Top 10 3 Wege Wasserhahn Grohe – Kuchyňské dřezové baterie s dotykovým ovládáním

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. GRIFEMA

#ad

Se 3 hadicemi 50 cm a dvojitou pákou, mosaz, GRIFEMA Kuchyňská armatura 3cestná vodovodní baterie s filtrační směšovací baterií do kuchyně otočná o 360°, armatura pro teplou/studenou/čištěnou vodu

#ad
GRIFEMA #ad - Dvgw testováno: 3 hadice 50 cm s certifikací dvgw: 1*teplá voda +1*studená voda+1*pitná voda. Vodovodní kohoutek s filtrem kuchyně robustní a s dlouhou životností.

Odolnost vůči vysokým teplotám, ochrana proti rzi. UniverzÁlnÍ : kompatibilní s většinou filtračních systémů. Všechny potřebné montážní materiály jsou součástí dodávky. Snadná instalace: vodovodní kohoutek do kuchyně je k dispozici obrázkový návod k instalaci. VysokÁ kvalita: tělo mosazného kohoutku + armatury z ušlechtilé oceli + chrom. 3 v 1: studená voda + horká voda + čištěná voda. Nemusíte kupovat žádný další čistič vody. Kuchyňské armatury lze prát a pít současně. Baterie vybavena dvěma rozhraními: 3/8 palce a 1/4 palce.
ZnačkaGRIFEMA #ad
VýrobceIbergrif Griferias S.L #ad
Výška1.97
Délka16.93
Hmotnost4.9
Šířka8.66
Číslo díluG4003
ModelkaFaucet Extender

2. CECIPA

#ad

3cestný vodovodní kohoutek do kuchyně, CECIPA PURE, I kuchyňská baterie otočná o 360°, kartáčovaná ušlechtilá ocel, vysokotlaká baterie 3 v 1, vodovodní kohoutek se 2 pákami, směšovací baterie kuchyně pro osmotické zařízení

#ad
CECIPA #ad - 3cestné vodovodní kohoutek: tento vodovodní kohoutek 3 v 1 pro úpravu vody může dodávat studenou vodu, aby se snížil obsah vodního kamene a těžkých kovů, horkou vodu a filtrovanou vodu. Dodáme: 1×3cestný vodovodní kohoutek do kuchyně, 1× g3/8" hadice na pitnou vodu 60 cm s 1/4" spojkou, 1× montážní matice, 1× příručka český jazyk nelze zaručit.

Máte-li dotazy k instalaci a použití kuchyňské baterie, 2×60 cm hadice na teplou a studenou vodu G3/8", 1×22 mm perlátor volný, 1× trojúhelníková upevňovací deska, můžete nás kdykoliv kontaktovat a my se vám do 24 hodin ozveme. Krásná a dlouhá životnost: tělo z ušlechtilé oceli této kuchyňské baterie má dlouhou životnost a nekývá se. Klasický vzhled 3cestného vodovodního kohoutku Pure se elegantně hodí do každého kuchyňského stylu. Dvě rukojeti a dva výstupy: pravá rukojeť vody řídí horkou a studenou vodu, levá rukojeť řídí pitnou vodu.

Pro vaše zdraví slibujeme, že všechny opracované díly splňují požadavky na certifikaci nejedovatosti. Připojením osmózového zařízení lze vodu očistit, čímž vzniká pitná voda. 3cestná kuchyňská baterie má 2 vývody vody a 2 jádra ventilu. 360° otočný 3cestný vodovodní kohoutek do kuchyně se hodí přes každý jednotlivý nebo dvojitý dřez a je praktický pro čištění každého rohu. Obě rukojeti jsou na sobě nezávislé a plně splňují vaši potřebu vody.
ZnačkaCECIPA #ad
VýrobceGG #ad
Výška13.54
Délka11.02
Hmotnost5.42
Šířka5.43
Číslo díluPURE-I
ModelkaF0205S
Záruka2 roky.

3. CREA

#ad

360° otočná kuchyňská baterie, kohoutek na pitnou vodu se 2 pákami, směšovací baterie 3 v 1 pro vodní filtr, CREA 3cestný vodovodní kohoutek do kuchyně, dřezová baterie z ušlechtilé oceli

#ad
CREA #ad - Flexibilní nastavení 360° lehké/jednoduché otáčení ve všech směrech bez nárazů. ZÁruka vÝrobce zaslání přes amazon. Připojovací hadice jsou certifikovány DVGW a odpovídají německému nařízení o pitné vodě. Pokud máte jakékoliv dotazy, který v současné době prodáváme, může být vodovodní kohoutek, neváhejte nás kontaktovat e-mailem přes Amazon.

Profesionální design 3cestná armatura kuchyně kombinuje s filtrovanou vodou, která není třeba vrtat další otvor. Problém vyřešíme do 24 hodin. Odolné vůči korozi a s dlouhou životností. Protože jsme před časem změnili materiál hlavního tělesa tohoto vodovodního kohoutku, zaslán ze dvou různých materiálů mosaz a nerezová ocel 304.

Jednoduché ovládání design s dvojitou rukojetí, nezávislé ovládání, nelze snadno zaměnit. Kompatibilní s většinou používaných systémů filtrace vody. Snadné a přesné ovládání bez kývání rukojeti. Nabízíme na naši kuchyňskou směšovací baterii 5 let. Kuchyňská armatura je ideální pro použití ve velkých dřezech nebo dvojitém dřezu, čištění každého rohu dřezu. S 3cestnou kuchyňskou baterií můžete mít místo i peníze.
ZnačkaCREA #ad
VýrobceCREA #ad
Výška15.75
Délka14.96
Hmotnost4.3
Šířka1.97
Číslo dílu40211C
Modelka40211BN

4. KEOKBON

#ad

KEOKBON 3cestný vodovodní kohoutek do kuchyně, 360° otočná kuchyňská baterie, mosaz armatura dřezová baterie, kohoutek na pitnou vodu 2 páky chrom, směšovací baterie 3 v 1 pro vodní filtr

#ad
KEOKBON #ad - Chrom pro snadné čištění, trvalý lesk a dlouhodobou ochranu. Obě rukojeti jsou na sobě nezávislé a plně uspokojí vaši potřebu vody. Profesionální design pravá rukojeť vody ovládá horkou a studenou vodu, levá rukojeť ovládá pitnou vodu.

Pitná voda a voda z vodovodu protékají samostatnými trubkami a výtokem, takže se kvalita vody vzájemně neovlivňuje. 3cestná kuchyňská baterie má 2 vývody a 2 jádra ventilu. Kompatibilní s většinou používaných systémů filtrace vody. Vysoká kvalita z masivní mosazi činí z 3cestné kuchyňské baterie dlouhou životnost vybavení domácnosti. Pokud byste při instalaci narazili na problémy, můžete se na nás kdykoliv obrátit. Design s dvojitou rukojetí, kuchyňská baterie je ideální pro použití ve velkých dřezech nebo dvojitých dřezech, nezávislé ovládání.

Obsah balení 2 přívodní vedení studené a teplé vody, 1 potrubí pitné vody, přípojka 3/8", všechny montážní díly. Flexibilní nastavení provedení otočné o 360°, čištění každého rohu dřezu. S 3cestnou kuchyňskou baterií můžete mít místo i peníze. Kuchyňský vodovodní kohoutek 3 v 1 kuchyňská baterie kombinovaná s filtrovanou vodou, která není třeba vrtat další otvor.
ZnačkaKEOKBON #ad
Výrobcewen zhou bang mu jia ju yong pin you xian gong si #ad
Výška16.93
Délka9.84
Hmotnost4.39
Šířka2.36

5. CREA

#ad

CREA 3cestná kuchyňská baterie se sprchou, jednoruční kohoutek na pitnou vodu, 360° otočná 3cestná směšovací baterie, 3 v 1 dřezová baterie, 3cestná, výsuvná, 3cestná vodovodní baterie do kuchyně

#ad
CREA #ad - Snadná instalace: obdržíte kohoutek na pitnou vodu s černou sprchou, návod k instalaci, dvě připojovací hadice G3/8 a hadici na pitnou vodu G1/4, kterou lze připojit přímo k vodovodnímu potrubí, ještě adaptér G1/4 na G3/8. Tuto třícestnou černou baterii lze nainstalovat během pouhých 30 minut.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte a napište nám e-mail přes Amazon. Nabízíme 5letou záruku na náš 3 v 1 cestný vodovodní kohoutek do kuchyně černý. Stiskněte jednoduše kulatý knoflík na sprchové hlavici, aby se voda okamžitě aktivovala, aniž byste museli rukojeť otevírat. 3 funkce myši: 3cestná směšovací baterie do kuchyně se sprchou černá disponuje měkkým proudem, silným proudem a filtrovanou vodou. ZÁruka vÝrobce: zasíláno společností amazon. 3cestný vodovodní kohoutek: tato 3cestná kuchyňská baterie černá je vybavena sprchovou hlavicí se 3 funkcemi pro splnění různých potřeb.

V kombinaci s funkcí otáčení o 360 stupňů optimalizuje pracovní postupy v kuchyni v hektickém moderním životě dneška. Problém vyřešíme do 24 hodin. Vysoká kvalita: 3cestná vodovodní baterie je vyrobena z ušlechtilé oceli 304 s matnou černou povrchovou úpravou, korozi a rzi, která odolává otiskům prstů, zatímco sprchová hlavice ABS plastu, kvalitní keramická kartuše a připojovací hadice s certifikací KTW zajišťují zdravou kvalitu vody.
ZnačkaCREA #ad
VýrobceCREA #ad
Výška1.97
Délka15.75
Šířka11.81

6. CREA

#ad

360° otočná kuchyňská baterie, CREA 3cestný vodovodní kohoutek do kuchyně se sprchou, třícestná směšovací baterie pro vodní filtr, dřezová baterie 3 v 1 z, kohoutek na pitnou vodu se 2 pákami

#ad
CREA #ad - Jednoduchá montáž a ovládání dvojitým držadlem: ve srovnání s běžnými kohoutky na pitnou vodu šetří naše výsuvná 3cestná kuchyňská baterie místo a peníze. Dlouhá životnost a bezpečnost. Praktický design: díky výsuvnému designu a jednoduchému vzhledu je 3cestný vodovodní kohoutek nejen velmi praktický, ale také stylový.

Výhoda materiálu: tato 3cestná baterie je vyrobena z kvalitní ušlechtilé oceli 304 s kartáčovaným povrchem, která vykazuje dobrou odolnost proti korozi a opotřebení. Dvě nezávislé rukojeti pro kontrolu vody zabraňují záměně. Vysoce kvalitní keramické ventily zajišťují dlouhou životnost a bezproblémový provoz. Funkce otáčení o 360° umožňuje maximální flexibilitu při různých úklidech a usnadňuje práci v kuchyni. Jednoduchá instalace: tato 3cestná dřezová baterie se vyznačuje jednoduchým designem a snadnou instalací.

5 let záruka a doprava v amazonu: nabízíme vám 5 záruku na bezstarostný nákup. Přípojné hadice s certifikací KTW a odnímatelný provzdušňovač Neoperl. Přípojka na pitnou vodu používá rychlé spojení a všechny připojovací hadice jsou již namontovány na vodovodní kohoutek, což šetří čas instalace. Rychlé a bezpečné zaslání na amazonu a profesionální zákaznický servis, který odpoví do 24 hodin.
ZnačkaCREA #ad
VýrobceKaiPingShi KeRui WeiYu YouXian GongSi #ad
Výška3.15
Délka15.75
Hmotnost6.15
Šířka11.81

7. BONADE

#ad

Směšovací baterie do kuchyně pro vodní filtr, kuchyňská baterie 3 v 1 pro vodní filtr,, BONADE 3cestný vodovodní kohoutek do kuchyně, otočná o 360°, vodovodní kohoutek na pitnou vodu se 2 pákami

#ad
BONADE #ad - Dřezová baterie 3 v 1 má dvě rukojeti/kartuše/výtoky pro vytvoření dvou nezávislých průtokových trubek. Materiál z ušlechtilé oceli je silnější a odolný proti korozi a nezanechává žádné skvrny od vody ani otisky prstů na kartáčovaném povrchu. Robustní a snadno udržovatelný materiál: baterie je vyrobena z ušlechtilé oceli 304 s kartáčovanou povrchovou úpravou.

Pomocí pouze jednoho montážního otvoru můžete vodovodní kohoutek nainstalovat a ušetřit tak mnoho místa ve vaší kuchyni. Záruka je dva roky, obraťte se prosím na nás. Certifikovaná armatura: 2 x 50 cm 3/8" horká a studená hadice dvgw pex, 1 x 40 cm 1/4 palce hadice dvgw pex pro filtrační systémy 1/4 palce je kompatibilní s většinou filtračních systémů. Vše, pokud se při používání setkáte s problémy, co potřebujete pro instalaci, je součástí dodávky.

Vysoký výtok a 360° otáčení: výška odtoku kohoutku činí 27, flexibilní provoz, 2 cm, což je ideální pro použití velkých nádob pro zachycení vody nebo mytí velkých předmětů. Teplá a studená voda v jedné trubce, dva oddělené systémy, čistá voda v jedné trubce, se neovlivňují. Dokonce i rukavice jsou součástí dodávky. A kohoutek na pitnou vodu lze otáčet o 360°, jemně se otáčet ve všech směrech s pevným stativem, vhodný pro jedno nebo více velkých umyvadel.
ZnačkaBONADE #ad
VýrobceBONADE #ad
Výška11.81
Délka11.42
Hmotnost4.96
Šířka1.97
Číslo díluB7104BN
ModelkaB7104BN
Záruka2 roky záruka výrobce.

8. Sagetta rubinetterie

#ad

Kuchyňská armatura 3 v 1 směšovací baterie pro vodní filtr vodovodní kohoutek vysokotlaká dřezová baterie do kuchyně pistole šedá, Sagetta 3cestná vodovodní baterie do kuchyně ušlechtilá ocel, otočná o 360°

#ad
Sagetta rubinetterie #ad - Jako praktická 3cestná kuchyňská armatura z masivní mosazi se může jednoduše otočit o 360°. Dva režimy stříkání. 3cestný vodovodní kohoutek kuchyně otočný o 360° kuchyňská armatura směšovací baterie.

Díky designu kuchyňské baterie je váš kuchyňský pokoj jednoduchý a svěží a snadno se hodí k většině dřezů. Třícestný vodovodní kohoutek se dvěma výstupy: jeden pro studenou a teplou vodu, druhý pro filtrovanou vodu. Se dvěma režimy stříkání můžete stisknutím tlačítka jednoduše přepnout z větraného paprsku bez stříkání na výkonný předsprej. Všechny doplňky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Díky tomu jsou také perfektní pro dvojité umyvadlo. Je velmi dobré šetřit vodu a chránit životní prostředí.
ZnačkaSagetta rubinetterie #ad
VýrobceSagetta rubinetterie #ad
Hmotnost5.15

9. Sagetta rubinetterie

#ad

Sagetta 3cestná vodovodní baterie do kuchyně ušlechtilá ocel pro vodní filtr kuchyňská armatura 3 v 1 směšovací baterie chromovaný kohoutek na pitnou vodu se 2 pákami béžová

#ad
Sagetta rubinetterie #ad - Vysoká kvalita a kvalitní služby jsou vždy naším cílem. Pokud máte problémy s naší kuchyňskou armaturou, kontaktujte nás a my vám do 24 hodin odpovíme a váš problém okamžitě vyřešíme. Vodovodní kohoutek otočný o 360° umožňuje maximální flexibilitu pro kuchyňský prostor, takže lze baterii při mytí umístit přesně tam, kde chcete.

Je velmi zdravý a bezpečný. Kuchyňská armatura odpovídá německé. 3cestná kuchyňská baterie má 2 vývody a 2 jádra ventilu. Pravá rukojeť vody ovládá horkou a studenou vodu, levá rukojeť ovládá pitnou vodu. Náš skvělý doplněk k vodovodnímu kohoutku má dlouhou životnost. Obě rukojeti jsou na sobě nezávislé a plně uspokojí vaši potřebu vody.

Povrch kuchyňské baterie je pochromovaný, s vysokým leskem a vysokou odolností proti oděru a korozi. Profesionální design. 3cestný vodovodní kohoutek, včetně teplé a studené vody a čištěné pitné vody, náš kuchyňský kohoutek se 2 nezávislými pákami, perfektní pro jedno nebo dvojité umyvadlo. Náš kuchyňský vodovodní kohoutek je vyroben z čisté mědi. Vnitřní stěna měděného kohoutku nevyvolává žádné bakterie. Otočný o 360°.
ZnačkaSagetta rubinetterie #ad
VýrobceSagetta #ad
Výška6.5
Délka7.09
Hmotnost4.21
Šířka1.97
Číslo díluJSJP1128
ModelkaJSJP1128

10. Grohe

#ad

Grohe Minta kuchyňská armatura

#ad
Grohe #ad - Variabilně nastavitelné omezení množství. Montáž s jedním otvorem. Grohe povrch StarLight. Automatické resetování na laminátový paprsek. Otočný výtok trubky. Grohe keramická kartuše SilkMove 46 mm. Vytahovací duální sprcha. Grohe minta jednoruční dřezová baterie, DN 15. L-výtok. Přechod: laminární paprsek/SpeedClean sprchový paprsek.
ZnačkaGrohe #ad
VýrobceGrohe #ad
Výška3.54
Délka21.81
Hmotnost3.68
Šířka7.72
Číslo dílu30274DC0
Modelka30274DC0
ZárukaGrohe 30274dc0 - minta grifo de cocina, caño giratorio de 360 grados, caño alto en l, cabezal extraíble hacia fuera.