Top 10 Bauarbeiter Set Kinder – Hračky z domácnosti

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Klein

#ad

Sada příslušenství, 4 kusy, BOSCH 8537

#ad
Klein #ad - Sada kompletně vybavuje malé děti, aby pomohly mamince a tátovi při ruční práci a přitom vyškolily jejich motoriku a bezpečné zacházení s nářadím.

Rozměry balení: 30 cm x 38 cm 10 cm d, Š, v I Vhodné pro děti od tří let. Helma, brýle a chrániče uší vypadají nejen profesionálně, ale také se dobře přizpůsobí malým i velkým hlavám. Jednoduše se nasaďte a přitom budete vypadat jako profesionálové – to jde s tímto kompletním vybavením žádná ochranná funkce. Pracovní rukavice, pracovní brýle, chrániče uší a helma jsou robustní a vysoce kvalitní pro spoustu zábavy a hry.
ZnačkaKlein #ad
VýrobceTheo Klein #ad
Výška3.94
Délka11.81
Hmotnost0.7
Šířka14.96
Číslo dílu8537
Modelka8537
Zárukazákonem

2. Klein

#ad

Klein Ruční helma Theo 8127 Bosch | Hračka ve vzhledu řemeslníka | nastavitelná velikost | Rozměry: 25,8 cm x 19,5 cm x 11 cm | Hračka pro děti od 3 let

#ad
Klein #ad - Rozměry: 25, 8 cm x 19, 5 cm x 11 cm i vhodné pro děti od tří let. Děti milují hraní rolí a helma jim pomáhá cítit se jako profesionálové na staveništi – helma jim přitom přinese spoustu zábavy, jako hračka ale samozřejmě neplní žádnou ochrannou funkci. S helmou v designu bosch vypadají malí řemeslníci/uvnitř jako velcí. Helma na hraní je z kvalitního plastu. Helma má nastavitelnou velikost a snadno se přizpůsobí hlavám dětí, stejně jako jejich růst.
ZnačkaKlein #ad
VýrobceTheo Klein #ad
Výška4.33
Délka10.16
Hmotnost0.41
Šířka7.68
Číslo dílu8127
Modelka8127
Zárukazákonem

3. Klein

#ad

Klein Stavební vesta Theo 3224 CAT | s helmou, rukavicemi, brýlemi a chrániči uší | Ochranná vesta vhodná pro 3 – 6leté | Rozměry: 43 cm x 38 cm x 14 cm | Hračka pro děti od 3 let

#ad
Klein #ad - Jednoduše si oblékněte robustní vestu pro pracovníky – vhodné pro děti od cca 3–6 let – a jde se na to. Helma, brýle a chrániče uší se přizpůsobí velkým i malým hlavám. Sada pro stavební dělníky v designu caT dělá z mladých řemeslníků malých profesionálů. Děti milují hraní rolí a tato sada jim pomáhá ponořit se do nich, procvičujte fantazii a kreativitu. Rozměry: 43 cm x 38 cm x 14 cm i vhodné pro děti od tří let.
ZnačkaKlein #ad
VýrobceTheo Klein #ad
Výška5.51
Délka16.93
Hmotnost1.28
Šířka14.96
Číslo dílu3238
Modelka3202
Záruka2 roky zákonná záruka

4. BUSDUGA

#ad

BUSDUGA 2726 stavební helma a výstražná vesta pro děti, jako sada

#ad
BUSDUGA #ad - Busduga. 1. Busduga 2726 stavební helma a výstražná vesta pro děti, jako sada. Helma. Lutá.
ZnačkaBUSDUGA #ad
VýrobceBUSDUGA #ad
Hmotnost0.57
Číslo dílu2726
Modelka2726

5. Klein

#ad

Pracovní brýle a chrániče uší v designu Bosch | rozměry balení: 19,5 cm x 7 cm x 33,5 cm | Hračka pro děti od 3 let, Klein Theo 8535 Bosch 3dílná sada příslušenství | pracovní rukavice

#ad
Klein #ad - S pracovními rukavicemi, ochrannými brýlemi a chrániči uší vypadají malí jako velcí při práci. Hračky se přizpůsobí velkým i malým hlavám, všem vašim nápadům a hrám, nabízejí spoustu zábavy, ale přirozeně neposkytují ochrannou funkci. Rozměry balení: 19, 5 cm x 7 cm x 33, 5 cm I Vhodné pro děti od tří let. Příslušenství v designu bosch tvoří perfektní vybavení pro malé řemeslníky a interiéry. Děti milují hraní rolí a tato sada jim pomáhá cítit se jako profesionálové na staveništi.
ZnačkaKlein #ad
VýrobceKlein #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.31
Šířka0
Číslo dílu8535
Modelka8535
Záruka2 roky záruka na všechny součásti

6. Melissa & Doug

#ad

Melissa and Doug Bauarbeiter Kostüm Kinder | Werkzeuggürtel Kinder & Bauhelm | Faschingskostüme Kinder Junge & Mädchen Kleinkind Baustelle Spielzeug Bauarbeiter Set Kinder | Kinderkostüme 3-6 Jahre

#ad
Melissa & Doug #ad - Als perfektes Geschenk sorgt es für sicheren Spielspaß. Hochwertiges verkleidungsset & spielzeug fÜr entdecker: bei den Produkten und Kinderspielzeug von Melissa und Doug – von Puzzles bis zu coolen Kostümen für Rollenspiele – stehen die Entwicklung der Kleinen und ein bereicherndes Spielerlebnis im Fokus.

Hochwertiges kinder kostÜm von melissa and doug: dieses bauarbeiter Kinderkostüm besticht durch eine reflektierende Bauarbeiter Weste mit Namensschild zur Personalisierung & einem gelben Bauhelm. Spielerisch die welt entdecken mit dem kostÜm kleinkind mit spielzeug ab 3 jahre junge: Dank der Bauarbeiter Weste Kinder, dem Kinder Bauarbeiter Helm & dem Werkzeug verwandelt sich Ihr Kind in einen kleinen Baumeister. Verkleidung fÜr kinder fÖrdert die entwicklung: das bauarbeiter Kostüm Kinder Jungen regt die Fantasie und Kreativität an, denn mit diesem Spielzeugset können kleine Handwerker nach Herzenslust werkeln, bauen und ihr handwerkliches Können unter Beweis stellen.

Mit diesem kinder kostÜm jungen lernen kinder ab 3 jahren spielerisch den umgang mit werkzeug: Es ist aus robusten Materialien gefertigt, die Weste mit Bauarbeiter Gürtel ist waschmaschinenfest und auch das realistische Bauarbeiter Spielzeug lässt sich einfach reinigen. Das spielzeug werkzeug Set besteht aus einem Hammer und einer Säge.
ZnačkaMelissa & Doug #ad
VýrobceMelissa & Doug #ad
Výška24
Délka16.2
Hmotnost1.25
Šířka4.7
Číslo dílu96020
Modelka96020

7. Klein

#ad

Klein Theo 8122 Bosch pracovní brýle I brýle na hraní v řemeslnickém vzhledu I s flexibilním gumovým páskem I rozměry: 8 cm x 4,5 cm x 14 cm I hračka pro děti od 3 let

#ad
Klein #ad - S brýlemi v designu bosch se malí řemeslníci/uvnitř oblékají nápadité hry, ve kterých jako stavební dělníci nechávají volný průběh své kreativitě.

Tyto skvělé ochranné brýle se díky gumovému pásku přizpůsobí dětským hlavám stejně jako jejich růst. Děti milují hraní rolí a brýle jim pomáhají cítit se jako profesionálové na staveništi – přinášejí jim přitom spoustu zábavy, jako hračka ale samozřejmě neplní žádnou ochrannou funkci. Stavební brýle jsou vyrobeny z kvalitního plastu a jsou velmi oblíbeným a užitečným doplňkem pro každý dětský pracovní stůl a dílnu na hraní. Rozměry: 8 cm x 4, 5 cm x 14 cm i vhodné pro děti od tří let.
ZnačkaKlein #ad
VýrobceTheo Klein #ad
Výška5.51
Délka3.15
Hmotnost0.08
Šířka1.77
Číslo dílu8122
Modelka8122
Záruka2 roky záruka na všechny součásti

8. Fover

#ad

Malé děti 3-7 let FR012, dívky, Stavební dělník Kostým Děti Hračka Nářadí Hračka Sada Stavební Helma Nářadí Příslušenství Halloween Karneval Vánoce a narozeniny pro chlapce

#ad
Fover #ad - Vaše dítě může být demontováno, instalováno a používáno podle požadavků různých pracovních scénářů. Dárek: tato sada kostýmů pro inženýra je perfektní pro skvělý dárek k narozeninám, Halloween, dívky, karneval, cosplay party, kostýmovou party.

Skvělý dárek pro chlapce, předškoláky věk 3–7 let. Nylon. Noste vestu, s reflexními proužky, které potřebujete, helmu a brýle, skvělý inženýr. Rotující elektrická vrtačka: mechanicky otočit, na vrtačku lze namontovat tři vrtáky. Povzbuďte fantazii dítěte. Kompletní pracovní oděv a stavebnice hračky: tato 9dílná sada kostýmů na hraní rolí pro stavební dělníky obsahuje realistickou oranžovou nylonovou vestu, nastavitelnou žlutou plastovou helmu, pilu, klíč, brýle, kladivo, šroubovák a rotující elektrickou vrtačku bez baterie.

Podporuje aktivní hraní na večírcích i při vnitřních a outdoorových aktivitách! Kostým pro děti: pracovní kostým z omyvatelných materiálů a odolných látek, vezměte si s sebou nástroje, 4 kapsy na nářadí. Pokročilá a kompletní stavebnice hračka na role pro chlapce ve věku 3 až 6 let.
ZnačkaFover #ad

9. JOYIN

#ad

Příslušenství na hraní sada stavebních hraček včetně kostýmu stavebního dělníka a vrtačky v úložném boxu, JOYIN 24dílná sada stavebního nářadí

#ad
JOYIN #ad - Nekonečná zábava. Náš dětský kostým podněcuje fantazii a postará se o velké napětí. Neváhejte nám poslat zprávu prostřednictvím "Kontaktovat prodejce", pokud produkty nesplňují vaše očekávání. Splňuje americký standard pro hračky.

Naše sada kostýmů young builder's constructions obsahuje oranžovou vestu se jmenovkou můžete na ni napsat své jméno, kladivo, šroubovák, vrtáky, ochrannou helmu, šrouby, pilku na pilu, chrániče uší, pravítko, klíč, vrták baterie nejsou součástí dodávky, kleště, svorku, svinovací metr, matice, kousky dřeva s otvory. Komplexní sada se super hodnotou. Skutečná funkce. Bezpečné pro děti: netoxické. Slavnosti začínají u JOYIN! Tato stavebnice pro sestavy pretend nplay je skvělý způsob, dívky, jak nadchnout vaše děti a současně jim umožnit rozvoj neomezených schopností a dovedností pro kutily.

Bezpečnostní test schválen. Tato sada stavebního nářadí nabízí včasné stem schopnosti, kreativitu, rozpoznávání tvarů, komunikační dovednosti, řešení problémů, sociální dovednosti, rukopis, čtení, hraní a životní dovednosti. Spokojenost zákazníka. Prémiová kvalita. Skvělý dárek od 3 let pro chlapce, předškoláky a malé děti.
ZnačkaJOYIN #ad
Výrobcejoyin inc #ad
Číslo dílu10997
Modelka10997

10. JOYIN

#ad

Hraní rolí, Halloween party, druhy hraček, s ochrannou přilbou, karneval a narozeniny, kostým, sada nářadí na hraní rolí, ochrannými brýlemi, JOYIN Stavební dělník, pro architekturu

#ad
JOYIN #ad - Velký hodnotný balíček: hodnotný kostým, sada nářadí na hraní rolí pro děti, včetně stavebních dělníků, ochranné přilby a různých plastových nástrojů. KvalitnÍ: vyrobeno z odolných látek a materiálů.

International products have separate terms, and language of product, age ratings, including fit, are sold from abroad and may differ from local products, labeling or instructions. DÁrek pro dĚti 3–6 let: s bezpečnostním testem a 100% netoxickým materiálem je to nejen krásný, ale také bezpečný dárek pro vaše děti k narozeninám nebo k Vánocům. Nástroje jsou součástí dodávky: oranžová vesta, kladivo, šroubovací klíč, maska, kleště, šroub, ochranné brýle, ochranná přilba, Sge, matice, šroubovák a deska se šňůrkami. Připraveno pro dlouhodobé používání.
ZnačkaJOYIN #ad
VýrobceJoyin Inc #ad
Číslo dílu11086
Modelka11086