Top 10 Bissanzeiger Angeln mit Funk – Návnady a doplňky pro rybaření

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. MOUNCHAIN

#ad

Bezdrátový, MOUNCHAIN 4dílná sada pro lov kaprů, vodoodpudivý se 3 zářiči a 1 přijímačem, digitální

#ad
MOUNCHAIN #ad - Signál pro nízký stav baterie, takže budete vědět dostatečně brzy. Alarmující led osvětlení: když emitor vydá alarm, svítí led světlo v přijímači: červené, zelené, modré světlo pro lepší rozlišení.

Rozsah dodávky: 3 zářiče, 1 přijímač, 1 návod k obsluze v angličtině a 1 kapsa se zipem pro snadnou manipulaci; baterie nejsou součástí dodávky. Vysoká citlivost gps: vysoká citlivost, takže můžete přijímat signály i na dálku. Voděodolná pro rybaření: přístroj je voděodolný, což je důležité, aby se zabránilo tomu, aby indikátor kousnutí během rybaření přestal fungovat. Bezdrátový design pro pohodlné ovládání. Až 130 metrů.
ZnačkaMOUNCHAIN #ad
VýrobceMounchain #ad
Číslo díluLEA-Mounchain-zm-B079MDR989

2. Hirisi Tackle

#ad

Hirisi Tackle Funk-Bissanzeiger in Tragetasche 1+2 Set

#ad
Hirisi Tackle #ad - Hochleistungslautsprecher und LED-Licht Alarm zusätzlicher Vibrationsalarm am Empfänger. Ein-/aus-taste, ton, um den ton zu steuern, Taste 3 Sekunden lang drücken, einstellbare Lautstärke, Empfindlichkeit. Kompaktes design, tiefe U-förmige Rutenauflage, um die Angelrute zu halten, ohne herunterzufallen. Hirisi smart bissanzeiger s5, funkempfänger, über 150 Meter, Schutztasche mit Reißverschluss. Taste kurz drücken, um die Empfindlichkeit zu steuern. 2x aaa-batterien für den bissanzeiger und 3xAAA-Batterien für den Empfänger nicht eingeschlossen.
ZnačkaHirisi Tackle #ad
VýrobceHirisi #ad

3. Sougayilang

#ad

4 + 1 bezdrátové LED indikátory rybolovu s přenosným boxem na zip pro různé druhy prutů pro děti, Sougayilang Sada pro lov kaprů na skus skusu

#ad
Sougayilang #ad - Ada high quality more od tone vám nabízí jiný zvukový zážitek. Paměťové světlo 20 sekund. Nejlepší dárek: sada ukazatelů rybářských kousnutí se skládá z 1 přijímače + 4 alarmů + 1 boxu na zip, který se snadno obsluhuje a nosí a lze ji použít jako dárek pro rodinu a přátele.

Přijímač: s funkcí regulace hlasitosti, automatická kontrola kódu a funkce mazání, funkce paměti 20 sekund, vibrace první úrovně, 4 různé barevné led se 4 alarmy, 1 kus 9V baterie mimo to. Dobrý dosah příjmu: bezdrátové rameno na kousnutí kaprů od sougayilang má dosah příjmu více než 120 m v závislosti na prostředí. Už tak nepromeškáte žádnou rybu. Pouzdro, přihrádka na baterie a každý ciferník jsou jednotlivě uzavřeny a ty s nálepkou testovanou vodou byly před opuštěním továrny podrobeny přísným testům.

Nízká spotřeba energie a vodotěsný design: zajišťuje delší pohotovostní dobu. Uživatelsky definovaná nastavení alarmu: hlasitost a tón každého alarmu lze individuálně přizpůsobit. Stručně řečeno, zvuk, je snadné ovládat funkce indikátoru záběru přes přijímač, jako je hlasitost, citlivost, zatímco zůstane ve vašem útočiště.4 různé barvy led světel, abyste mohli snadno posoudit funkční rybářský prut. 1 ks 9v baterie s výjimkou.
ZnačkaSougayilang #ad
VýrobceSougayilang #ad

4. Lixada

#ad

Přijímač, sada s alarmem, budík, Lixada Bezdrátový digitální rybářský alarm, s přenosným pouzdrem s přenosným pouzdrem 4 ukazatele záběru + 1 přijímač + 4 swingery

#ad
Lixada #ad - Vysoká viditelnost: 4 led osvětlené swingers s různými barvami světla a LED signály alarmu s vysoce výkonným reproduktorem. Velká přenosová vzdálenost: přijímač je vybaven anténou. Sady s alarmem na rybolov lze přenášet na vzdálenost 100 metrů. Ochrana proti rušení : 256 variabilních kódů, aby se zabránilo poruchám způsobeným jiným rybářem. Citlivé: nastavitelná citlivost, hlasitost, tlačítko zvuku. Swinger: když se ryba dostane na háček, vydá vám signál.
ZnačkaLixada #ad
Hmotnost1.98
Číslo díluCOL6594771334013DJ

5. Hirisi Tackle

#ad

Wasserdicht, Hirisi Tackle B1230-3 Bissanzeiger für Karpfenangeln, 200 m, mit Snag Ohrbügel

#ad
Hirisi Tackle #ad - Einstellbare Lautstärke, Ton, Empfindlichkeit. Wasserdicht mit Gummidichtung, abnehmbarer Ohrbügel. 8-teiliges rollendes LED-Band und Nachtlicht. Magnet am empfänger, so dass Sie ihn auf jede Stahlausrüstung kleben können. Kabelloses bissanzeiger-Set 1+3 im Schutzkoffer.
ZnačkaHirisi Tackle #ad
VýrobceHirisi #ad

6. Fubite

#ad

Fubite Fusion 4 + 1 sada rádiových indikačních skusů

#ad
Fubite #ad - Vodotěsné zapečetěná deska. Ušlechtilá ocel Stormback odnímatelné. Rádiový přenos 1 ku 1. Osvětlené odrážedlo lze vypnout. Přípojka 2, 5 mm pro osvětlené swingers.
ZnačkaFubite #ad
VýrobceFubite #ad
Výška6.14
Délka8.11
Hmotnost1.1
Šířka1.81

7. Carp On

#ad

CarpOn® rádiový indikátor skusu sada 2+1,3+1,4+1 2 rybaření na kousnutí + 1 přijímač + 2 swingers

#ad
Carp On #ad - Válec je vyroben z čirého akrylu, při každém kousnutí se automaticky rozsvítí a jako funkce nočního světla trvale. S funkcí proti krádeži můžete klidně spát, i když zůstanete sami s přenocováním. Br />. Přenos 1:1 2 led na špičce normální/indikátor pádu.

Br />pogumovaná podložka na prut. Hlasitost je rovněž nastavitelná v 8 stupních: od tiché po hlasitou. Hlasitost je rovněž nastavitelná v 8 stupních: od tiché po hlasitou. Br />vibrace pouze přijímač, indikátor skusu pouze tichý. Br />hlasitost je nastavitelná pomocí 8 stupňů nebo pouze vibrací. Br />hlasitost, tón a citlivost jsou vždy 8krát nastavitelné. Ukazatele kousnutí vizuálně a akusticky ukazují kousnutí po pádu nebo normální kousnutí.

Při neoprávněném odstraňování prutů vydávají indikátor záběru a dálkové ovládání akustický a optický signál. Br />funkce proti krádeži. Proud indikátoru kousnutí reaguje až tehdy, když je šňůra správně odebrána. Br />2, 5 mm konektory pro elektronické kyvadlové indikátory cca 180 m rádiový dosah funkce nočního světla v lED kolečkách. Je opatřena klipem a očkem pro upevnění na popruh, tašku nebo náramek.
ZnačkaCarp On #ad
VýrobceCarpOn #ad

8. Lixada

#ad

Se zipem 1,5, alarm, Lixada Bezdrátový rybářský indikátor skusu, přijímač, rybářské náčiní, rybaření, sada digitálních rybářských alarmů, LED alarm, swinger

#ad
Lixada #ad - Vysoce kvalitní materiálabs a železný materiál, alarm lixada má dlouhou životnost, 2, 5 mm konektor pro výplatní kroužky, aby vyhovoval vašim rybářským požadavkům.

Alarm vás upozorní a usnadňuje rybaření. Vhodné pro noční rybařeníosvětlený swinger se světlými led světly se velmi dobře hodí pro noční rybaření. Pokud jste unavení, můžete si zdřímnout. Rozsah dodávky: 3 x rameno na rybí kousnutí, 3 x swingers, 1 návod k obsluze a 1 uživatelsky přívětivá kapsa na zip bez baterií. Vhodné pro denní i noční rybaření. Jednoduchý rybolov audiovizuální alarm brání tomu, abyste zmeškali potraviny. Vysoká citlivost nastavitelný tón, hlasitost a citlivost, led poplašný signál s reproduktorem s vysokým výstupním výkonem, rozsvítí se a vrací se různými tóny, aby vyhovoval vašim požadavkům.
ZnačkaLixada #ad
VýrobceLixada #ad
Výška1.77
Délka3.54
Hmotnost1.19
Šířka1.97
Číslo díluNAM2430762224623NF

9. Hirisi Tackle

#ad

Hirisi Tackle Vodotěsný indikátor kousnutí pro lov kaprů s uchem 4+1

#ad
Hirisi Tackle #ad - Vodotěsné díky gumovému těsnění. Nastavitelná hlasitost, tón, citlivost. Bezdrátový indikátor skusu pro rybaření, vzdálenost přes 150 m. Magnet na přijímači, takže jej můžete nalepit na jakékoli ocelové vybavení. 8dílná sada s led světelným kolečkem a nočním světlem.
ZnačkaHirisi Tackle #ad
VýrobceHirisi #ad
Číslo díluB1230

10. NGT

#ad

Funk VS Bissanzeiger 2er Set

#ad
NGT #ad - Funk-reichweite 200 Meter. Ngt funk bissanzeiger Set. Empfänger mit Vibrationsalarm. Einstellbarer Ton. Inklusive 2 kurzen und 2 langen Snag Bars je Bissanzeiger.
ZnačkaNGT #ad
VýrobceFBA-W/LESS-2PC-VS #ad
Výška1.57
Délka9.45
Hmotnost0.02
Šířka7.87
Číslo díluFBA-W/LESS-2PC-VS
ModelkaFBA-W/LESS-2PC-VS