Top 10 Geburtstagskarte 13 Jahre Mädchen – Blahopřání

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Katie Doodle

#ad

Geschenke für 13 Jahre altes Mädchen –, 13. Geburtstag Dekorationen für Jungen, Katie Doodle Geburtstagskarte zum 13. Geburtstag – Dekorationen zum 13. Geburtstag für Mädchen, Geburtstagsgeschenkideen

#ad
Katie Doodle #ad - Geburtstag oder Geschenke für Mädchen oder Jungen. Geburtstag innen blanko mit einem trendigen Kraftumschlag für ein komplettes und stilvolles Geschenk. Super süße karte zum 13. Geburtstag dekorationen für Mädchen, 13. Entworfen und hergestellt in den usa von katie Doodle.

Geburtstag eignen sich hervorragend als Geschenk oder als niedliche Tischdekoration, mit denen jeder Gast eine besondere persönliche Nachricht schreiben kann. Diese karte zum 13. Maße: 12, 7 x 17, 8 cm. Bitte beachten sie, dass kopien oder unbefugte Reproduktionen dieses Kunstwerks nach dem Urheberrecht der Vereinigten Staaten strengstens verboten sind. Suchen sie nach dekorationen zum 13.

Geburtstag, 13 jahre altes mädchen geburtstagsgeschenkideen, perfekt für 13. Geburtstag oder geschenken für 13 Jahre alten Jungen oder Mädchen? Diese Karten zum 13. Geburtstag hat die perfekte Größe für Tischaufsätze, Dekorationen zum 13. Inklusive großer 12, 7 x 17, 8 cm gefalteter Geburtstagskarte zum 13. Geburtstag dekorationen für jungen, geschenke für 13 Jahre altes Mädchen oder Geschenke für 13 Jahre alten Jungen.
ZnačkaKatie Doodle #ad
VýrobceKatie Doodle #ad
Výška0.1
Délka7
Šířka5
Číslo díluKABD1213GC0507DC
ModelkaKABD1213GC0507DC

2. BGTCARDS

#ad

13. Geburtstag Geschenke für Tochter, BGTCARDS Geburtstagskarte zum 13. Geburtstag, lustige Geburtstagskarte für 13. Geburtstag, Roségold, Dekoration für Mädchen, Jumbo-Geburtstagskarten für Enkelin

#ad
BGTCARDS #ad - Und die karte innen lässt viel Platz für Ihre persönlichen Segen. Geburtstagfinden sie interessante karten zum 13. Geburtstag für ihre Familie oder Freunde. Produktinformationen: unsere karten zum 13. Geschenk zum 13. Wenn das produkt, das sie erhalten, kontaktieren Sie uns bitte oder wenden Sie sich an Amazon für Ersatz oder Rückerstattung.

Die karten enthalten einige interessante geschichten aus dem Jahr 2010, sich mit Familie oder Freunden an die Vergangenheit zu erinnern, die Ihnen helfen können, bereiten Sie Ihrem Empfänger ein Gedenkgeschenk vor. Diese besondere geburtstagskarte wird das Gesprächsthema der Party sein und ist eine tolle Foto-Requisite. Qualität sorgenfreiunsere geburtstagskarten werden aus dem amazon-lager geliefert, um sicherzustellen, beschädigt oder fleckig ist, dass sie Sie so schnell wie möglich erreichen. Geburtstag für eine tochter oder einen Sohn, Poster, werden sie die Liebe von Ihnen spüren.

Geburtstagskarten "back in 5, einen freund. Lieferumfang: eine 20, 3 x 25, 4 cm große geburtstagskarte für 13 jahre alte und einen goldenen Umschlag und eine transparente Plastiktüte, um Schäden an der Grußkarte zu vermeiden. Es kann als geburtstagskarte, tischdisplay oder sogar als Foto verwendet werden. Geburtstag haben eine rosé- und goldoptik auf der Oberfläche und sind auf einem recycelbaren 350 g/m² Premium-Karton mit klaren Details gedruckt, was ein Gefühl von Luxus vermittelt. Wenn sie die grußkarten erhalten, 105.
ZnačkaBGTCARDS #ad
VýrobceBGTCARDS #ad
Výška0.1
Délka10
Šířka8
Číslo dílu2010RG
Modelka2010RG

3. LATTCURE

#ad

Přání k narozeninám, vyskakovací růžové růže, pop-up přání k narozeninám, svatební karty, narozeniny, blahopřání pro ženy, LATTCURE 3D pop-up blahopřání, láska, přání ke dni svatého Valentýna

#ad
LATTCURE #ad - Romantické překvapení: díky 3d vyskakovacímu designu jsou karty jemnější a živější a vyskakovací efekt vám přinese také více překvapení. Vysoce kvalitní materiály: každé přání ke dni svatého valentýna je vyrobeno z kvalitního papíru, lehké, snadno se přenáší, je dobře zpracované, má hladký krycí list, bezpečné a netoxické, snadno se používá a lze ji dlouhodobě skladovat.

Iroké spektrum použití: vhodné pro den svatého valentýna, den matek, blahopřání, Vánoce, dožínky, narozeniny a jiné příležitosti, výročí, pozvánky, dárek k narozeninám maminky nebo babičky, atd. Dárek ke dni svatého valentýna: s růžemi, květinovými vzory ve tvaru srdce a příchutí Valentýna můžete do 3D blahopřání přidat několik sladkých slov, abyste vyjádřili své požehnání a lásku.

Jedinečný design: zkombinujte jej s nejkrásnější ruční prací a vytvořte tuto speciální vyskakovací kartu. Což zvyšuje atmosféru ke dni svatého Valentýna a vytvoří nezapomenutelný a krásný den. Tato exkluzivní 3d karta překvapí vaše blízké.
ZnačkaLATTCURE #ad
VýrobceLATTCURE #ad
Výška0.01
Délka6.3
Šířka5.12
Číslo díluTYSMflower
ModelkaTYSMflower

4. American Greetings

#ad

American Greetings Pop Up Harry Potter Geburtstagskarte gefüllt mit Magie!

#ad
American Greetings #ad - Extra Porto erforderlich. Karte misst 14 x 21 cm. Innentext: happy Birthday You deserve a day filled with magic! Inklusive umschlag. Botschaft auf der Vorderseite: H Hogwarts. American greetings bietet außergewöhnliche grußkarten, damit Sie sich auf eine Weise verbinden können, Geschenkverpackungen und Feierprodukte, die zu Ihrer Persönlichkeit und Ihrem authentischen Stil passt.
ZnačkaAmerican Greetings #ad
VýrobceAmerican Greetings #ad
Výška8.25
Délka5.38
Hmotnost0.02
Šířka0.2
Číslo dílu7060231
Modelka7060231

5. papercrush

#ad

Papercrush® Pop-Up přání růžové růže – 3D narozeninové přání pro ženy, květiny, blahopřání k narozeninám, výročí a výročí svatby – přání lásky pro ženu a přítelkyni, přání "Miluji Tě

#ad
papercrush #ad - Perfektně se hodí jako originální přání k narozeninám pro vaši partnerku, matku nebo babičku. Darujte radost – pohlednice s růží je kreativní nápad na dárek pro nejrůznější příležitosti, ať už jako přání k narozeninám, výročí nebo jako svatební přání.

Ruční výroba – kytice růží byla vystřižena laserem a následně se do této zvláštní vyskakovací karty sestavila v nejjemnější ruční práci. 1 pohlednice, 1 strom – krásný pozdrav životnímu prostředí: Protože s každým zakoupeným pop-up kartou papercrush zasadíte na Madagaskaru mangrovovník.

Překvapte své nejmilejší touto originální 3D kartou. Překvapený efekt – při otevření blahopřání se kytice růží rozvíjí a vzniká působivý 3D efekt. Přání můžete jednoduše opět složit a zasunout do přiložené obálky. Vhodné jako dárek – při velikosti 26 × 18 cm v rozloženém stavu máte dostatek místa pro vaše blahopřání.
Značkapapercrush #ad
Výrobcepapercrush #ad
Výška0.1
Délka6
Šířka6
Číslo díluPC08003
ModelkaPC08003

6. bentino

#ad

Bentino Blahopřání XL k narozeninám se svíčkou k vypukání, hraje píseň CELEBRATION, blahopřání s velkým přáním, blahopřání s hudbou, DIN A4 sada s obálkou

#ad
bentino #ad - Také pro dětské narozeniny a kulaté narozeniny. Počkejte silně do karty, vyfoukne se a přehraje se píseň "Celebration" oververze. Zaručená zábava pro mladé i staré na každé narozeninové oslavě.

Světová novinka: po otevření pohlednice uvidíte narozeninovou svíčku. Bílá obálka din a4 je součástí dodávky, originální karta bentino ze série "GREAT CARDS". Iroký sortiment – různé xxl pohlednice pro každý vkus. Interaktivní – blahopřání s efekty. Vtipné přání happy birthday s mimořádnou kvalitou zvuku.

Detaily – xxl karta se zvukem: otevřená din a3, uzavřená din a4. Karty bentino s efekty jako vykašlávání, hlazení nebo dotyková funkce. Ukažte svým nejbližším a přátelům s touto xxl blahopřáním, jak moc se vám líbí, a vyvolejte jim úsměv. Vysoká zábava – originální narozeninové přání s melodií se srdcem a šarmem.
Značkabentino #ad
Výrobcebentino GmbH #ad
Výška0.39
Délka11.81
Šířka8.46
Číslo díluB-2089
ModelkaB-2089

7. MOKIO

#ad

Květinová karta s obálkou, jako poukaz nebo k uzdravení, MOKIO® Pop-Up přání s motýly – květiny s motýly – 3D dárková karta k narozeninám

#ad
MOKIO #ad - Součástí dodávky je integrovaná poznámková karta, kterou lze popsat a vrátit zpět do dárkové karty. Zvláštní přání s 3d efektem překvapení při otevření. Dostatek místa pro vaše milá slova. Při otevření ručně vyrobeného přání se rozvinou nádherné květiny s mnoha motýly.

Kvalitní skládací přání je vyrobeno z pevného barevného papíru a dodává se spolu s vhodnou bílou obálkou. Darujte radost při zvláštních příležitostech! s naší kartičkou s motýly můžete nezapomenutelným způsobem sdělit svá přání k narozeninám nebo milá slova ke Dni matek, výročí svatby nebo k odchodu do důchodu – toto kvalitní blahopřání je vždy mimořádným překvapením, výročí, Valentýnu, které přichází od srdce.

Ať už pro babičku, dceru, matku, sestru nebo nejlepší přítelkyni – s touto nápaditou pop-up kartičkou máte jedinečnou možnost popřát "srdečné blahopřání" nebo "dobré uzdravení". Prémiová skládací karta s vysoce kvalitní vnější stranou a květinovým motivem. Pop-up kvĚtinovÁ karta ve velkém formátu je v zavřeném stavu velká 20 x 15 cm.
ZnačkaMOKIO #ad
VýrobceMOKIO #ad
Výška0.04
Délka7.87
Šířka5.91
Číslo díluDDD-051
ModelkaDDD-051

8. Magic Ants

#ad

Narozeninové přání pro děti, pohlednice, ženy, tatínka, vtipné, ženu, Magic Ants Narozeninové přání 3D Pop Up přání pro všechny příležitosti, maminku

#ad
Magic Ants #ad - Překvapený efekt – karta je plochá, když je složená. Vyrábí se laserovou technologií a má dobré zpracování a vysokou kvalitu. Pokud se karta otevře, předložte nápis HAPPY BIRTHDAY.

Nápady na design – naším původním záměrem designu je vytvořit skutečné emocionální spojení mezi lidmi tím, že zkombinujeme umění a technologii do nezapomenutelných pohlednic pro každou příležitost. Ručně vyrobený dárek – karty magic ants jsou vyrobeny z kvalitního papíru. Příslušenství je vhodná obálka, vynikající poznámková karta, nádherná obálka, nálepka na obálku, se kterou můžete psát své upřímné přání a zprávy.

Příslušenství – 3d pop-up narozeninové přání měří 150 x 200 mm. Narozeninové přání – perfektní dárek k oslavě narozenin pro děti, dceru, maminku, tatínka, manželku. Překvapí svého příjemce a vytvoří zvláštní dojemný okamžik.
ZnačkaMagic Ants #ad
VýrobceMagic Ants #ad
Výška0.2
Délka7.87
Šířka5.91
Číslo díluYMXLTS306EU
ModelkaYMXLTS306EU

9. DEGASKEN

#ad

DEGASKEN Geburtstagskarte zum 13. Geburtstag für die Tochter – Geburtstagsgeschenk für süße 13-jährige Tochter – 13. Geburtstag Dekorationen für Mädchen, personalisierte gravierte Brieftaschenkarte

#ad
DEGASKEN #ad - Geburtstag für tochter – diese einzigartige süße karte ist ein besonderes Geburtstagsgeschenk für erwachsene Tochter von Mama und Vater, perfekt als Geschenk zum 13. Kreditkartengröße 8, 1 cm, robust und leicht, 4 x 0, 6 x 5, einfach in jede Brieftasche zu stecken.

Happy 13th birthday to my beautiful daughter - if i could only give you one thing in this life, deine Freundlichkeit und wie stolz ich auf dich bin. Passt perfekt in die brieftasche – ca. 13 jahre altes geburtstagsgeschenk für tochter – diese Karte ist aus Edelstahl gefertigt, ändert die Farbe oder lässt sich leicht biegen, permanente Lasergravur, läuft nicht an, kann ein Leben lang aufbewahrt werden.

Deine schönheit, wie besonders du für mich bist. 13 yr birthday daughter - Verpackt mit Geburtstagsgeschenkumschlag, fertig zum Verschenken. Geburtstag für erwachsene Tochter, um daran zu erinnern, wie sehr Sie lieben und stolz auf sie. Geschenkkarten zum 13. Ich liebe dich immer und für immer. Vielleicht könntest du dann verstehen, I would give you the ability to see yourself though my eyes.
ZnačkaDEGASKEN #ad
VýrobceDEGASKEN #ad
Výška0.01
Délka2.12
Šířka3.38
Číslo díluDW3013-13
ModelkaDW3013-13

10. papercrush

#ad

Chlapce – vtipné blahopřání jako peněžní dárek k dětským narozeninám, papercrush® Narozeninové přání k narozeninám "Happy Birthday kaktus" – vtipné 3D narozeninové přání pro děti dívky

#ad
papercrush #ad - S obálkou – při velikosti 26 × 18 cm rozložená máte dostatek místa pro vaše osobní blahopřání. Nejvyšší kvalita – naše pop-up karty jsou vyrobeny z kvalitního italského papíru, který zajišťuje maximální stabilitu a trvanlivost.

Pravidelné kontroly zaručují optimální kvalitu. Gratuluj svým nejmilejším touto veselou kartou na kuaktuální kartu. Ruční výroba – každá z našich skládacích karet je malé umělecké dílo: Jednotlivé díly 3D karty byly vyřezány laserem a ručně sestaveny do této vyskakovací karty. Efekt překvapení – při otevření blahopřání se rozvinou papírové kaktusy a vzniká působivý 3D efekt.

Darujte radost – s tímto 3d narozeninovým přáním zajistíte zářivé oči přátel a rodiny. Je jedno, zda velký nebo malý, mladý nebo starý. Kreativní nápad na dárek pro příští narozeniny, se kterým budete dlouho vzpomínat. Dárkovou kartu můžete opět složit a vložit do přiložené obálky.
Značkapapercrush #ad
Výrobcepapercrush #ad
Výška0.1
Délka6
Šířka6
Číslo díluBD05
Modelka.