Top 10 Geldzählmaschine Scheine Und Münzen – Počítačky mincí

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Securina24

#ad

Blacklabel, Automatický počítadlo a třídění euromincí stroj na počítání peněz SR1200 Počítadlo peněz Automat na mince Securina24 černá, BBB

#ad
Securina24 #ad - Zobrazení – 7místné zobrazení v zelené barvě. Zpráva – dotaz na počítané jednotlivá množství. Sada/menu – menu nastavení maximálních množství, která se mají započítat do příslušných boxů. Profesionální počítadlo a třídič mincí pro celou komerční oblast. Clearing – c tlačítko pro vymazání vstupů – spotřeba proudu pod 45 W.
ZnačkaSecurina24 #ad
VýrobceSecurina24 GmbH #ad
Výška10.63
Délka11.81
Hmotnost8.6
Šířka11.81
Číslo díluSR1200BBB
ModelkaSR1200BBB

2. Safescan

#ad

Automatické počítadlo mincí a třídič pro euromince, Safescan 1250 počítadlo peněz

#ad
Safescan #ad - Celková hodnota a počet kusů v nominální hodnotě. Tisk výsledků počítání na tiskárně Safescan TP-230 k dispozici jako doplněk. Příjem mincí: 300–500 euromincí. Měna: eurO. Počty a druhy 220 mincí za minutu. S funkcí sčítání a funkce svazků. Vypne se automaticky, když je plný zásobník na mince. S přírůstky / Funkce svazku.
ZnačkaSafescan #ad
VýrobceSafescan #ad
Výška19.69
Délka11.81
Hmotnost11.02
Šířka5.91
Číslo dílu948358
Modelka948358
Záruka3 roky

3. OldFe

#ad

Geschwindigkeit > 1000 Stück/min, tragbarer Sortierer, UV-MG-Fälschungs-Fälschungsprüfer, OIdFe Professioneller Euro-Banknotenzähler, Banknotenzähler mit Display Bank Weiß

#ad
OldFe #ad - Es kann auch gefälschte banknoten durch UV ultraviolette Eigenschaften und MG magnetischer Test erkennen, um Banknoten schnell zu identifizieren.

Dauerhaft. Unser professioneller rechnungszähler verfügt über ein externes Zählerdisplay, das 1, 6 m vom Bedienfeld entfernt aufgestellt werden kann und klare Ablesungen liefert. Genaue anzeige - unser gerät verfügt über eine externe zähleranzeige, mg magnetischer Test gefälschte Banknotenerkennung, die 1, 6 m vom Bedienfeld entfernt angebracht werden kann und klare Messwerte enthält. Es kann auch durch UV ultraviolette Eigenschaften, um Banknoten schnell zu identifizieren.
ZnačkaOldFe #ad
VýrobceOldFe #ad
Číslo díluMoney Bill Counter
ModelkaCurrency Cash Counting Machine
Záruka1 Jahr

4. Safescan

#ad

Safescan Počítadlo peněz 6165, počítání hodnot mincí a bankovek – počítadlo mincí s automatickou detekcí rolí mincí – váha na peníze pro rychlé a snadné počítání pokladních obchodů

#ad
Safescan #ad - S volitelnou baterií safescan lb-205 můžete celou svou správu hotovosti provádět dokonce i na cestách. Safescan 6165 spočítá rychle a přesně hodnotu celé vaší pokladní zásuvky a poskytne vám kompletní přehled o všech počítaných mincích a bankovkách, RSD, které můžete zahrnout do své správy.

To vám ušetří drahocenný čas. Safescan 6165 je tak pokročilý, že dokáže počítat dokonce staré a nové verze bankovek. Vytiskněte výsledky počítání zcela jednoduše pomocí volitelné tiskárny Safescan TP-230 nebo je exportujte přímo do svého počítače pomocí softwaru pro počítání peněz Safescan. Počítání pokladní zásuvky s vysokou rychlostí: oplatněte obratem ruky. Pokud je zavedena nová bankovka nebo mince, můžete svůj Safescan 6165 jednoduše aktualizovat instalací bezplatného balíčku aktualizace Safescan. To z něj dělá perfektní řešení pro nadcházející roky.

Budoucnost: peněžní trh je v neustálém pohybu a centrální banky neustále pracují na zlepšování kvality měn. Automaticky rozpozná kelímky na mince safescan 4141cc a 4617cc, takže můžete své mince spočítat přímo v kelímcích, aniž byste je museli nejprve odstraňovat. Díky tomu je proces počítání ještě rychlejší. Přesné počítání válců na mince: kromě volných mincí a bankovek může safescan 6165 počítat také role mincí, sáčky na mince a svazky bankovek. Safescan 6165 pracuje bez problémů se zásuvkami na peníze a miskami na mince Safescan specifickými zákazníky.
ZnačkaSafescan #ad
VýrobceSafescan #ad
Výška2.99
Délka8.9
Hmotnost1.19
Šířka5.59
Číslo dílu6165
Modelka6165
Záruka3 roky

5. ZZap

#ad

ZZap NC20i Počítadlo bankovek a detektor padělaných peněz, Počítačka peněz Počítadlo bankovek

#ad
ZZap #ad - Robustní a spolehlivý. Funguje se starými a novými řadami euro bankovek / funkce sčítání / funkce počítání svazků: automaticky přeruší počítání, pokud byl započítán váš přednastavený počet bankovek / automatický nebo manuální start / funkce třídění: Pokud se počítá jiná nominální hodnota, počítání automaticky přeruší.

Počítá celkovou hodnotu a množství pro tříděné bankovky ne smíšené nominální hodnoty. UpozornĚnÍ: musíte zadat nominální hodnotu, kterou chcete počítat / nejnovější model 2024 / dph vč. Bankovky by měly být vždy vyrovnány, rozloženy a poté umístěny do středu vkladového zařízení / Vhodné pouze pro malé množství peněz. Obsahuje ochranu proti prachu, externí displej a sadu pro údržbu / integrované držadlo / počítá, kupony, poukázky, lístky atd.5

5násobné rozpoznání padělků / vysokorychlostní počítání – 1 000 bankovek za minutu. Pro velké množství peněz potřebujete toploader vystavte bankovky nahoře, například ZZap NC25 / Live Support před a po záruční době / 1 rok záruka / Navštivte náš obchod: amazon. De/ zzap. Počítá všechny světové měny.
ZnačkaZZap #ad
VýrobceZZap--Geldzähler #ad
Výška7.01
Délka11.5
Hmotnost11.02
Šířka9.69
Číslo díluZZap_Geldzählmaschine
ModelkaZZap_Geldzählmaschine

6. Securina24

#ad

BBB, Automatický počítadlo a třídění euromincí SR1200LC SR1200LC s obroušením Počítadlo peněz Počítadlo mincí Securina24 černá LC

#ad
Securina24 #ad - Zobrazení – multifunkční modrý displej, obalovací směr a krabice na mince. Jednotlivý počet + jednotlivá suma příslušných druhů 1 cent - 2 eur se v reálném čase navíc počítají do pole displeje přepínatelné 1x tiskem na zprávu, žádné namáhavé přemisťování jako u přístrojů, přímé počítání v pouzdrech na mince, jsou zahrnuty krabice na mince a obalovací zařízení, které umožňují pouze trubičky na mince.

Clearing – c tlačítko pro vymazání vstupů – spotřeba proudu pod 45 W. Sada/menu – menu nastavení maximálních množství, která se mají započítat do příslušných boxů nebo dutinek na mince. Profesionální počítadlo a třídič mincí pro celou komerční oblast.
ZnačkaSecurina24 #ad
VýrobceSecurina24 GmbH #ad
Výška10.63
Délka11.81
Šířka11.81
Číslo díluSECURINA24 - 1200LCDABH
ModelkaSR-1200

7. Safescan

#ad

Počítá roztříděné bankovky – počítadlo bankovek s 2násobnou kontrolou pravosti – počítá tříděné bankovky všech měn, Safescan Počítadlo peněz 2210

#ad
Safescan #ad - Rychlost 1000 bankovek/minutu. Zcela jednoduše. Komfortní rozpoznání falzifikací: zkontrolujte svou hotovost vždy s safescan 2210 Funkce sčítání a svazku. Objem nádoby: 300 bankovek. Safescan 2210 přesně počítá tříděné bankovky všech měn a současně ověřuje jejich pravost.

Vyberte si svá nastavení několika kliknutími a nechte Safescan 2210 udělat všechnu práci. Kdykoli safescan 2210 objeví bankovku s nesprávným nebo chybějícím znakem, automaticky zastaví proces počítání a zobrazí oznámení, takže můžete podezřelou bankovku zkontrolovat a odstranit a pokračovat v procesu počítání. Objem stohovače: 200 not. Funkce šetřící čas: ušetřete drahocenný čas a námahu s praktickými funkcemi počítání.

Díky tomu je počítání peněz jednodušší, rychlejší a spolehlivější. Chcete znát celkovou hodnotu vašeho počítání? Jednoduše vynásobte počet bankovek hodnotou počítané nominální hodnoty. Vymazat výsledky počítání: jakmile je provedeno počítání, zobrazí safescan 2210 celkové množství započítaných bankovek. Funkce automatického startu a zastavení. Snadné počítání hotovosti: rychlé vyúčtování.
ZnačkaSafescan #ad
VýrobceSafescan #ad
Výška7.24
Délka9.84
Hmotnost12.79
Šířka11.61
Číslo dílu115-0512
Modelka115-0512
ZárukaYear

8. VEVOR

#ad

VEVOR Počítačka mincí 220 V, pro metro, třídič drobných mincí 300 mincí za min, počítadlo euromincí s 8 záchytnými boxy, třídič mincí 700 mincí, počítadlo peněz, počitadlo mincí

#ad
VEVOR #ad - Led indikace – naše počítadlo mincí je vybaveno 7místným led displejem a má zjednodušené ovládací pole, díky čemuž je ovládání zcela jednoduché a jasně pochopitelné zobrazení. Počítadlo mincí můžete snadno otevřít pomocí pouhých 3 šroubů.

Humanizovaný design – k dispozici je zabudovaný čisticí snímač mincí pro odstraňování cizích těles, pak lze ze zadní strany odebírat abnormální mince. Iroké použití – náš profesionální stroj na počítání peněz se hodí do obchodů, bank, restaurací a podniků, případně třídiče pro celou obchodní oblast. Vysoká efektivnost– obvykle chcete počítat nebo třídit míchané euromince, náš stroj na počítání mincí automaticky zvládne počet 300 mincí za minutu, což je jednoduché, efektivní a rychlé.

Má také vysokou kapacitu Hopper. Zpráva – pokud nastavíte počet třídění, automaticky se zastaví, jakmile je dosaženo přednastaveného čísla, a každou přihrádku na mince a celkový výsledek lze spočítat.
ZnačkaVEVOR #ad
VýrobceVEVOR #ad
Výška11
Délka13
Šířka13
Číslo díluz072g2u
Záruka1 rok

9. BRASQ

#ad

Efektivní kontrola peněz, vstupní kapacita 500 mincí, BRASQ Počítadlo mincí detektor padělků s funkcí sčítání, rychlost počítání 216 mincí za minutu, rychlé počítání Euros

#ad
BRASQ #ad - Tato funkce může být velmi praktická, pokud jsou mince předkládány v bance tříděně. Vg300 je vhodný pro všechny euromince – od 1 eurocentu do 2 eur a má praktickou funkci sčítání, se kterou se na přehledném displeji zobrazuje součet mincí za každou měnu.

Zajistěte si s třídičem počtu a mincí vg300 rychlé – efektivní a přesné zaznamenávání obratu vašich mincí. Díky vstupní kapacitě až 500 mincí – a rychlostí počítání 216 mincí za minutu zajišťuje tento třídič počítacích a mincí rychlé výsledky. Nebo pokud je třeba například pokladní zásuvku postavit před otevřením obchodu. Třídič počtu a mincí se pak zastaví, když je dosaženo požadovaného množství pro požadovanou minci.

Tento třídič počtu a mincí je certifikován CE a ROHS a splňuje tak všechny požadavky na kvalitu. Třídič počtu a mincí má praktickou sběratelskou funkci – tak lze určit určitý počet mincí na měnu. Je také možné sečíst celkovou hodnotu již započítaných mincí. Kromě zaručeně jasného přehledu – přes zpracování vašich peněz nabízí vg300 také spolehlivost. Hmotnost třídiče počítadla a mincí činí pouze 3, 3 kg.
ZnačkaBRASQ #ad
VýrobceBRASQ #ad
Hmotnost7.28
Číslo dílu8524250VG300
Modelka8524250VG300

10. ratiotec

#ad

Ratiotec rapidcount S 575 Počítačka bankovek pro smíšené bankovky se zjišťováním hodnoty v černé barvě

#ad
ratiotec #ad - Nepoužívejte přístroj v prostředí s vysokou teplotou/vlhkostí. Měna: eur | rychlost počítání: cca 1 200 bankovek za minutu – kombinovaná kontrola pravosti různých. Pokud automat rozpozná podezřelou bankovku, dojde k přerušení počítání a zazní pípnutí.

Bankovky. Vypněte stroj a jednoduše otevřete víko, že do stroje neproniknou žádné cizí předměty. Před čištěním přístroj vypněte a odpojte jej od zdroje proudu. Bankovky by měly být pokud možno předem roztříděny podle velikosti a lehce rozloženy uprostřed podavače bankovek. Použití spreje na stlačený vzduch namísto tekutých čističů; optický senzor pravidelně čistěte jednou měsíčně.

Dbejte prosím na to, abyste použili maximální množství 100 kusů. Počítadlo kusů a hodnot zjišťuje počet kusů a hodnotu bankovek. V zásobníku bankovek, které se mají počítat. Ideální pro malé a střední počitadlo objemu. Upozornění: pravidelným čištěním stroje lze zabránit většině těchto poruch. Před zapnutím stroje se ujistěte, který je dodáván se strojem.
Značkaratiotec #ad
Výrobceratiotec #ad
Výška6.5
Délka12.2
Hmotnost14.33
Šířka11.02
Číslo díluS 575
ModelkaS 575
Záruka3 roky