Top 10 Deckenlampe Strahler 3 Flammig – Stropní svítidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Unicozin

#ad

Unicozin LED stropní svítidlo, 400 lm, teplá bílá, 3 žárovky LED stropní zářič otočný chrom, LED stropní bodové světlo LED stropní svítidlo, vč. 3 x 4W GU10 LED žárovek

#ad
Unicozin #ad - Teplé bílé světlo s teplotou barvy 2900 K. Praktické osvětlení: stožár stropního svítidla a gu10 LED body lze otáčet nezávisle na sobě, aby se úhel přizpůsobil dle libosti.

Jídelna, ložnice a dětský pokoj. Včetně světelného zdroje: stropní svítidlo je vybaveno 3 objímkami gu10 . Rozměry stropního reflektoru led: délka stropního reflektoru 39, 5 cm; výška: 15 cm; rozměry podložky: 8, 5 cm. Iroké spektrum použití: díky modernímu, chodba, kuchyň, ale jednoduchému designu je toto svítidlo vhodné pro mnoho oblastí, obývací pokoj, jako např. V dodávce jsou součástí dodávky 3 světelné zdroje s 400 lumeny a 4 watty. Toto led stropní svítidlo v chromu je odolné proti korozi a díky jednoduchému designu se optimálně hodí do každého obytného prostoru. Moderní design z chromu: nerezový chromový design.
ZnačkaUnicozin #ad
VýrobceUnicozin #ad
Výška15.75
Délka3.54
Hmotnost1.1
Šířka3.54

2. Ketom

#ad

Stropní bodové světlo, stropní zářič 3 plameny, stropní svítidlo se 3 žárovkami, stropní bodové světlo, GU10 stropní svítidlo bodové světlo, Ketom Stropní zářič LED bílý, LED stropní svítidlo otočné

#ad
Ketom #ad - Snadná instalace bodový nosník gu10 se čtvercovou základnou, pro snížení počtu kroků instalace jsme zjednodušili základnu zářiče, kterou lze instalovat pouze ve 3 krocích. Nerezový matný design otočné stropní led svítidlo, které je silné a nedá se snadno poškodit.

6 w, bodové světlo, žádný samostatný spínač, halogenová žárovka max. Snadná instalace, lze instalovat jako nástěnné nebo stropní svítidlo. Pokud je nástěnné svítidlo uvnitř galvanicky povrstveno, použitý kovový materiál je železo, takže železo neoxiduje a barva povrchu zůstane zachována po delší dobu. Specifikace produktubodové stropní svítidlo bílé jednotlivé žárovky voltage: ac 220-240 v/50 hz; výkon: led lampa max. Iroké možnosti využitístropní svítidlo se 3 žárovkami lze použít jako kuchyňské lampy, jednoduché a stylové.

50 w; led stropní svítidlo, musí být připojeno k nástěnnému spínači. Díky bílému vzhledu jsou velmi univerzální, ale také na stěnu. Lze ji instalovat nejen na strop, lampy do ložnice, lampy do obývacího pokoje atd. Nastavitelné stropní lampy stropní svítidlo ketom bodové stropní svítidlo lze otočit o 350° doleva a doprava a naklonit o 90° nahoru a dolů, každý díl lze nastavit v každém směru, lze použít s různými styly žárovek GU10 balení neobsahuje žárovku.
ZnačkaKetom #ad
VýrobceKetom #ad
Výška5.04
Délka16.85
Hmotnost1.43
Šířka1.89
Číslo díluD0312
ModelkaD0312

3. Dehobo

#ad

Bodové světlo stropní svítidlo do obývacího pokoje, ložnice kuchyně, ne GU10 světelný zdroj, nástěnné světlo černé, Dehobo LED stropní zářič otočný o 350° 3 žárovky stropní svítidlo GU10

#ad
Dehobo #ad - Stropní svítidlo je vyrobeno z vysoce kvalitního kovu, aby se zabránilo tomu, že povrch svítidla bude vlhký a rezavý. Velká flexibilita stropní svítidlo lze naklonit o 90° a otáčet o 350°. Díky praktickému otočnému a otočnému mechanismu ji lze použít jako nástěnné svítidlo, stropní svítidlo a jiné osvětlení.

Všestrannostjednoduchý design stropní lampy spots led se velmi dobře hodí jako akcentové svítidlo nebo svítidlo do obývacího pokoje. Rovka není součástí dodávkyŽárovky gu10 nejsou součástí dodávky. Pro přizpůsobení si můžete vybrat své oblíbené žárovky GU10 Kompatibilní s běžnými led nebo halogenovými žárovkami, výkon každé žárovky GU10 nepřesahuje 50 W. V případě dotazů se na nás můžete kdykoli obrátit a my vám odpovíme do 24 hodin.

Velký rozsah použití moderní a jednoduchý design led světel na strop se hodí pro celou řadu oblastí: obývací pokoj, dětský pokoj, chodba, ložnice, kuchyň, balkon atd. Protože se led stropní svítidlo lze individuálně otáčet, můžete podle potřeby ukazovat různými směry a osvětlovat různé oblasti místnosti. Moderní design led stropní zářič otočný kulatý podstavec design lampy se prezentuje v ušlechtilé černé barvě.
ZnačkaDehobo #ad
VýrobceDehobo #ad
Výška2.64
Délka17.6
Hmotnost1.68
Šířka3.78
Číslo díluD0316
ModelkaD0316

4. Creyer

#ad

400 lm, teplá bílá moderní LED stropní bodové světlo do obývacího pokoje, ø 140 mm vč. 3 x 4 W GU10 LED světelný zdroj, kulaté, otočné LED stropní svítidlo, Creyer LED stropní zářič se 3 žárovkami

#ad
Creyer #ad - Rozměry: 14 x 13, 5 cm cm průměr x výška. Tip na instalaci: umístěte držák na strop/stěnu, poté připevněte lampu na držák. Příjemná atmosféra: moderní, ať už jako jídelna, kuchyň, ale jednoduchý design, ložnice a dětský pokoj, chodba, obývací pokoj, světelné zdroje poskytují díky 2900 kelvinům vždy teplé bílé světlo pro útulnou atmosféru.

Jednoduchá montáž: vyměnitelné světelné zdroje, lze použít 3 kusy. Při dodání jsou tři světelné zdroje s barevnou teplotou 2900 K, po 400 lumenů a 4 watty. Našim zákazníkům nabízíme záruku 18 měsíců od data nákupu. Záruka: creyer stropní svítidlo s dlouhou životností. Gu10 bodová světla by měla být nižší než 50 w.

Spokojenost našich zákazníků nám leží na srdci – v případě problémů nebo připomínek se těšíme na vaši zprávu. Světelný zdroj obsahuje: moderní designové zářiče s kulatým vzhledem, stropní svítidlo je vybaveno třemi objímkami GU10 Stropní led zářič creyer se svým jednoduchým designem optimálně zapadne do každého obytného prostoru a můžete libovolně nastavit směr osvětlení, otočný a otočný.
ZnačkaCreyer #ad
VýrobceCreyer #ad
Výška3.27
Délka6.89
Hmotnost1.19
Šířka5.83

5. da LIGHT

#ad

Otočné a otočné stropní svítidlo, nástěnné bodové světlo, bodové svítidlo, černé pro obývací, GU10 bez svítidel Retro/vintage stropní svítidlo 230 V, da LIGHT LED stropní svítidlo se 3 žárovkami

#ad
da LIGHT #ad - Kvalitní servis: pokud se vyskytnou problémy s výrobkem, nabízíme bezplatné vrácení nebo výměnu. Jednoduchá montáž: pro tuto kuchyňskou lampu máme k dispozici držáky, které se s montážním příslušenstvím obsaženým v dodávce a při dodržení návodu velmi snadno instalují pro připojení kabelu jsou nutné elektrické znalosti.

Gu10 není součástí dodávky: tento zářič používá jako zdroj světla hlavu žárovky gu10, která ve srovnání s běžnými světelnými zdroji šetří 10 % proudu a má delší životnost. Otočný: stropní bodové světlo je spojeno flexibilní spojovací tyčí s montážní paticí, takže můžete nastavit směr osvětlení nástěnného svítidla podle libosti, což snižuje omezení scénáře použití a rozšiřuje váš kreativní prostor.

Světelný zdroj lze vyměnit, aby se zabránilo poškození světelného zdroje a že je nutné vyměnit celou lampu. Retro design: vynikající zpracování železa, válcový zářič a noha okna s průběžně černou barvou ve spreji pro vintage vzhled. Nakupujte s důvěrou! .
Značkada LIGHT #ad
VýrobceDA LIGHT #ad
Výška7.87
Délka5.39
Hmotnost1.63
Šířka7.87
Číslo díluDAL1049
ModelkaDAL1049

6. wowatt

#ad

3 žárovky kulaté, stropní svítidlo stropní svítidlo bodové světlo černé moderní bodové světlo do kuchyně, wowatt Stropní reflektor LED otočný GU10, obývacího pokoje bez osvětlovacích, ložnice

#ad
wowatt #ad - Energeticky úsporné světelné zdroje lze díky objímce GU10 snadno nasadit a vyměnit. Led stropní zářič otočný design lampy s kulatou nohou, moderní design z černé matné a díky jednoduchému designu se optimálně hodí do každého obytného prostoru. Velký rozsah použitímoderní a jednoduchý design moderních reflektorů stropní bodové světlo se hodí pro celou řadu oblastí: obývací pokoj, dětský pokoj, ložnice, balkon atd.

Součástí dodávky jsou navíc 4 hmoždinky, 1 montážní úhel, 4 šrouby, chodba, kuchyň, 1 přísavka a montážní návod. Může být instalován na strop nebo na stěnu, lze použít jako nástěnné svítidlo, stropní svítidlo a jiné osvětlení. Mnohostranné bodové osvětlení flexibilní hlavy kolejnic jsou volně nastavitelné. Otočná a otočná 3 bodová světla jsou otočná a otočná, stropní led svítidlo lze naklonit o 90° a otáčet o 320°, můžete podle potřeby ukazovat různými směry, aby osvětlovaly různé oblasti místnosti.

Optimálně vhodné jako světlo do jídelny nebo ložnice. Rovky gu10 nejsou součástí dodávky. Moderní design a ochrana proti rzi otočné stropní led svítidlo je vyrobeno z kvalitního kovu, aby se zabránilo tomu, že povrch svítidla bude vlhký a rezavý. Pro přizpůsobení si můžete vybrat své oblíbené žárovky GU10 Jednoduchý design stropní lampy gu10 spot se velmi dobře hodí jako akcentové svítidlo nebo svítidlo do obývacího pokoje.
Značkawowatt #ad
Výrobcewowatt #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost1.5
Šířka0.39

7. Dehobo

#ad

Dehobo Stropní reflektor LED otočný, bez žárovek, stropní svítidlo do kuchyně, stropní lampa černá E14 Vintage stropní zářič se 3 žárovkami otočný s kovovým mřížkovým stínítkem, ložnice, chodby

#ad
Dehobo #ad - Lze použít jako nástěnné světlo a stropní zářič. Napětí: 220-240 V. Design stínidla z kovové tkaninystínidlo stropní lampy obývacího pokoje zaujme svým moderním vzhledem a je vyrobeno z jemného drátěného pletiva se síťovým vzhledem, které jemně rozptyluje světlo a současně dobře pronikne ven.

Rozměry světla: 43 * 5 * 11 cm / 16, 33 ". Patice e14 stropní zářiče jsou kompatibilní se všemi standardními žárovkami e14 je nutné zakoupit samostatně. Vhodné do kuchyně, 97 * 4, 93 * 1, chodby, ložnice, obývacího pokoje atd. Snadno nastavitelný směr světla. Zajištění namířeného světla pro vaše místo. Funguje se standardními stmívacími spínači není součástí dodávky.

Díky černému matnému povrchu reflektoru uvnitř se dobře hodí ke každému stylu zařízení. Prémiová kvalita toto stropní svítidlo je vyrobeno z kvalitního železa, černé je odolné vůči korozi a má dlouhou životnost. Nastavitelný stropní zářič tento stropní zářič se 3 žárovkami lze otáčet o 350 stupňů a naklonit o 90 stupňů. Snadná montáž příslušenství k instalaci a návod k obsluze stropního svítidla vintage jsou součástí dodávky.
ZnačkaDehobo #ad
VýrobceDehobo #ad
Výška4.33
Délka16.93
Hmotnost1.85
Šířka1.97
Číslo díluD0412
Modelka76048

8. Kimjo

#ad

Kimjo Lampa stropní zářič LED otočný – reflektor stropní svítidlo E14 3 žárovky kulaté bílé stropní svítidlo reflektor 3 žárovky – stropní bodové světlo světlo obývací pokoj strop – kuchyňská lampa,

#ad
Kimjo #ad - Jedinečný design, vysoce kvalitní materiálstropní svítidlo z ušlechtilé oceli s liniovým designem v moderním provedení je vyrobeno z vysoce kvalitního železa a zpracováno špičkovými procesy, jako je leštění. Kompatibilní s běžnými leD žárovkami nebo halogenovými žárovkami.

Stropní zářič bílý může bez problémů splnit požadavky na směrové osvětlení každé místnosti. Pokud máte problémy s kimjo stropním reflektorem, obraťte se prosím nejprve na nás. Lze použít různé typy lamp. Flexibilní a nastavitelnéstropní svítidlo se 3 žárovkami, které lze otočit o 350° a vertikálně vyrovnat o 90°. Svítidla do kuchyně jsou houževnatá a snadno se sloupnou a nevyblednou. Snadná instalacestropní svítidlo led se 3 žárovkami má dvě metody instalace, lze ji nainstalovat jako nástěnné světlo na stěnu nebo jako stropní svítidlo na strop.

Maximální výkon nepřesahuje 40 W. Zákaznický servisstropní svítidlo bílé kulaté lze použít jako lampu do kuchyně, ložnice nebo obývacího pokoje. Objímka žárovky e14bílá stropní lampa ložnice pro patici lampy e14. Připojeno přímo na váš domácí elektrický obvod bez samostatného spínače. Upozornění: výrobek neobsahuje žádné žárovky.
ZnačkaKimjo #ad
VýrobceKimjo #ad
Výška7.48
Délka8.66
Hmotnost2.14
Šířka8.66
Číslo díluD0428
ModelkaD0428

9. ZMH

#ad

ZMH LED stropní svítidlo černé stropní svítidlo – stropní svítidlo se 3 žárovkami kulaté stropní bodové světlo GU10 reflektor kov kuchyňská lampa otočná o 350° bodové svítidlo pro obývací pokoj,

#ad
ZMH #ad - Díky tomu je velmi flexibilní a vhodný pro různé aplikace a potřeby osvětlení. Jednoduše nás kontaktujte - my se Vám ozveme do 24 hodin. Instalace je jednoduchá a všechny montážní díly jsou obsaženy v balení.

Vysoce kvalitní materiál zářič je vyroben z kvalitního kovu a má matně černý povrch, který chrání před korozí a korozí. Zákaznický servis na naše výrobky poskytujeme 2letou záruku a jsme Vám rádi k dispozici v případě dotazů. Flexibilní rotacetento stropní zářič se 3 žárovkami lze otáčet horizontálně o 350° a vertikálně o 180°. Iroké možnosti použití ať už se jedná o restauraci, bar, chodbu nebo jinou scénu, ložnici, obývací pokoj, naše flexibilní otočné reflektory lze přizpůsobit podle vašich potřeb a vlastností scény, muzeum, divadlo, aby vám pomohly dosáhnout nejlepšího efektu.

25 w; materiál: kov; napětí: 230 V. Technické detailyvelikost výrobku: průměr podstavce: 24 cm; žárovka: není součástí dodávky; patice: GU10; výkon: max.
ZnačkaZMH #ad
VýrobceZMH #ad
Výška5.51
Délka9.45
Hmotnost2.05
Šířka2.76
ModelkaZMH
Záruka2 roky.

10. Glitzerlife

#ad

Otočné o 330°, ušlechtilá ocel, stropní bodové světlo, zářič, Glitzerlife LED stropní zářič se 3 žárovkami – stropní svítidlo na chodbu, lampa, GU10, obývací pokoj,, strop, moderní stropní svítidlo

#ad
Glitzerlife #ad - Snadná instalace při 230 v: stropní lampa je vhodná pro rozmanité oblasti použití. Zažijte moderní, vysoce kvalitní design: naše stropní zářiče jsou vyrobeny z moderního chromu a mají chromovaný povrch, který chrání před znečištěním a rzí. Montáž je díky napájení 230 V nekomplikovanou a rychle provedenou.

Pokud zvolíte stropní svítidlo se 4 plameny nebo 6 plameny, můžete dokonce sklon držáku volně otáčet o 330°. Materiál: kov, napětí: 230 V. Rozhodněte se pro energeticky úsporné leD nebo teplé nebo studené světlo, abyste splnili své individuální preference osvětlení. Ať už v ložnici, stěně nebo v jiných místnostech, kuchyni, chodbě, obývacím pokoji, perfektně se hodí ke každé příležitosti. Tím získáte nespočet možností kombinací, abyste mohli perfektně osvětlit váš domov.

Ponořte svůj obývací pokoj do stylového světla a dodejte mu nádech elegance. Rozzáří vaši ložnici. Volná volba osvětlovacích prostředků: naše stropní bodové světlo se dodává bez žárovky gu10, takže máte možnost vybrat si vlastní žárovky GU10 Dvouletá záruka a prvotřídní zákaznický servis: jsme přesvědčeni o kvalitě našich výrobků a nabízíme vám proto komplexní dvouletou záruku. Máte-li dotazy nebo připomínky, je vám kdykoli k dispozici náš profesionální tým zákaznické podpory.
ZnačkaGlitzerlife #ad
VýrobceGlitzerlife #ad
Výška5.12
Délka15.75
Hmotnost1.04
Šířka3.15
Číslo díluHF-XS
ModelkaHF-XS