatelná lampa na psací stůl se 3 barvami a 10 stupni jasu, LED lampa na psací stůl, lampa na psací stůl, lampa na psací stůl, šetrná k očím, černá

#ad
LIBORA #ad - Světelná deska je vyrobena z kvalitního hliníku, což vede k lepšímu odvádění tepla a prodlužuje životnost lampy. Lampa je vyrobena z hliníkové slitiny a ABS, má velmi dlouhou životnost. Flexibilní design husího krku a dlouhá životnost s husím krkem potaženým silikonem, který lze otáčet o 360°.

Dá se jednoduše připevnit na psací stůl a nezabere téměř žádné místo. Díky tomuto flexibilnímu designu husího krku můžete volně nastavit výšku a zvolit různé úhly osvětlení, abyste dosáhli nejlepšího osvětlení. Stolní lampa může být napájena přes USB port notebooky/PC/PowerBank/USB adaptér. Usb připojení a robustní držák lampa pro denní světlo nabízí usb připojení pro zvýšenou mobilitu. Každý režim osvětlení nabízí 10 stupňů jasu. Ochrana očí a funkce ukládání stolní lampa je vybavena vysoce účinnými energeticky úspornými led diodami, která při příštím zapnutí automaticky převezme dříve nastavený jas a barevný režim, které nemihotají a neoslňují, aby se zabránilo namáhání očí způsobenému plápolajícím nebo ostrým světlem.3

3 stupně teploty barev a 10 stupňů jasu s citlivými tlačítky může černá stolní lampa individuálně regulovat teplotu barvy a jas. Navíc má paměťovou funkci, takže není nutné žádné nové nastavení. Má 3 stupně teploty barvy: teplé světlo 2700 k, teplé bílé světlo 4500 K a studené světlo 6500 K.
ZnačkaLIBORA #ad
VýrobceLIBORA #ad
Výška28.35
Délka3.15
Hmotnost1.43
Šířka1.97
ModelkaYTDL-501