Top 10 Cardio Trainingsgerät – Cyklotrenažery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Wenoker

#ad

Posilovač paží a nohou / mini jízdní kolo / pohybový trenažér pro seniory s LCD displejem, Wenoker Pedálový trenažér PRO Set, Mini Bike domácí trenažér s magnetickým brzdovým systémem

#ad
Wenoker #ad - Pohodlný trénink v sedě kompaktní fitness rotoped vám umožňuje trénink na pohovce nebo u kuchyňského stolu – ideální pro seniory nebo při omezení pohybu. Použití mini domácího trenažéru je možné do 160 kg hmotnosti uživatele.

Spolehlivý poprodejní servis: pokud si koupíte výrobky wenoker, užijete si 2 roky zákaznického servisu. Efektivní trénink paží a nohou mini kolo wenoker podporuje při hubnutí a prevenci bolesti kloubů. 8 stupňů rychlostiupravte si svůj trénink individuálně a pestře tím, že budete flexibilně měnit mezi 8 úrovněmi, které odpovídají tvaru dne. Díky našemu upevňovacímu pásku je posilovač nohou protiskluzový a 100% stabilní.

Náš domácí trenažér může pomoci při problémech jako je artróza, bolesti kloubů a atrofie svalů. Pomůžeme vám vyřešit všechny problémy během 24 hodin. Aktivujte prokrvení a mobilizujte své klouby. Lcd displej na displeji se zobrazuje aktuální rychlost, uplynulý čas, ujetá vzdálenost, RPM nebo spálené kalorie. Testovaná bezpečnost vyvinuto inženýry, lékaři a fyzioterapeuty, aby vám nabídli to nejlepší.
ZnačkaWenoker #ad
VýrobceWenoker #ad
Výška8.66
Délka20.08
Hmotnost19.84
Šířka12.2
ZárukaZáruka 12 měsíců

2. Wenoker

#ad

Tichá stacionární jízdní kola do domácnosti, Wenoker rotoped jízdní kolo, nosnost 140 kg fitness kolo doma, rotoped s držákem na podložku, Indoor Cycling Bike s LCD monitorem

#ad
Wenoker #ad - Personalizovaný domácí trenažér: 2násobně nastavitelná, protiskluzová řídítka, 4násobně polstrované sedadlo výška vnitřní nohy 60–88 cm a velký rozsah odporu nabízejí uživatelům pohodlný zážitek z jízdy v interiéru. 140 kg. Pomozte pochopit váš tréninkový pokrok a přizpůsobit svůj tréninkový plán.

Vylepšený domácí trenažér a spolehlivá značka po letech výzkumu vydala wenoker toto vylepšené rotopedy. Bezstarostná záruka: online video s návodem vám může pomoci dokončit montáž během 30 minut. Neváhejte nás kontaktovat na stránce s podrobnostmi s vaším číslem objednávky. Držák tabletu: můžete sledovat dobu tréninku, spálené kalorie, vzdálenost atd. Držák na tablet drží bez problémů mobilní zařízení, spálené kalorie, takže můžete současně sportovat a bavit se.

Trénujte své svaly / zhubněte / zlepšete funkci srdce/plic. Bez problému, spadne řemen, má domácí trenažér wenoker řemenici z materiálu ABS, že se roztrhne řemenice, ložiska průmyslové kvality a vylepšenou brzdu s plstěným polstrováním. Brzda a odpor: jednoduše otočte knoflíkem, abyste zvýšili nebo snížili nastavení na různé stupně, které vám nejlépe vyhovují. Pohodlné ovládání usnadňuje a zefektivňuje pohyb.
ZnačkaWenoker #ad
VýrobceWenoker #ad
Výška44.88
Délka42.91
Hmotnost65.69
Šířka20.08
Číslo díluLeegosun

3. POWR LABS

#ad

Stationäre Fahrradmatte, POWR LABS Heimtrainer Matte XL Spin Bike Matte für Boden, Indoor Fahrradmatte | Fahrrad-Trainer-Matte Indoor-Radsport-Matte für Wahoo Kickr Cycleops Rower Peloton

#ad
POWR LABS #ad - Schweiß- und wasserfest: pvc-beschichtung, um zu verhindern, dass Feuchtigkeit durchdringt, um den Boden zu schützen. Reißfest gegen Fahrradklampen & Ausrüstung. Wenn sie auf der suche nach einer trainingsmatte für ausrüstung, weil wir nicht gefallen haben, einer Ausrüstungsmatte für stationäre Fahrräder oder einer Fahrrad-Bodenmatte sind, um Ihren Trainingsbereich zu schützen - wir unterstützen unser Produkt mit einer 12-monatigen Garantie und einem in den USA ansässigen Kundenservice.

Langlebig für jede oberfläche: heimtrainer für Hartholzböden und Teppiche, rutschfeste Oberfläche und extra dichte, kratzfeste 4 mm Dicke.

Hochwertige rückseite: wir haben eine fahrradtrainermatte entwickelt, was da draußen war. Entwickelt für peloton- und indoor-biktrainer: speziell entworfen auf 0, um 30 % mehr Länge für Spinning-Bikes, 8 x 1, 8 m 30 x 72 Zoll, Radfahren und Trainer zu bieten. Trainingsgerät, rudergerät & eliptical Ready: Gymnastikmatte für Fahrrad, die mit den meisten Indoor-Trainingsgeräten funktioniert.
ZnačkaPOWR LABS #ad
VýrobcePOWR LABS #ad
Výška4
Délka71
Šířka30
Číslo dílutrainermat742042607280
Modelkatrainermat742042607280

4. JOROTO

#ad

JOROTO Ergometer domácí trenažér X2 – domácí trenažér jízdní kolo se silnou magnetickou brzdou a řemenovým pohonem Speedbike Indoor Cycling Bike Ink. LCD displej zobrazení v KM – nosnost cca 150 kg

#ad
JOROTO #ad - Vhodná délka kroku: max. Díky své tiché funkci nikdy neruší ostatní členy rodiny nebo spolubydlící a nevyžaduje téměř žádnou údržbu, nemusí se mazat jako např. 70 cm. Multifunkční držák na přání upevní váš tablet, láhev na vodu atd. U všech produktů joroto jsou rozměry, hmotnost výrobku je 43 kg a hmotnost setrvačníku činí 16 kg, hmotnost zásilky je 49 kg, hmotnost a kapacita přesně relevantní.

Otáčením brzdového knoflíku lze odpor plynule nastavit, takže je optimální pro váš individuální trénink. Stabilní konstrukce – av rám s 50 mm zesílenou rámovou trubkou, 16 kg těžký pochromovaný setrvačník a možná hmotnost uživatele do 150 kg zajišťují realistický zážitek z řidiče! 4 intergované výškové vyrovnání mezi předními a zadními nožními trubkami zajišťují bezpečné stání indoorového cyklistického kola. Náš slib – nástroje pro stavbu tohoto fitness kola jsou součástí balení. Super tichý trénink – naše domácí kolo pracuje s magnetickým brzdovým systémem, který se skládá ze 7 magnetických kusů.

Digitální lcd monitor sleduje vaše tréninkové údaje v kilometrech ne v mílích!, telefon, a díky 2 přepravním kolečkům můžete svůj vnitřní cyklus velmi snadno a jednoduše pohybovat. Ocelové pedály s košíčky jsou vybaveny nastavitelnými popruhy a zajišťují tak různé velikosti nohou. Plně nastavitelné – pohodlné široké sedadlo a řídítka jsou obě nastavitelné ve 4 polohách, výborně se přizpůsobí uživateli s různými velikostmi těla. Se silným řemenovým pohonem nabízí neuvěřitelně plynulou a bezhlučnou jízdu, je to ideální tréninkový přístroj pro vytrvalostní trénink.
ZnačkaJOROTO #ad
Výška42.52
Délka42.91
Hmotnost93.92
Šířka19.69
Číslo díluX2
ModelkaX2 Exercise bike

5. Cubii

#ad

Cubii JR2 Mini rotoped trenažér nohou s LCD fitness trackerem – pedálový trenažér s nastavitelným odporem – fitness přístroje na doma – stolní kolo pro domácí kancelář

#ad
Cubii #ad - Spalujte kalorie, snižte si a budete se cítit skvěle s posilovačem nohou Cubii pro doma. Použijte tento mini rotoped v sedě, zlepšili svou mobilitu a zvýšili svou sílu. Díky speciálnímu ergonomickému tvaru přístroje můžete šlápnout na pedály, aniž byste si pod psacím stolem narazili na kolena.

Fitness doma pro domácí kancelář – nyní můžete během práce z domova trénovat s tímto trenérem nohou v sezení – přímo na vašem psacím stole. Etří domácí mini kolo pro menší zatížení – pohybujte se každý den o něco více, abyste dosáhli svých wellness cílů. Nezatěžuje vaše klouby tolik jako běžecký pás pod stůl nebo cyklistický trenažér, abyste spalovali kalorie, schodišťový trenažér nebo domácí trenažér. Také ideální jako ergometr pro seniory fitness trenér. Mini praktický přístroj s lcd displejem pro sledování pokroku – digitální displej jasně ukazuje váš pokrok, kroky, takže můžete na svém psacím kole sledovat kalorie, vzdálenost a čas.

Také na podporu při zotavení po poranění křížového vazu nebo kolen. Dar nový domácí trénink cubii jr2 mini bike pod psacím stolem - o 3 kg lehčí než originál jr1. Použijte mobilní aplikaci cubii – použijte mobilní aplikaci cubii pro sledování svého pokroku pomocí pedálového trenažéru pro domácnost tím, že údaje na LCD displeji zadáte ručně. Dokonale se hodí jako stepper do domácnosti pro osoby, které chtějí trénovat vsedě.
ZnačkaCubii #ad
Výška11
Délka21.8
Hmotnost22.6
Šířka12.9
Číslo díluF3A2AQUBASE
ModelkaJR2Aqua
ZárukaV balení

6. ANCHEER

#ad

LCD displej, maximální nosnost 120 kg šedá, nastavitelný odpor, nastavitelné sedlo, ANCHEER Profesionální rotující kolo, se setrvačníkem 18 kg, fitness jízdní kolo

#ad
ANCHEER #ad - Protiskluzové nastavení ve 2 směrech, monitorování srdeční frekvence je naší jedinečnou výhodou, můžete vidět výsledky Vašeho monitorování srdce, abyste je udrželi motivovaní a v rytmu. Vynikající servis nabízíme bezstarostný servis a návod k instalaci videa, protiskluzové nastavitelné pedály, toto tréninkové kolo má nosnost až 330 lb, máme roční záruku kvality výrobků.

Solidní a vysoce kvalitní konstrukcecvičné kolo prošlo normou astm a certifikátem sgs. Můžete zvýšit nebo snížit odpor kola, abyste si mohli zvolit jiný stupeň tréninku s jednoduchým otáčením. Nastavitelný odpor a polstrované sedadlo cvičné kolo má jedinečný design odporu. Během tohoto období dodáváme náhradní díly zdarma. Vítejte na naší domovské stránce pro další fitness tipy. Pohybujte sedadlem jednoduše dopředu/dozadu a nahoru / dolů pro větší komfort.

Zintenzivněte svůj trénink a spálte více kalorií tím, že budete jezdit na kole s vysokou úrovní odporu. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. 4cestné polstrované sedadlo má propustnost vzduchu a propustnost pro odvod tepla, což vám nabízí zážitek z jízdy na kole. Multifunkční digitální monitor lcd monitor domácího tréninku zaznamenává váš čas, skenování, rychlost, vzdálenost, spálené kalorie a počítadlo kilometrů, tep, aby vám pomohl sledovat váš pokrok.
ZnačkaANCHEER #ad
VýrobceANCHEER #ad
Výška47.24
Délka47.24
Šířka16.93

7. CAPITAL SPORTS

#ad

Tichý, Capital Sports Mini fitness jízdní kolo, mini bike, posilovač nohou, rotoped v sedě pro seniory a sportovce, sportovní vybavení, Deskbike s magnetickým odporem, ergometr minibike pro fitness

#ad
CAPITAL SPORTS #ad - Navíc jsou pedály protiskluzové. Etrný a tichý: náš domácí trenažér minibike má profesionální řemenový pohon. Jeho kompaktní vlastnosti vám umožňují trénovat kdykoli a kdekoliv. Díky robustnímu ocelovému rámu a 8 stupňům odporu můžete s naším rotopedem absolvovat trénink nohou v sedě.

Kombinujte sport a práci: náš mini ergometr na kolo zajišťuje, že si můžete naplánovat trénink v nabitém kalendáři. Maximalizujte svůj fitness výkon: naše fitness kolo vám nabízí lehký, vysoce intenzivní kardio trénink. Kompaktní, přenosný nůž: díky přenosnému designu lze náš domácí trenažér během sekundy uložit. Objevte svůj skutečný potenciál: tento mini rotoped pro sportovce a seniory je vybaven Bluetooth, který se připojuje k aplikaci Kinomaps a umožňuje vám jezdit na mnoho videí, která vás baví a inspirují.

Ten zajišťuje, že naše domácí sportovní vybavení nabízí jemný pohyb šlapání, který šetří klouby a minimalizuje hlukové zatížení. Tento domácí trenažér lze snadno umístit pod psací stůl, takže můžete trénovat a pracovat.
ZnačkaCAPITAL SPORTS #ad
VýrobceCapital Sports #ad
Výška14.17
Délka17.32
Hmotnost20.06
Šířka28.35
Číslo díluCSP5-UnderDeskBikeBL

8. Ultrasport

#ad

Skládací domácí trenažér s osmi stupni odporu, Ultrasport F-Bike 200B, použitelný jako ergometr, fitness přístroj pro vytrvalostní trénink šetrný ke kloubům, černá/červená, rotoped

#ad
Ultrasport #ad - Pokud fitness kolo nepoužíváte, lze jej díky dvěma lehce jezdícím kolečkům zasunout do rohu nebo jej pomocí praktické skládací funkce postavit úzce na stěnu. Cyklistický trenažér zajišťuje díky výškově nastavitelnému, širokému a pohodlnému sedlu a protiskluzovým pedálům s nastavitelnými poutky na nohy komfort a bezpečné držení při fitness tréninku.

Rozměry fitness kola d × š × v: sestavené cca 94 × 46 × 122 cm, složená cca 51 × 46 × 139, 5 cm – vhodné pro uživatele s hmotností do 110 kg – barva: černo-červená. Nákupem produktů ultrasport si ušetříte své měsíční poplatky za studio. Již více než 15 let a s více než 5 miliony prodaných produktů je ultrasport exkluzivní fitness značkou na Amazonu.

F-bike 350b je všestranný fitness přístroj: s 8 stupni odporu je možný individuální vytrvalostní trénink pro posílení kardiovaskulárního systému – ideální pro začátečníky a pokročilé. Namontovaný počítač s velkým displejem zobrazuje během tréninku všechny relevantní údaje, spotřeba kalorií, jako je čas, km/h, vzdálenost a tepová frekvence prostřednictvím senzorů na řídítkách Speedbike.
ZnačkaUltrasport #ad
VýrobceUltrasport #ad
Výška48.03
Délka37.01
Hmotnost30.86
Šířka18.11
Číslo dílu331100000348
Modelka331100000348

9. EXERPEUTIC

#ad

EXERPEUTIC Skládací domácí trenažér GOLD 500 XLS s magnetickým brzdovým systémem a maximální hmotností uživatele 181 kg

#ad
EXERPEUTIC #ad - Magnetický brzdový systém s 8stupňovým nastavením odporu pro jednoduchý nebo náročný trénink. Kolo lze složit na polovinu své velikosti, díky tomu je jedinečně kompaktní; velikost ve složeném stavu: D 67 cm x Š 63 cm x V 146 cm.

Velmi odolná konstrukce z ocelového rámu s vysokou nosností umožňuje maximální hmotnost uživatele 181 kg. Velký sedací polštář pro osoby všech velikostí. Snadno čitelný lcd displej, skenování, který zobrazuje vzdálenost, spálené kalorie, čas, rychlost, tep a stav najetých kilometrů. Bezpečnostní zkouška podle en iso 20957-1: 2013 a en iso 20957-5: 2016 – třída HC. Jednoduše nastavitelná pro uživatelské velikosti od 1, 55 m do 1, 98 m.
ZnačkaEXERPEUTIC #ad
VýrobceEXER6|#Exerpeutic #ad
Výška48.4
Délka39
Hmotnost51.6
Šířka26.4
Číslo dílu4100
Modelka4100

10. Sunny Health & Fitness

#ad

SF-B020026, Sunny Health & Fitness Untertisch Mini Heimtrainer, Pedaltrainer mit Doppelfunktion, Digitalem Monitor und Tragegriff

#ad
Sunny Health & Fitness #ad - Einfacher, reibungsloser Betrieb. Duale funktionalitätpedalieren sie entweder mit ihren füßen oder Händen für ein vielseitiges Trainingserlebnis. Einstellbarer magnetischer widerstanddieser heimtrainer bietet 8 magnetische Widerstandsstufen, um Ihre Routine zu diversifizieren.

Unsere dual-purpose-pedale, die mit verstellbaren Riemen ausgestattet sind, dienen gleichzeitig als Lenker und sorgen für ein rutschfreies Cardio-Training. Das digitale display zeigt Zeit, Geschwindigkeit, Kalorien und Entfernung an. Passen sie sich an und machen Sie Fortschritte mit Übungen, die zu Ihrer Fitnessreise passen. Gelenkschonendes desk bikeentworfen, muskeln zu straffen und die kardiovaskuläre Gesundheit zu fördern, ohne die Gelenke zu belasten.

Whisper- quite & seamlesserleben Sie ein leises Training mit unserem magnetischen riemengetriebenen Untertisch-Pedal-Trainer. Dieses mini-fahrrad ist für büroangestellte, Senioren, um Kalorien zu verbrennen, Sportler in der Erholungsphase und Therapiepatienten geeignet. Berwachen sie ihren fortschrittverfolgen Sie ganz einfach Ihre Ergebnisse.
ZnačkaSunny Health & Fitness #ad
VýrobceSunny Health & Fitness #ad
Výška14.4
Délka21.6
Hmotnost20.5
Šířka18.7
Číslo díluSF-B020026
ModelkaSF-B020026
Záruka2 year manufacturer