Top 10 detektor Holz Metall Strom – Detektory kovů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SUNPOW

#ad

Vysoká přesnost, identifikuje 9 druhů kovů, silná ochrana proti rušení, hloubka detekce 10 palců, 5 režimů, děti, vhodné pro dospělé, IP68, SUNPOW Profesionální sada detektorů kovů, vodotěsná cívka

#ad
SUNPOW #ad - Perfektní dárek pro každého obdržíte nejen detektor kovů, ale také skvělý dárek k narozeninám, kempování, ke dni otců, 2 baterie zdarma a kvalitní obalovou krabici. Všechny metall-modus, pinPOINT. Vezměte prosím na vědomí, pláž, tak i pro dospělé. Nastavitelná a cívka ip68 36, jako je moře, takže vy i vaše dítě můžete do detektoru zabalit a cestovat na hledání pokladů na místa, 2" až 47, i když jste v mělkých vodách, řeka atd.

Intuitivní hd lcd displej s intuitivním lcd displejem můžete snadno číst 9 druhů kovových symbolů, hloubky atd. Ušetřete čas navíc při nákupu. 3 metody identifikace digitální, citlivosti, přesné rozpoznávání hodnot, režimů, hlasitosti, obraz, zvuk můžete snadno identifikovat druh kovu. Vynikající volba nejen na cesty, sluchátka, tašku, dovolenou, ale také prvotřídní lopatu na bagr, vánoční dárek.9 druhů vzorků kovů a 5 režimů detektory kovů sunpow pro dospělé jsou dodávány s 9 druhy vzorků kovů a 5 různými režimy detekce kovů, volume-moDUS, NOTCH-MODUS, DISC-MODUS, které vám umožní efektivně vyhledávat požadované kovy.

Také 10 palců velká vodotěsná vyhledávací cívka zaručuje vaši efektivitu detekce, 2 palců výškově nastavitelný ventilový systém je vhodný jak pro děti, že kontrolní box není vodotěsný. Díky modelu černého světla budete pracovat flexibilně ve tmě. Pokročilý dsp čip tento detektor zlatých kovů je vybaven dsp čipem, vyšší citlivost, vyšší přesnost, silnější schopnost proti rušení funkce vyrovnávání podlahy, který zajišťuje vyšší citlivost, větší rozsah vyhledávání a hloubku detekce až 10 palců.
ZnačkaSUNPOW #ad
VýrobceSUNPOW #ad
Výška4.8
Délka16.54
Hmotnost5.07
Šířka10.24
Číslo díluOTMD07
ModelkaOT-MD07

2. DeeAWai

#ad

DeeAWai Pinpointer Tragbar Metalldetektor IP66 Wasserdichter Metall PinPointer leichtem Gewicht Hochempfindlicher 360°Scan Goldmünzen-Metallsuchgerät

#ad
DeeAWai #ad - Wenn sie irgendwelche Probleme haben, können Sie sich gerne an uns wenden. Temperaturerfassungsbereich:-37 ~70 °C / -35 ~ 158 °F. Led-licht für schwache Lichtverhältnisse. Im gegensatz zu anderen einzelalarmtypen liefert unser Detektor Audioalarme und Vibrationen, die die Erkennung komfortabler und effizienter machen.

Unser service - wir bieten 3 jahre Garantie. Die entfernung erkennt: 5cm. Automatische einstellung. Erkennung mit hoher empfindlichkeit, um schnell großflächig zu scannen, großer Metalldetektionsbereich. Einfach zu bedienen - einfache touchbedienung. Wasserdichter zeiger - mit einem strichmuster / Nacht / led-licht und wasserdichter Schutzart IP66 kann er für die Schatzsuche in engen Nischenbereichen / Regentag verwendet werden. Vielseitiger detektor - die klinge, die zwischen den begrenzungen der Erde sucht. Damit können sie den metalldetektor horizontal halten, und den Erkennungsbereich verkleinern, um die Erkennungsgenauigkeit zu erhöhen.

Erkennung beschleunigen - erweiterte erkennung von pinpoint erfassungsbereich 360 ° -scan. Der alarm wird auf der Grundlage von Näherungsobjekten getragen. Leichter metalldetektoralarm mit Etui für Sicherheit. Erkennt verschiedene metalle – hochempfindlicher metalldetektorstiftzeiger kann innen, außen, Münzen, Goldschmuck lokalisieren und mit Geschwindigkeit und Präzision empfohlen eine Münze und Jagd, Reliktjagd, Silberschmuck, auf Sand, auf dem Rasen oder im Boden erkennen, Goldwaschen und Dienstprogramme.
ZnačkaDeeAWai #ad
VýrobceDeeAWai #ad
Výška0.87
Délka9.09
Hmotnost0.37
Šířka1.54
Číslo díluOG-GP001-UK
ModelkaOG-GP001-UK

3. YUNYODA

#ad

Ruční detektory kovů pro dospělé a děti, Detektor kovů Pinpointer, vyhledávač kovů 360° vyhledávací přístroj IP68 vodotěsný s LED indikátorem a vibracemi bzučeného tónu, venkovní zlaté clony

#ad
YUNYODA #ad - Když se ukazatel blíží kovovému cíli, zvyšuje se intenzita alarmu. Rozsah 360° detekce skenování: tento detektor kovů dokáže rozpoznat pomocí 360° stranového skenování, čímž se rozšiřuje oblast detekce a snižuje ztrátu cíle. Rozpoznání různých kovů: detektor kovů může rychle a přesně cílit na objekty, vnější, poznat vnitřní, bronz, písek, hliník, trávník nebo podklad a rozpoznat železo, zlato, stříbro a jiné předměty.

Kovový deektor s vodotěsným designem: detektor kovů je vodotěsný ip68, dokonce i v jezerech, rybnících a oceánech. Všichni můžete svůj detektor kovů ponořit do vody a najít skryté podvodní poklady, lze jej použít při každém počasí, řekách, silném dešti, zatímco mnoho dalších předních detektorů se zcela neponoří. Audio vibratoral nízký a led detektor světla: inteligentní vibrace a audio zobrazení zajišťují, že alarm nezmeškáte v hlučném prostředí.

Dokonce i ty nejmenší kovové předměty budou bez problémů rozpoznány. Zabudované led světlo pro snadné ovládání v noci. Vysoce citlivý detektor kovů: rukavice vysoce citlivého kolíku pro detekci kovů se snadno nosí, takže jej můžete kdykoli nosit, abyste mohli začít hledat poklad. Funguje s 9v bateriemi nejsou součástí dodávky! Konstrukce tyče vám umožňuje pustit přenosný detektor kovů do otvoru pro detekci.
ZnačkaYUNYODA #ad
VýrobceYUNYODA #ad
Výška9.06
Délka1.57
Hmotnost0.24
Šířka1.18
Číslo dílu20230705
Modelka20230705

4. Dinfu

#ad

Vysoce citlivý detektor kovů pinpointer-detektor kovů-přenosný dětský vodotěsný detektor kovů s LED indikátorem pro začátečníky oranžový

#ad
Dinfu #ad - Ukazatele vibrací a zvuku zajišťují, pokud není naskenován žádný objekt, čím menší je vzdálenost, že v hlučném prostředí neslyšíte žádné alarmy. Vysoká citlivost a led světlo: 360° bodově přesné rozpoznání špičky. Detektor kovu dokáže objekt rychle a přesně zaměřit.

Pro zapnutí detektoru kovu stačí stisknout jedno tlačítko, děti mohou pracovat samostatně. Různé režimy: detektor kovů lze automaticky přepínat mezi různými režimy – tichý režim zůstává tichý, vibrační a audio režim. Abyste tento detektor kovů používali, a pak začít hledat poklad. Vestavěné led světlo pro pohodlnou práci v noci. Ergonomická rukojeť a zabudované reproduktory dělají z lovu kovu vánek.

Super jednoduché, nemusíte být odborníkem. Ruční detektor kovů není jen pro hobby, v písku, na stěně, ať už uvnitř, šperky a zlato v mnoha loveckých podmínkách, stříbro, ale také pro volný čas rodiny. Přenosná lehká hmotnost: je malá a pouze třetina hmotnosti běžného detektoru kovů. Může lokalizovat mince, bezpečnost a průmysl, venku, v trávě nebo v zemi. Bezplatná e-kniha pro detekci kovů: dáváme je zdarma.
ZnačkaDinfu #ad
VýrobceDINFU #ad
Hmotnost0.5
Číslo díluDINFU
ModelkaDINFU

5. ETENTOUS

#ad

Lokalizační přístroj, nástěnný skener detektor multifunkční Stud Finde dřevěné trámy/železné kovy/kabely, vyhledávač kabelů Stud Finder 6 v 1, Hledač vedení, vyhledávač kovů, vyhledávač vedení

#ad
ETENTOUS #ad - Režim skenování kovu je schopen rozpoznat nemagnetické kovy do hloubky 60 mm a magnetické kovy do hloubky 60 mm. Přesné nástěnné detektory kovů rozpoznávají materiály v silnějších stěnách. Namontujte televizory, fotorámečky nebo garážová police bez obav z vrtání do kabelů, 6 palce a zamezuje vedení střídavého proudu.

Ať už profesionál, trubek, regálů, podlahami a stropy a vodiče střídavého proudu. Více režimů skenování: vyhledávač šroubů vám nabízí šest různých režimů skenování. Vyhledávač kabelů: náš vyhledávač vedení rozpozná šrouby do hloubky 51 cm/1, aby se zabránilo nechtěnému vrtání. Zobrazuje vedení vedoucí proud, koupelnové skříňky, které nesou proud. Režimy skenování čepů umožňují nalezení čepů v hloubkách 1⁄2" 12 mm, 1" 25 mm a 11⁄2" 38 mm.

Rychlé rozpoznání šetří čas a námahu. Uživatelé šetří čas a námahu. Ideální pro montáž záclonových tyčí, obrazových rámů, výztužných tyčí a trámů za stěnami, majitele domu nebo domácí kutily – tento skener paprsků je velmi praktický. Wallscanner detektor kovů na stěně: vyhledávač nosníků má velký lcd displej, který umožňuje zřetelné zobrazení i při špatných světelných podmínkách. Režim vedení ac dokáže rozpoznat proudová vedení AC až do hloubky 51 mm.
ZnačkaETENTOUS #ad
VýrobceETENTOUS #ad
Výška0.87
Délka7.09
Hmotnost0.3
Šířka2.76
Číslo díluTXW-T10
ModelkaTXW-T10

6. HANMATEK

#ad

Hledač vedení lokalizační přístroj HANMATEK SF1 nástěnný skener detektor multifunkční Stud Finde dřevo/železné kovy/neželezné kovy/kabely

#ad
HANMATEK #ad - Scénář použití: tento nástěnný detektor dokáže rychle najít kovové a dřevěné kabely střídavého proudu, skříní, podlahách a stropech vašeho domu, a pomůže vám vyhnout se nebezpečí při instalaci televizorů, které jsou ukryté ve stěnách, garážových regálů atd.

Automatická kalibrace. Upozornění: automatická kalibrace musí být provedena bez hřebíků, jinak budou výsledky testů nepřesné. Snadné čtení: velký lcd displej je dobře čitelný. Ergonomicky tvarovaná, velmi příjemně se drží v každém úhlu; guma na zadní straně zabraňuje poškození stěny, což je bezpečné a pohodlné. Jednoduchá a snadná obsluha: sfi nástěnný skener má 4 funkce, kabelu střídavého proudu, šroubů, dřeva, hodí se k rozpoznání kovu, dokáže přesně a rychle zafixovat polohu hřebíků, dřevěných trámů, magnetismu, ocelových tyčí, kabelů střídavého proudu atd.

Detektor na stěnu lze automaticky kalibrovat, kabelů střídavého proudu nebo kovu, jednoduše stiskněte tlačítko rozpoznání kovu. Oblast zobrazení síly signálu na displeji může zřetelně zobrazit vzdálenost od kovového objektu. Detektor lze během 5 minut bez provozu vypnout. Na obrazovce se zobrazí režim skenování, hloubku detekce, sílu detekčního signálu, indikaci baterie a střed atd. Skener má dvě funkce: akustický alarm a světelná indikace.
ZnačkaHANMATEK #ad
VýrobceHANMATEK #ad
Výška1.89
Délka7.24
Hmotnost0.44
Šířka3.94
Číslo díluSF1
ModelkaSF1

7. AGT

#ad

Detektor kovů, lokalizace vedení, AGT Vyhledávač vedení: 5 v 1 multi detektor s LCD displejem pro kov, elektrické vedení a dřevo hledáček potrubí

#ad
AGT #ad - Kompaktní testovací přístroj na dřevo, 4 cm, 4 x 7, kov nebo elektrické vedení ve stěnách, podlahách a stropech optický a akustický výstražný signál Rozměry: 16, 5 x 3, 138 g.

Multidetektor 5 v 1 včetně německého návodu. Pro větší bezpečnost při vrtání 5 režimů skenování s automatickou kalibrací. Detekuje kov, elektrické vedení a dřevo ve vašich stěnách pro větší bezpečnost při vrtání Velký LCD displej s podsvícením 5 režimů skenování s automatickou kalibrací Optický a akustický výstražný signál. Detektor kovů – kromě toho relevantní nebo vhodný pro: umístění vedení, nálezce, tester proudu, skener, vyhledávání kabelů, detektor kovu, vrták, monitory, automat, měřicí přístroj, tracker, vodovodní potrubí, testovací přístroj, digitální, strop.

Praktické zobrazení přes lcd displej s podsvícením Napájení: 9V bloková baterie objednejte prosím zvlášť.
ZnačkaAGT #ad
VýrobceAGT #ad
Výška6.46
Délka2.95
Hmotnost0.37
Šířka1.34
Číslo díluZX8157-944

8. Bosch Professional

#ad

Detekční hloubka železné kovy: 100 mm, Bosch Professional Detektor kovů GMS 100 M 1 x 9V baterie, neželezné kovy: 80 mm, IP 54

#ad
Bosch Professional #ad - Detektor kovů gms 100 m – jednoduché ovládání díky funkci jednoho tlačítka a trojbarevnému LED světelnému kroužku. Vysoká spolehlivost – díky automatické kalibraci jsou nalezeny všechny objekty a zamezí se chybám při použití. Detekovatelné materiály: Železné kovy, neželezné kovy, vedení vedoucí napětí. Automatická stupnice zoomu pro vysoce přesné lokalizaci. Rozsah dodávky: gms 100 m Professional, poutko na ruku, 9V baterie.
ZnačkaBosch Professional #ad
VýrobceBosch Home and Garden #ad
Výška3.35
Délka1.26
Hmotnost1.23
Šířka7.87
Číslo dílu0601081100
ModelkaLSHAZ11A

9. V·RESOURCING

#ad

Relikvie, V·RESOURCING Detektor kovů, ruční detektor kovů s LED alarmovými signály, hledač pokladů, s baterií 9V, šperky, vysoká a nastavitelná citlivost na zlaté mince Hunt, bezpečnostní kontrola

#ad
V·RESOURCING #ad - Zajistěte přesnou bezpečnostní kontrolu kovu s nastavitelnou citlivostí. Reflect modes: kommen mit switch-taste, können Sie ton oder Vibration alarme, treffen Ihre bednisse zu verschiedenen anlässen.

Automatický a nepřetržitý alarm, když je baterie spotřebována. Praktické: velmi rozšířené pro bezpečnostní zkoušky a rozpoznání kovových předmětů na soudních síních, loděnicích, v celních, na letištích, nádražích, školách a hranicích pro bezpečnostní kontrolu. Napájení: napájení přes 9v standard nebo baterii součástí dodávky. Tři barvy indikátorů, žluté světlo pro nízkou baterii, zelené světlo pro proud, červené světlo pro detekci kovu alarm. Vysoce citlivý detektor kovů: vysoce citlivý detektor kovů rozpozná malé skryté kovové objekty, snadná obsluha, pohodlné a snadné nastavení.
ZnačkaV·RESOURCING #ad
VýrobceV·RESOURCING #ad
Výška14.76
Délka2.95
Šířka1.34

10. HIUYRFS

#ad

Vodotěsný, s 25 cm vyhledávací cívkou a přípojkou na sluchátka, max. hloubka 20 cm, detektor zlata, HIUYRFS Detektory kovů, nastavitelná výška 78 – 108 cm, vysoká přesnost, detektor kovů, pro děti a

#ad
HIUYRFS #ad - 108 cm / 42, 5 palců; min: 78 cm / 30, 7 palců. Celokovový režim dokáže identifikovat různé druhy kovů, mědi, které by neměly být rozpoznány. Eliminační režim může chránit některé nekvalitní kovy, zlata, abyste viděli, šperků, včetně mincí, co potřebujete.

Přenosný a snadno ovladatelnýhmotnost kovového deflektoru činí pouze 860 g. Snadná obsluha, hledání pokladu doma i venku. 25 cm vodotěsná cívka detektor kovů pod vodou. Délku detektoru můžete přizpůsobit pro jednoduché použití max. Vysoce přesná 3 režimy detekce profesionální detektor kovů. Stroj je přenosný a lze jej pohodlně rozložit a sestavit než jiné přístroje. M blíže je cívka k cílovému kovu, tím silnější je signál na nástroji a tím dále se jehla pohybuje doprava. K detektoru kovu můžete připojit sluchátka není součástí dodávky a hlasitost přizpůsobit různým prostředím.

Zobrazení pinpointerrežim zobrazení ukazatele, přístroj pípá, hodnota je 0 až 10, což představuje sílu signálu rozpoznání cílového kovu. Pokud je rozpoznán, aby vás upozornil na přítomnost kovu v blízkosti. Nastavitelný dřík a vyhledávací cívka jsou vodotěsné, louky nebo hory a také pro váš koníček při průzkumu pod vodou podle pokladů, zahrady, lesa, perfektní pro průzkumy pláže, jako jsou řeky nebo oceány.
ZnačkaHIUYRFS #ad
Výška3.94
Délka17.72
Hmotnost2
Šířka7.87
Číslo díluQunpon-YZY-004
ModelkaQunpon-YZY-004