Top 10 Klimmzugstange Wandmontage Klappbar – Hrazdy pro fitness

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. HOLD STRONG Fitness

#ad

Očka pro boxovací pytel & TRX – model: HS-K-W6, HOLD Silná hrazda Multigrip pro upevnění na stěnu/profesionální kvalitu a schválení studia

#ad
HOLD STRONG Fitness #ad - Rozsah dodávky: Černá hrazda na hrazdu, upevňovací materiál, hotely, montážní materiál s hmoždinkami FISCHER DuoPower. Kvalita: trénujte doma jako ve fitness studiu. Přitahuje pozornost ve vašich čtyřech stěnách. Z kvalitního vybavení pro fitness studia nabízí hOLD STRONG s hrazdami Multigrip tréninkový přístroj s mnoha možnostmi ve studiové kvalitě.

S profesionální hrazdou od hold strong fitness žádné téma. Design a vývoj: stabilní pull-up bar je nejen masivní testovaná maximální zatížitelnost 350 kg, ale také vypadá moderně a stylově. Revvlll. Rozmanitost tréninku: tato hrazda v černé barvě na stěnu nabízí šest různých šířek uchopení a umožňuje komplexní záda. Na dvě karabinová očka lze umístit sportovní kroužky ideální pro veslování, TRX Sling-Trainer ideální pro cvičení celého těla, boxovací pytle nebo nekonečná lana např.

Kvalita: profesionální hrazda pro montáž na stěnu od hold strong fitness se studiovým schválením pro profesionální použití – certifikováno podle EN 957, velmi masivní konstrukce a pevné šroubové spoje pro bezpečný trénink. Nejlepší prodejci a rozsah dodávky: náš bestseller hold strong používají policie, sportovní vysoké školy, hasiče, fitness studia, osobní trenéry atd.
ZnačkaHOLD STRONG Fitness #ad
VýrobceHOLD STRONG Fitness GmbH #ad
Výška23.43
Délka47.05
Hmotnost26.46
Šířka11.81
Číslo díluHS-K-W6_RAL7016
ModelkaHS-K-W6

2. PULLUP & DIP

#ad

PULLUP & DIP Rovná hrazda jako příslušenství/rozšíření pro hrazdu a dip tyč, shyby, ocel práškově lakovaná, svalové upy, straight bar dips

#ad
PULLUP & DIP #ad - Iroká šířka rukojeti a lze ji zasunout ve spojení s pullup & dip hrazdy. Z oceli práškově lakované a pevné uchopení pro velmi dobrou přilnavost.

Flexibilita a mnoho cvičení: shyby, dipy rovných barů, kůže kočky a mnoho dalších cvičení Calisthenics kdekoli chcete, svalových svalů, s celosvětově jedinečnou pullup & dip hrazda s funkcí dip. Vhodné pro černou variantu oceli. Upozornění: lze použít pouze ve spojení s pullup & dip tyčí. Rozšíření: sada tyčí právě jako rozšíření/příslušenství k pullupu & dip shybové a dip tyči. Optimální průměr tyče 30, 0 mm.
ZnačkaPULLUP & DIP #ad
VýrobceFT Fitness Technology #ad
Výška1.18
Délka18.11
Hmotnost2.65
Šířka2.36
Číslo dílu00040

3. Gorilant

#ad

Několik rukojetí, odnímatelná ze stěny, pull-up bar, cvičení, Gorilant, hrazda na hrazdy, až 130 kg

#ad
Gorilant #ad - Pomocí přiloženého závitového šroubu můžete také upevnit TRX na lištu. Jednoduchá montáž a demontáž: s naším systémem kotvy lze tyč jednoduše připevnit na stěnu a demontovat, aby se šetřilo místo nebo ji v případě potřeby uložilo.

Vysoká stabilita: konstrukce umožňuje trénink s přídavnými závažími a bez problémů udrží hmotnost až 130 kg. S průměrem 37 mm nabízejí zaoblené a broušené hrany vysoký komfort a teplo během tréninku. Vysoká kvalita: vyrobeno z přírodního dřeva, všechny povrchy jsou broušené, aby byl zajištěn příjemný pocit při tréninku. Použijte zadní tyč pro zvedání nohou. Vynikající rukojeť: dřevo nabízí lepší úchop než kov. Všestranná cvičení: 7 různých rukojetí umožňuje kompletní trénink zad, bicepsu a břišních svalů.
ZnačkaGorilant #ad
VýrobceGorilant #ad
Výška15.75
Délka43.31
Hmotnost15.43
Šířka23.62
Číslo dílu2BE0906-HW-1229
Modelka01

4. Gorilant

#ad

Více rukojetí | snadná montáž | protiskluzová | do 130 kg, pull-up tyč, hrazda na stěnu nad dveřmi, Gorilant, Titan

#ad
Gorilant #ad - Vyrobeno ve Španělsku, z kvalitního masivního dřeva pro dlouhou životnost a odolnost. Prodyšné rukojeti odpuzující pot pro efektivní trénink. Snadná montáž: jednoduše se upevňuje na stěnu. Ideální pro calisthenics, Crossfit, 22 a 25 mm.

Můžete provádět různá cvičení: zvedání nohou, 3 hloubky 16, silový trénink a horolezecký trénink, hrudník a ramena.6 poloh rukojeti: profesionální hrazda s 6 různými polohami rukojeti pro kompletní trénink zad, bicepsů a břišních svalů. Protiskluzový: vyrobeno ze dřeva, které na rozdíl od železa nabízí příjemnější přilnavost a je protiskluzovější. Broušené povrchy pro lepší komfort a osmihranné rukojeti pro větší stabilitu.

Zaručuje bezpečné a stabilní držení. Vysoká kvalita a dlouhá životnost: funkční a robustní hrazda na hrazdu. Drážky na zadní straně jsou speciálně vyvinuty, záda, boxu, tréninku s odporovými lany, bicepsy, TRX a poutky, aby simulovaly skály a trénovaly vytrvalost rukou. Hodí se dobře ke každému stylu zařízení. Nosnost do 130 kg. Multifunkční: hrazda s nástěnnou montáží pro trénink lezení, cvičení hrazdy atd.
ZnačkaGorilant #ad
VýrobceGorilant #ad
Výška4.72
Délka42.52
Hmotnost11.02
Šířka11.42
Číslo dílupart_B08BKV6SXQ
Záruka3 roky záruka na použití v interiéru.

5. Gorilant

#ad

40 cm, Gorletic Klimmzugstange, Wandbefestigung mit Leiste, Parallelstangen für Calisthenics oder Heimtraining, Klimmzugstange

#ad
Gorilant #ad - Design: 3, 7 cm lange buche stange für besseren halt. Dominiert, sie lassen sich mit unserer titan-Steckdose einfach an der Wand befestigen und entkoppeln, so dass sie in Klimmzugstangen umgewandelt werden können.

Das befestigungssystem ermöglicht es ihnen, sodass Sie sie sowohl auf dem Boden als auch auf Klimmzugstange verwenden können, sie bequem an der Wand zu montieren und zu demontieren, ohne die Dekoration Ihres Hauses zu beeinträchtigen. Es verfügt über 2 parallele Höhen, 5 Arten von Klimmzügen und einen wandmontierten Bauchmuskelgriff. Pack dieses komplett-set ermöglicht es Ihnen, Ihren Oberkörper fast vollständig vielseitig zu trainieren. Flexiones, ihr design ermöglicht es ihnen, sie sowohl bündig mit dem boden als auch in ihrem höchsten Teil von 40 cm zu verwenden, um eine Vielzahl von Tricks auszuführen.
ZnačkaGorilant #ad
VýrobceGorilant #ad
Výška15.75
Délka18.9
Šířka10.24

6. Sportstech

#ad

Sportstech Inovativní hrazda 4 v 1 pro montáž na stěnu | nově skladně sklopná | 3 multifunkční očka | 6 protiskluzových rukojetí | bezpečná a stabilní | Pull Up Bar na doma KS300/350 + eBook

#ad
Sportstech #ad - Díky tomu už nebudete dělat jen shyby, ale budete svůj trénink tak flexibilní a pestrý jako nikdy předtím. Pull up a dip tyč pro váš domácí trénink přesvědčí – stejně jako všechny produkty sportstech – díky ušlechtilým materiálům a vysoké kvalitě. Současně profitujete z enormní stability.

Začněte nyní a nechte si s jistotou hrát svaly. Zavěste svůj posilovací trenažér, boxovací pytel nebo dokonce gymnastický kroužek – díky integrovaným okům hračka. To nejlepší na tom: potřebné hmoždinky a šrouby jsou již u nich – ušetříte peníze. Masivní ocel a chytrá trojúhelníková struktura nabízejí dechberoucí stabilitu a dlouhou životnost. Hrazda s nástěnnou montáží má mnoho výhod, především ks350 díky své geniální skládací funkci. Snadnost : hrazda ks350 se optimálně hodí nejen pro efektivní silový trénink paží, ramenních, břišních a zádových svalů.

Tak můžete moderní pull up bar zcela jednoduše složit, když jste dokončili svůj trénink. Proto má ks350 třívrstvou pěnovou rukojeť, která co nejlépe absorbuje pot a zajišťuje maximální kontrolu i při nejtvrdším tréninku – bez ohledu na to, v jaké pozici rukojeti. Současně můžete roztáhnout nejdůležitější skupiny svalů a posílit páteřní oblouk. Obzvlášť dobré: dodávaná vrtací šablona pro velmi snadnou instalaci! Pohotovost: sotva fitness přístroj pro domácnost není tak mnohostranně použitelný jako hrazda ks350 multigriff.
ZnačkaSportstech #ad
VýrobceSportstech #ad
Výška18.5
Délka38.19
Hmotnost21.56
Šířka8.86
Číslo díluSP_KS350
ModelkaSP_KS350

7. Bad Company

#ad

Bad Company Hrazda na stěnu, nosnost až 350 kg – hrazda na stěnu vč. návodu a upevňovacího materiálu – pro fitness doma nebo do posilovny – BCA-45

#ad
Bad Company #ad - Stabilní a zatížitelný masivní čtyřhranný ocelový stropní držák z ploché oceli 5 x 5 cm unese hmotnost až 350 kg. Rozsáhlý trénink s hrazdou bad company pro montáž na stěnu lze současně efektivně a pohodlně trénovat svaly paží, ramen, břicha a zad.

K upevnění jsou součástí dodávky ocelové šrouby vč. Betonové a kamenné stěny se nejlépe hodí k montáži. Bezpečné držení pro maximální nosnost by se hrazda měla upevnit pouze na robustní stěny. Hmoždinek. Ochrana a komfort přední rukojeti jsou opatřeny strukturovaným kaučukem a chrání tak zápěstí a zároveň zajišťují pevné uchopení. Efektivní rozmanitost ať už se jedná o nártu, hřebenovou nebo paralelní rukojeť, se kterými úspěchy vidí jak začátečníci, tyč pull up se hodí pro celou řadu cvičení, tak i profesionálové.
ZnačkaBad Company #ad
VýrobceBad Company #ad
Hmotnost10.58
Číslo díluBad Company
ModelkaBad Company

8. Kipika

#ad

Chin Up Bar Joist Mount, Home Gym Workout Krafttraining Ausrüstung, Multi-Winkel-Griff, 4 Stufen der Höhenverstellung, Kipika Multifunktionale Joist Mounted Pull Up Bar

#ad
Kipika #ad - Es hat auch weiche schaumstoffgriffe, die Komfort und Stabilität bieten, während Sie trainieren. Wenn sie aus irgendeinem grund nicht zufrieden sind, können Sie sich gerne an unseren 24-Stunden-Kundenservice wenden. Wir bieten eine volle Rückerstattung oder Ersatz innerhalb von 30 Tagen. Multi-angle gripdie klimmzugstange verfügt über 4 verschiedene griffpositionen, engem Griff, die es Ihnen ermöglichen, an verschiedenen Bereichen Ihres Oberkörpers zu arbeiten.

Sie können zwischen breitem griff, um rücken, Brust, neutralem Griff oder angewinkeltem Griff wählen, Schultern, Arme und Bauchmuskeln zu aktivieren. Easy to install and usediese klimmzugstange ist so konzipiert, dass sie mit Schrauben und Unterlegscheiben im Lieferumfang enthalten an Balken oder Trägern montiert werden kann. 4-stufig höhenverstellbar egal wie hoch oder niedrig ihre decke ist, Sie können diese Balkenzugstange leicht an Ihren Raum anpassen.

Es dauert nur ein paar Minuten zu installieren und es ist bereit zu verwenden. Hängebänder, an die sie anderes Trainingszubehör anschließen können, Trainingsseile, Yogagurte oder Boxsäcke. Built to lastdiese klimmzugstange ist aus hochbelastbaren stahlrohren mit schwarzer elektrophoretischer Beschichtung hergestellt, die Rost und Korrosion verhindert. Zufriedenheitsgarantiewir sind sicher, dass sie diese klimmzugstange lieben und Ihre Fitnessziele damit erreichen werden. Für mehr abwechslung im trainingdie klimmzugstange wird mit 2 stabilen ringen an beiden Seiten geliefert, wie z.
ZnačkaKipika #ad
VýrobceKipika #ad
Výška16.4
Délka38.98
Hmotnost18.45
Šířka0.01
Číslo díluKPPUB-11

9. KASIROCK

#ad

KASIROCK Hrazda Bright Star

#ad
KASIROCK #ad - Spora místa: velikost 60 x 18 x 16 cm, optimální pro montáž na každý rám dveří. Rozsah dodávky: kasírová upínací lišta s 6 přihrádkami pro kulaté tyče pro různé rukojeti a šířky rukojeti, 2 vhodné rukojeti tyčí, 4 kvalitní šrouby s vhodnými hmoždinkami, pevně šroubovaná hrazda 82 cm pro stabilní držení.

Odchylka: perfektní pro vyvážený trénink – různé šířky umožňují úzké, široké a všechny shyby mezi nimi, 2prstem a 2ruční lezecké rukojeti pro posílení přilnavosti. Vysoce kvalitní materiály: tréninková deska/upínací lišta z březového dřeva a rukojeti z bukového dřeva masivní dřevo = příjemný protiskluzový povrch, bez deformací, voděodolný, zatížitelný, Made in Germany.

Efektivní trénink: trénujte horní část zad v každém ročním období, díky mnoha možnostem použití vhodné pro začátečníky, pokročilé i profesionály.
ZnačkaKASIROCK #ad
VýrobceKASIROCK #ad
Výška7.09
Délka32.28
Hmotnost8.82
Šířka0.01
Číslo díluPEG004-BS

10. ISE

#ad

ISE Kraftturm Power Town multifunkční posilovací stanice hrazdy klikové rukojeti pro domácí posilovnu max. 120 kg SY-5607

#ad
ISE #ad - Rozměry: 109 x 65 x 223 cm d x Š x v další podrobnosti o rozměrech viz obrázek 5 Maximální hmotnost uživatele: 120 kg Barva: černá a červená. Multifunkční přístroj výkonová věž, zad a tricepsů, je multifunkční tréninkový nástroj minimálně 5 v 1. Protiskluzové kryty na nohách, jsou umístěny na nohách, které také chrání podlahu, aby bylo zajištěno bezpečné usazení tréninkového zařízení.

Bezpečný a pohodlný trénink – pro protiskluzový trénink jsme vybavili náš multifunkční přístroj extra silným a prodyšným polstrováním paží. Stabilní konstrukce a technické údaje: stabilní masivní ocelová konstrukce zajišťuje stabilitu. Ideální jako posilovač břicha, hrazda nebo výkonová věž, známá také jako římská židle, také pro kliky, hrazdová stanice, potápěčská a silová stanice, sit-ups a dipy.

Flexibilita: vybavena posuvnými úchyty, zápustnými sloupky a hrazdou, paží, je nezávislá vodicí věž ideální pro celou řadu cvičení zad, hrudi a břišních svalů. Pěnová kolečka pro pohodlné sezení a protiskluzové kliky, kompletní silový trénink. Mezinárodní výrobky mají samostatné podmínky, včetně střihu, prodávají se ze zahraničí a mohou se lišit od místních produktů, věkových klasifikací a jazyka produktu, označení nebo pokynů. Pro tento druh tréninku již nepotřebujete žádná samostatná zařízení.
ZnačkaISE #ad
VýrobceISE #ad
Výška88.19
Délka42.13
Hmotnost61.73
Šířka25.98
Číslo díluSY-5607
ModelkaSY-5607