Top 10 Kraftstofffilter Ford Fiesta – Palivové filtry do aut

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Bosch Automotive

#ad

Bosch N2533 – dieselový filtr do auta

#ad
Bosch Automotive #ad - Veškeré práce by měly provádět pouze vyškolení odborníci. Vysoká absorpční kapacita částic a účinnost filtrace podle dílů originálního vybavení.

Vysoce kvalitní zpracování, odolné materiály a robustní pouzdro. Funguje za tvrdých podmínek: odolné vůči teplu, tlaku a agresivním kapalinám. Pro potvrzení kompatibility s vaším vozidlem použijte prosím identifikaci vozidla. Všechna omezení je třeba dodržovat. Dlouhá životnost dle požadavků výrobce automobilů. Spolehlivé oddělení vody díky vícevrstvému mikroporéznímu filtračnímu médiu. Vhodný náhradní díl: všechny funkční a kvalitní testy jsou prováděny podle stejných standardů jako u dílů originálního vybavení. Precizní tvar a vhodná těsnění.
ZnačkaBosch Automotive #ad
VýrobceBosch #ad
Výška3.27
Délka2.83
Hmotnost0.18
Šířka2.83
Číslo díluF026402533
ModelkaF026402533
Záruka2 roky manufacturer

2. MANN-FILTER

#ad

MANN-FILTER Palivový filtr WK 731 – pro osobní automobily

#ad
MANN-FILTER #ad - Mann-filter palivový filtr wk 731 / rozměry mm: v = 117 ; a = 76; b = 62; c 71 / prémiový filtr v kvalitě originálního vybavení. Vysoce kvalitní palivové filtry mann-filter zbavují palivo nežádoucích a poškozujících částic nečistot a zabraňují tak možnému poškození.

Najděte vhodný filtr: náhradní díl na výběr značky, modelu, typu vozidla a motorizace v horní části nebo také prostřednictvím čísel klíčů HSN/TSN z dokladů vozidla. Mann-filter produkty splňují všechny požadavky nařízení eu reach o zajištění ochrany zdraví a životního prostředí při vývoji, výrobě, použití a likvidaci. Díky nejvyššímu stupni sejmutí a utěsnění zajišťuje palivový filtr funkční bezpečnost a optimální ochranu během celého intervalu údržby.
ZnačkaMANN-FILTER #ad
VýrobceMANN & HUMMEL GMBH #ad
Výška4.61
Délka3.15
Hmotnost0.85
Šířka3.15
Číslo díluWK 731
ModelkaWK731
ZárukaNo guarantee

3. Bosch Automotive

#ad

Dieselový filtr do auta, Bosch N2864

#ad
Bosch Automotive #ad - Dodržujte všechna omezení. Vhodný náhradní díl kvality: všechny funkční a kvalitativní testy jsou prováděny podle stejných standardů jako u dílů originálního vybavení.

Všechny práce by měly provádět pouze kvalifikovaní odborníci. Vysoká kapacita zachycování částic a účinnost filtrace podle dílů originálního vybavení. Pro potvrzení kompatibility s vaším vozidlem použijte prosím identifikaci vozidla. Funguje v náročných podmínkách: odolné vůči horku, tlaku a agresivním kapalinám. Spolehlivé oddělení vody díky vícevrstvému mikroporéznímu filtračnímu médiu. Precizní tvar a vhodná těsnění. Vysoce kvalitní zpracování, odolné materiály a robustní kryt. Dlouhá životnost dle požadavků výrobce automobilů.
ZnačkaBosch Automotive #ad
VýrobceBosch #ad
Výška5.98
Délka3.98
Hmotnost0.75
Šířka3.98
Číslo díluF026402864
ModelkaF026402864
ZárukaŽádné

4. MANN-FILTER

#ad

MANN-FILTER Palivový filtr WK 730/1 – pro osobní automobily

#ad
MANN-FILTER #ad - Najděte vhodný filtr: náhradní díl na výběr značky, modelu, typu vozidla a motorizace v horní části nebo také prostřednictvím čísel klíčů HSN/TSN z dokladů vozidla.

Mann-filter palivový filtr wk 730/1 / rozměry mm: v = 174; d = 81; c 75 / prémiový filtr v kvalitě originálního vybavení. Díky nejvyššímu stupni sejmutí a utěsnění zajišťuje palivový filtr funkční bezpečnost a optimální ochranu během celého intervalu údržby. Mann-filter produkty splňují všechny požadavky nařízení eu reach o zajištění ochrany zdraví a životního prostředí při vývoji, výrobě, použití a likvidaci. Vysoce kvalitní palivové filtry mann-filter zbavují palivo nežádoucích a poškozujících částic nečistot a zabraňují tak možnému poškození.
ZnačkaMANN-FILTER #ad
VýrobceMANN & HUMMEL GMBH #ad
Výška3.54
Délka7.09
Hmotnost0.62
Šířka3.54
Číslo díluWK 730/1
ModelkaWK 730/1
ZárukaBez záruky

5. UFI

#ad

UFI Filtry FILTERS 55.170.00 dieselový filtr

#ad
UFI #ad - Dieselové filtry od ufi filters zaručují kapacitu odlučování vody více než 95 %. Díky prvotřídní kvalitě materiálů použitých při výrobě dieselových filtrů UFI filtrů je zaručena maximální kapacita filtru prachu a částic. Dieselový filtr lze díky jedinečnému, integrovanému tvaru rychle a snadno vyměnit. Fit_type; Vehicle Specific.
ZnačkaUFI #ad
VýrobceUfi Filters #ad
Výška4.23
Délka3.74
Hmotnost1.1
Šířka3.74
Číslo dílu55.170.00
Modelka55.170.00
Záruka2 roky výrobce

6. MANN-FILTER

#ad

MANN-FILTER PU 936/2 X palivový filtr – sada palivových filtrů s těsněním / sadou těsnění – pro osobní automobily

#ad
MANN-FILTER #ad - Mann-filter produkty splňují všechny požadavky nařízení eu reach o zajištění ochrany zdraví a životního prostředí při vývoji, výrobě, použití a likvidaci. Mann-filter palivový filtr pu 936/2 x / sada těsnění / rozměry mm: v = 142 ; a = 83 ; b = 39; c 39 / sada palivových filtrů s těsněním / prémiový filtr v kvalitě originálního vybavení.

Vysoce kvalitní prvky palivového filtru mann-filter zbavují palivo nežádoucích a poškozujících částic nečistot a zabraňují tak možnému poškození. Najděte vhodný filtr: náhradní díl na výběr značky, modelu, typu vozidla a motorizace v horní části nebo také prostřednictvím čísel klíčů HSN/TSN z dokladů vozidla.

Palivový filtr bez kovu zajišťuje díky nejvyššímu stupni sejmutí funkční bezpečnost a optimální ochranu během celého intervalu údržby a je navíc plně popelavý.
ZnačkaMANN-FILTER #ad
VýrobceMANN & HUMMEL GMBH #ad
Výška5.71
Délka3.54
Hmotnost0.44
Šířka3.54
Číslo díluPU 936/2 X
ModelkaPU 936/2 x
ZárukaBez záruky

7. Bosch Automotive

#ad

Bosch N6460 – dieselový filtr do auta

#ad
Bosch Automotive #ad - Veškeré práce by měly provádět pouze vyškolení odborníci. Všechna omezení je třeba dodržovat. Dlouhá životnost dle požadavků výrobce automobilů.

Spolehlivé oddělení vody díky vícevrstvému mikroporéznímu filtračnímu médiu. Vysoká absorpční kapacita částic a účinnost filtrace podle dílů originálního vybavení. Vhodný náhradní díl: všechny funkční a kvalitní testy jsou prováděny podle stejných standardů jako u dílů originálního vybavení. Vysoce kvalitní zpracování, odolné materiály a robustní pouzdro. Pro potvrzení kompatibility s vaším vozidlem použijte prosím identifikaci vozidla. Funguje za tvrdých podmínek: odolné vůči teplu, tlaku a agresivním kapalinám. Precizní tvar a vhodná těsnění.
ZnačkaBosch Automotive #ad
VýrobceBosch #ad
Výška5.51
Délka5.91
Hmotnost1.01
Šířka5.12
Číslo dílu450906460
Modelka0450906460
Záruka24

8. MANN-FILTER

#ad

MANN-FILTER WK 842/2 palivový filtr – pro osobní, nákladní automobily, autobusy a užitková vozidla

#ad
MANN-FILTER #ad - Mann-filter palivový filtr wk 842/2 / rozměry mm: v = 158 ; a = 81; b = 61; c 70 / prémiový filtr v kvalitě originálního vybavení. Vysoce kvalitní palivové filtry mann-filter zbavují palivo nežádoucích a poškozujících částic nečistot a zabraňují tak možnému poškození.

Najděte vhodný filtr: náhradní díl na výběr značky, modelu, typu vozidla a motorizace v horní části nebo také prostřednictvím čísel klíčů HSN/TSN z dokladů vozidla. Díky nejvyššímu stupni sejmutí a utěsnění zajišťuje palivový filtr funkční bezpečnost a optimální ochranu během celého intervalu údržby. Mann-filter produkty splňují všechny požadavky nařízení eu reach o zajištění ochrany zdraví a životního prostředí při vývoji, výrobě, použití a likvidaci.
ZnačkaMANN-FILTER #ad
VýrobceMANN & HUMMEL GMBH #ad
Výška6.5
Délka3.43
Hmotnost1.04
Šířka3.43
Číslo díluWK 842/2
ModelkaWK 842/2
ZárukaBez záruky

9. Bosch Automotive

#ad

Bosch N0014 – dieselový filtr do auta

#ad
Bosch Automotive #ad - Vhodný náhradní díl kvality: všechny funkční a kvalitativní testy jsou prováděny podle stejných standardů jako u dílů originálního vybavení. Dodržujte všechna omezení.

Pro potvrzení kompatibility s vaším vozidlem použijte prosím identifikaci vozidla. Spolehlivé oddělení vody díky vícevrstvému mikroporéznímu filtračnímu médiu. Funguje v náročných podmínkách: odolné vůči horku, tlaku a agresivním kapalinám. Vysoká kapacita zachycování částic a účinnost filtrace podle dílů originálního vybavení. Všechny práce by měly provádět pouze kvalifikovaní odborníci. Precizní tvar a vhodná těsnění. Dlouhá životnost dle požadavků výrobce automobilů. Vysoce kvalitní zpracování, odolné materiály a robustní kryt.
ZnačkaBosch Automotive #ad
VýrobceBosch #ad
Číslo dílu1457070014
Modelka1457070014
Záruka2 roky výrobce

10. UFI

#ad

UFI FILTERS Filtry 24.360.00 dieselový filtr

#ad
UFI #ad - Fit_type; Vehicle Specific. Dieselový filtr lze díky jedinečnému, integrovanému tvaru rychle a snadno vyměnit. Dieselové filtry od ufi filters zaručují kapacitu odlučování vody více než 95 %. Díky prvotřídní kvalitě materiálů používaných při výrobě dieselových filtrů od UFI Filterters je zajištěna maximalizace kapacity filtru prachu a částic.
ZnačkaUFI #ad
VýrobceUfi Filters #ad
Výška2.81
Délka3.31
Hmotnost0.51
Šířka3.46
Číslo dílu24.360.00
Modelka24.360.00
Záruka2 roky manufacturer